Şimdi Ara

Yeni Naruto'nun Batıya Geleceği Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Anime severlerin favori serilerinden biri olan Naruto'nun yeni oyunu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations'ın batı duyurusu yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan oyun PS3 ve Xbox 360 için geliştiriliyor. Serinin eski oyunlarına nazaran karşılaştığımız çoğu karakteri içerisinde barındıracak olan yeni Naruto oyununda Naruto'nun ilk ve ikinci serideki hali de bulunacak. Bununla beraber muhtemelen Naruto'nun Sage modunu da oyunda görebileceğiz.

Serinin son bölümlerinde karşımıza çıkan yeni kuyrukluların ve karakterlerin de yer alacağı oyunda Raikage, Sasuke Uchicha, Zabuza ve Haku gibi karakterleri de görebileceğiz. Ultimate Ninja Storm serisine imza atan CyberConnect tarafından geliştirilen oyunun batı duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Naruto'dan ne ekmek yediler be.

Bir de trailerın kapanışı fenaymış.
  • Bende Naruto Ultimate ninja strom 2 var onun kadar iyi oynanırlık olsun yeter mükemmel oyun ya en çokta Naruto izleyince oynayasın geliyo :D
  • wOOw heyecanlandım. Sasuke'yi Susano'o ile oynamak için sabırsızlanıyorum !
  • Bleach falan da gelse iyi olur.
  • Naruto oyunlarında Broken Bond Ve Rise of Ninja'yı tek geçerim resmen birebir animeyi yansıtmışlardı. Naruto efsanesini oyuncuya yaşatabiliyordu.
  • oh hell yeah
  • bunlar çizgi film olarak kalsa ...
  • @androjen14

Bunlar çizgi film değil anime tabi senin gibi kültürsüz insanlar fazla anlamaz tabi avatarınada işlemci resmi koyandan fazla bişey beklenmez.

Bleachinde böyle bi oyunu çıkması lazım pspdekiler vs dsdekiler rezalet.
  • Mesajım niye silindi anlamış degilim :S
    Herzamanki gibi yine mükemmel olucagını biliyorum zaten anladıgım kadarıyla hikaye modu animenin yeni bölümlerini işleyecek merakla bekliyorum batıya gelmeseydi zaten isyan çıkardı.

@:Sephiroth:
    Evet özellikle broken bond animeyi birebir veriyordu ama onunda dövüş sistemi kötüydü birinin dövüş sistemi kötü hikayesi süper,birinin hikayesi idare eder dövüş sistemi süper bi birleştiremediler şunları.
  • Abicim Sasuke Uchicha ne, Uchicha Sasuke olacak:)
  • Storm 2'de bazı sahneler animedeki sahnelerden bile iyiydi. Yaşıyorsun animeyi adeta!
    CyberConnect2 Asura's Wrath'i bıraksın bu oyuna yönelsin bence. Şunları bekliyorum
    1) Daha fazla karakter. Küçük halleriyle birlikte
    2) Naruto'da Sennin dönüşümünü biz yapalım. Ayrı karakter olmasın.
    3) Orijinal Müzikler olsun. UNS 2'dekiler benzer müziklerdi ama hepsi sallamaydı.
    4) Ultimate Jutsu'lar daha uzun olsun. Daha doğrusu QTE'lerle uzatılabilsin.
  • ulan batıya geldide noldu biz yine oynayamıyoruz batıya değil pc ye gelsin şu oyun!
  • quote:

Heat the soul 7çok güzel aslında,ayrıca ps3'e BLEACH:soul ignition çıktı zaten :D
  • Şu loading leri kısalttıp 2 raund yapmaları lazım oyunda kapışmaktan çok yüklemekle zaman kaybediyoruz Kapışma sistemini biraz daha sağlam yapsınlar, saçma sapan ultimate jutsular ekranı kaplayan spam yaratan karakterler olmasın ultimate Jutsular 1. oyun gibi olsun başka birşey istenmez zaten bu oyunun hikaye olmaz eski yeni special editon tarzı olacağını sanıyorum Madara nın rinegan lı versiyonu olacak mı bakalım?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Heat the soul 7çok güzel aslında,ayrıca ps3'e BLEACH:soul ignition çıktı zaten :D

Yapma be sırf o oyun için almıştım çok hantal ya odun gibi animedeki o hızlı dövüşler yok grafikler ayrı bi kötü.Ama Soul Carnival 2 fena sayılmaz.

DSdekinde zaten ingiliz seslendirmesi ve rezalet hikaye saçma sapan bişey olmuş.
  • Animeye çizgifilm demek anime izlememekden kaynaklanmaktadır ben ne "çizgi film lan izlemem bunu" deyip manyağı olanlar gördüm.
    Onun için bir anime hayranı olarak böyle bir habere çizgi film olarak kalsın diyenlere tek bir cevabım var.Eğer bir Naruto bir Bleach veya One piece izlemediysen animeleri her zaman bir çizgi film olarak göreceksin.Yani her daim o zevkden mağrum kalacaksın..
  • MoYk kullanıcısına yanıt
    sa ben otaku oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: androjen14

sa ben otaku oldum

5 yıl geçmiş nerden aklına geldi

anime iyidir
  • MoYk kullanıcısına yanıt
    seni sevindireyim dedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.