Şimdi Ara

bilgisayara daha yeni format attım. virüs var. omg.gif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc format attım hemen virüs programı kurdum. tarattım. 15 tane var. ve sil deyince silmiyor. microsoft security essentials. avast indirdim ilk. açmaya çalıştım açılmadı setup kendi kendine kapanıp durdu niyeyse. sonra nod32 indirmeye kalktım inmedi (4 farklı yerden de) niye böyle oldu anlamadım. 15 olası tehdit algılandı ve bunları askıya aldı diyor program. temizle diyince ise yapılamadı diyor.

• Eğer iki hard diske sahipsen ya da bir tanesini ikiye ayırıp kullanıyorsan diğerinde olabilir. Ya da system volume nin içine girmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wıtchkıng

Eğer iki hard diske sahipsen ya da bir tanesini ikiye ayırıp kullanıyorsan diğerinde olabilir. Ya da system volume nin içine girmiş olabilir.

tek hard disk. bölümleri tamamen sildim. yeni 2 bölüm açtım. windows'da virüs buluyor. çıldırcam ya. zate külüstür bir şey. bu kadar uğraştırdığına da değmiyor. altı üstü sorunsuz forumda dolanıp şarkı dinlemek istiyorum. bu yani.
  • avast kendi klasörü içinde bile virüs bulan bi program başka bi tane dene
  • ilk önce bunu indir
    http://www.sophos.com/en-us/products/free-tools/sophos-anti-rootkit.aspx
    üzerine bunu indir
    http://www.kaspersky.com/kaspersky_anti-virus

bitti gitti tertemiz oldu. başka çaresi yok.
  • gparted ile aç bilgisayarı, hardiski tertemiz formatla, en başından bölümle falan yaparsın windows kurarken.

eğer yine olmazsa LLF atarsın hard diske
  • kaspersky ve nod32 isimlerinin geçtiği sitelere giremememin virüsle alakası olduğunu düşünüyorum. net var. google'da aradığım her şey çıkıyor. kasper yazınca kaspersky diye gösteriyor devamını fakat arattıktan sonra bir yere tıklayınca girmiyor, indirmiyor. üstteki arkadaşın verdiği linke dahi giremiyorum.
    ayrıca işlemlerde : KHALMNPR.exe diye bi dosya var. anlamadım bunu da.
  • mamunda filan açıksa ordan indir ya da torrent sitelerinden. dediğim yol en kesin yolu.
  • Avast uyari verince pcnin fişi çek

denedim çalışıyor
  • yan yatır
  • maxblast 5 le 0 layacan badsctorlerde gider bi 10 12 saat sürer ama cillop gbi olur harddıskın pc den harddsk kaynaklı cıkan seslerde buyk olcude gider ;) bnde bu aralar yapcam 2 3 sne oldu yapmayalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Temmuz 2011; 1:17:19 >
  • benim tanıdığım birindede böyle bişey vardı setup lar açılmıyordu

başka pc ye takıp tarattırma olanağın varsa öyle dene bi istersen
  • mousun logitech mi ?
    quote:

Orijinalden alıntı: trk.

kaspersky ve nod32 isimlerinin geçtiği sitelere giremememin virüsle alakası olduğunu düşünüyorum. net var. google'da aradığım her şey çıkıyor. kasper yazınca kaspersky diye gösteriyor devamını fakat arattıktan sonra bir yere tıklayınca girmiyor, indirmiyor. üstteki arkadaşın verdiği linke dahi giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

mousun logitech mi ?
    quote:

kaspersky ve nod32 isimlerinin geçtiği sitelere giremememin virüsle alakası olduğunu düşünüyorum. net var. google'da aradığım her şey çıkıyor. kasper yazınca kaspersky diye gösteriyor devamını fakat arattıktan sonra bir yere tıklayınca girmiyor, indirmiyor. üstteki arkadaşın verdiği linke dahi giremiyorum.

evet.
  • Windowsun korsan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Windowsun korsan mı?

xp ve evet.
  • quote:

quote:

Windowsun korsan mı?

xp ve evet.

yok crysis bekliyordum
  • quote:

quote:

quote:

Windowsun korsan mı?

xp ve evet.

yok crysis bekliyordum

• ya güzel yarsız olmaz windows virussuz olmaz demiş atalarımız.heleki korsansa ohoo... bas formatı tekrardan gitsin.en iyi korumayı yapsan sağlam kalacağı 1 ay zaten.takma kafana.
  • üstte mouse u soran arkadaş. bi alaka mı var bu virüsle logitech yazılımının. anlamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.