Şimdi Ara

FOTOMAC : FENER'E 4 BÜYÜK YILDIZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yıldırım'la transfer zirvesi yapan Aykut hoca, Devler Ligi için 4 büyük yıldız istedi

Kadrosuna Emmanuel Emenike, Serdar Kesimal, Orhan Şam ve Sezer Öztürk gibi önemli isimleri katan Fenerbahçe, asıl bombaları henüz patlatmadı. Herkes sarı-lacivertlilerin defansa ve orta sahaya yapacağı birer takviyeyle transferi kapatacağını sanıyor. Yazılıp çizilenler de hep bu yönde. Ancak durum hiç de öyle değil. Kanarya büyük düşünüyor. Peki transferdeki bu strateji nasıl oldu da birdenbire değişti ve çıta daha da yükseldi?

RÜYA TAKIM KURULUYOR
    Aziz Yıldırım'la Aykut Kocaman geçtiğimiz günlerde bir zirve gerçekleştirdi. Yıldırım, bu zirvede Kocaman'dan Şampiyonlar Ligi'nde başarı istedi. Kocaman ise mevcut kadroyla Devler Ligi'nde başarının hayal olduğunu, üst düzey takımlarla mücadele edebilmek için defansa, sol açığa, orta sahaya ve forvete transfer gerektiğini bildirdi. Yıldırım'ın yönetim olarak her fedakarlığa hazır olduklarını Kocaman'a bildirdiği, dev takviyeler için kolların sıvandığı öğrenildi.

ADEBAYOR LİSTENİN BAŞINDA
    Manchester City'nin satış listesine koyduğu dev forvet Adebayor, sarılacivertlilerin rüya takım için oluşturduğu listenin en başındaki isim. İnter'li Lucio ve Motta, Chelsea'li Alex, Real Madrid'li Las Diarra adı geçen diğer büyük yıldızlar.

Ne de güzel salliyorlar degil mi?

• Dünyada ne kadar futbolcu varsa yazıp garantiye alıyorlar illa birisi çıkıyor sonra biz bilmiştik biz demiştik derler.
  • ya bırakın Fotomaçı yabancı basında azıttı :S yerli basınla yabancı basın aralarında spekülasyonları resmen paslaşıyor :S o ondan alıp belgesiz iş yapmayız diyor diğer onda alır işte bakın yabancı basın yazıyor diyor...Hey Allahım

benim şaşırdığım Ntvsporda baya spekulasyonların içine girdi atıyor ortaya bişey yada bir yerden duyuyor sonra ortada resmi bişey yok bunu tabi bu dönem en çok Gs yaşadı ama baya farkediliyor...bide gsye yapılan Süper 3lü gsde haberi bence büyük skandaldı çünkü futbolcularla konuşulmamış pazarlığa girilmemişken 3lü Galatasaray'DA denmesi bence ayıpdı (inanılmaz heveslendirmişti o cepheyi, en uygun başlık ne olurdu Gs Madridle anlaştı sıra Futbolcularda... bu bize yapılsa İspanya maçları ve rıdvan dilmen hariçi kanalı açmazdım...)
  • Reyes' i alalım
  • cidden böyle bişey olmasını istemem. başarı oturmuş kadroyla gelir.
  • fotomaçtan sonrasını okumadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

ya bırakın Fotomaçı yabancı basında azıttı :S yerli basınla yabancı basın aralarında spekülasyonları resmen paslaşıyor :S o ondan alıp belgesiz iş yapmayız diyor diğer onda alır işte bakın yabancı basın yazıyor diyor...Hey Allahım

benim şaşırdığım Ntvsporda baya spekulasyonların içine girdi atıyor ortaya bişey yada bir yerden duyuyor sonra ortada resmi bişey yok bunu tabi bu dönem en çok Gs yaşadı ama baya farkediliyor...bide gsye yapılan Süper 3lü gsde haberi bence büyük skandaldı çünkü futbolcularla konuşulmamış pazarlığa girilmemişken 3lü Galatasaray'DA denmesi bence ayıpdı (inanılmaz heveslendirmişti o cepheyi, en uygun başlık ne olurdu Gs Madridle anlaştı sıra Futbolcularda... bu bize yapılsa İspanya maçları ve rıdvan dilmen hariçi kanalı açmazdım...)

Yabancı basın da azıttı diyorsun da gecen sene bir oyuncu ile ilgili haber yapılmıştı yabancı basın yazdı bu haberi diyerek. Açık şekil de bir ünlü yabancı ajansın adı da verildi. Ertesi gün bir Tv kanalı sayesinde o haberi yaban yerel basın kuruluşunun yalan haber yaptığı orta çıktı. Çünkü adı verilen dünyaca ünlü yabancı basın ajansının öyle bir haber hiç yapmadığını yurt dışı bağlantı ile bir Tv kanalında söylediler.

Yabancı basın yazdı denilerek haber yapılan haberlerin çoğu aslında yalan. Yalan haberleri inandırıcı olsun diye yerli basınımız kimi zaman yabancı basın kuruluşlarının adlarını kullanarak haber yazıyorlar.
  • Lütfen cok rica ediyorum
    SPor basınınnın şişirme haberlerini topic diye buraya açmayınız
    klavyede copy - paste yapmaya bile değmez..
    Onların taktiğini bilmeyen yok
  • Lucio nedir ya. SSK'dan emekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

Lucio nedir ya. SSK'dan emekli.

Lucio nedir diyor ya.. Phh
  • 30 yaşının üstünde fenerbahçede görmek isteyeceğim ender adamlardan biri luciodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

Lucio nedir ya. SSK'dan emekli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.