Şimdi Ara

Piranha navigasyondan uzak durun millet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türk malı olmasına rağmen piranha kadar berbat bir marka görmedim piranhadan uzak durda naviteck yada tomtom al hatta radarın nerde olduğunu bile belirten bulbul isminde bir cihazda var sadece internetten küçük bir proğram yüklemen gerekir lakin yasal değil bilesin fakat bizzat denedim radar olduğunda ve çalıştığında uyardı denenmiştir yani

piranha alırsan güncelleyemezsin naviexras isminde bir sitesi var ve o siteye ayit uyduruk bi proğramı türkçe dil desteği yok güncellesende örneğin istanbul küçükçekmece (osman gazi) sokak yazınca (aradaki boşluğa dikkat et) halkalı merkezde buluyor,istasyon mahallesinde aynı isimde bi sokak daha varken onu göstermiyor onu görmek için ise (osmangazi sokak) şeklinde bitişik yazman gerekli valakin bunu buluncada ötekini göstermiyor ama gerek google mab gerek başka cihazlar gereksede el haritalarından baktığında osman ile gazinin ayrı olduğunu hatta yetmedi gidip sokağa baktığında sokak levhasınında ayrı olduğunu görebilirsin yani sallapati yapılmış hastaneleri bulmaz mesela bağcılar devlet hastanesi yaz bulamazsın ama aracın varsa hastanenin yanına git yanında iken navigasyonun alt satırında bağcılar devlet hastanesi olarak mevki gösterir kendi gösterdiğini kendi bulamaya bir navigasyon piranha mesela bi örnek daha bursa inegölde bulunan oylat kaplıcalarını navitec cihazına sor seni kapısına kadar götürür piranhaya sor bulamaz elinde yakınında varsa aynen dediklerimi cihazının üzerinde kontrol edebilirsin kesinlikle piranhadan uzak durun millet naviextarstan güncelleme yapan aslında tüm cihazları tercih etmeyin direk kendi serverine bağlı olan navitech gibi bi cihazı tercih etmenizi güncelleme yüzünden defalarca mail atmanızı hatta telefonda p359 ile başlayan cihazların güncellemesi ne zama çıkacak diye sorular sormanızı (o telefonun açılması en az 30 dakika ) istemem genede keyfiniz bilir tabi uğraşırım derseniz benim gibi bi xp de bi vistada bide win 7 de üç kere format atarak cihaza sistem beğendirmek için uğraşırsınız demedi demeyin bi bilene sorun ok okuyan tüm fikir sahiplerine saygılar 400 tl vererek piranha tarafından mağdur edilen niye güncellenmiyo deyincede yüzüne telefon kapatılan yine arayınca bir ay bekle denen ,bir ay sonra deneyip olmadığında arayıp bekledim deyince ,sen bir ydaha bekle harita yüklenecek denen ve menfaatinize yani size doğruları söyleyen bir dost tavsiyesidir bu yazım.:) Pirhana alanın allah yardımcısı olsun

• yazdıklarına tamamen katılıyorum kardeşim. bende bi piranha mağduruyum. dediğin skıntıların hepsinin daha fazlasını bizzat yaşadım. piranha yerli malı falan filan bunlar tamamen duygusal kazık...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.