Şimdi Ara

İkinci eli en güçlü/ zayıf marka modeller ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diger acilan konularla paralellik iceren bir mevzu daha...

İkinci elde hem hizlica elden cikmasi hem de rakiplerine nazaran daha az değer kaybetmesi anlamında en güçlü marka modeller hangileri ?

Ve tersine 2. Eli en kotü , mumkün mertebe uzak durulması gereken marka modeller hangileri ?

• en güçlü VW.
  • EV ALMA JETTA AL
  • Chevrolet
    Saab
    Alfa Romeo
    Mitsubishi biraz
    Hyundai'ın bazı modelleri
    Mazda
    Nissan

En zayıfları

1-) Toyota
    2-) Volkswagen
    3-) Renault - Değer kaydı üsttekilere nazaran daha fazla fakat çok çabuk satılıyor.
    En güçlüleri

Benim tespitlerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 24 Haziran 2011; 17:27:51 >
  • İkinci eli en güçlü olan ve zarar ettirmeyen Kuş serisi. İkinci elin efsane araçları doğan, şahin, kartal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

İkinci eli en güçlü olan ve zarar ettirmeyen Kuş serisi. İkinci elin efsane araçları doğan, şahin, kartal.

işte budur
    benim düşüncem madem böyle tutulan tutulmayan modeller var 2.el araç alırken tutulmayan model, sıfır araç alırken tutulan vw toyota opel ford dörtlüsünden birini almak lazım. örnek olarak arkadaşım 4 ay önce 21500 e 2010 15bin kmde mitsubish colt almıştı. tutulan poloların fiestaların 2006 2007 leri o fiyata gidiyor.
  • en güçlü vw zira 42.000 tlye alınan bir passata 1000 tllik jant takıp sıfır ayarında diye 46.000 47.000 e satabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur.K

en güçlü vw zira 42.000 tlye alınan bir passata 1000 tllik jant takıp sıfır ayarında diye 46.000 47.000 e satabilirsiniz

güzel ülkemden prömiyüm prestij manzaraları :D
  • toyota corollanın 2.el i gibi yok
  • corolla çok güçlüdür mesela.
    35bin km kullanıp 1500tl karla sattım 15 gün önce.
  • En güçlü VW.

En zayıf Alfa Romeo, Saab.
  • Renault Türkiye'de yıllardır en fazla tercih edilen araç. İkinci eli tutulmuyor demek mümkün mü?

Zaten Vw'nin ikinci elde tutulduğu konusu bence laftan ibaret. Yolda gördüğü Vw'ne kaç kişi dönüp bakıyor. Yeni bir tasarım yok. Eskisi de aynı, yenisi de aynı tasarım. Sadece öyle bir görüntü var.

Bugün geçici plakalı beyaz renkli bir Epica gördüm. Fiyatı 60.000 TL. Bu aracı alanın piyasadan haberi yok demek ne kadar doğru? Gider ikinci elde çok tutuluyor denen Vw alırdı demek gibi bir şey.
  • En güçlüler; renault, vw, ford, opel, toyota, honda.
    En zayıflar; mitsubishi, mazda, hyundai, kia, nissan.
  • 2006 kasımda 31.500 e sıfır Corolla aldık.5 sene bindik.Arka kapı ile çamurluk arasında kalan kısım boyalı halde,47 binde nisan ayında 31.750'ye sattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 24 Haziran 2011; 18:52:23 >
  • nissan ı satacağım diye göbeğim çatladı
  • hondanında 2.eli iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerakin34

toyota corollanın 2.el i gibi yok

99-2002 arası hariç. komik ama 98 xei gli ler kliması olsun yeter bizim vvti corolladan pahalıya satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Renault Türkiye'de yıllardır en fazla tercih edilen araç. İkinci eli tutulmuyor demek mümkün mü?

Zaten Vw'nin ikinci elde tutulduğu konusu bence laftan ibaret. Yolda gördüğü Vw'ne kaç kişi dönüp bakıyor. Yeni bir tasarım yok. Eskisi de aynı, yenisi de aynı tasarım. Sadece öyle bir görüntü var.

Bugün geçici plakalı beyaz renkli bir Epica gördüm. Fiyatı 60.000 TL. Bu aracı alanın piyasadan haberi yok demek ne kadar doğru? Gider ikinci elde çok tutuluyor denen Vw alırdı demek gibi bir şey.

tasarımlarının aynı olması türkiyenin en güçlü ikinci ellerinden birine sahip olduğunu değiştirmez..
  • en güçlü vw, en zayıf lada
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendikendine

quote:

Orijinalden alıntı: Onur.K

en güçlü vw zira 42.000 tlye alınan bir passata 1000 tllik jant takıp sıfır ayarında diye 46.000 47.000 e satabilirsiniz

güzel ülkemden prömiyüm prestij manzaraları :D

Dalga dümen malzemesi olmuş o passattın 98 model, lpg dönüşümlü ve otomatik şanzımanını 300.000 Km de aldık yakın bir arkadaşıma. Onunla araba kullanmayı öğrendi, hala acemi aracı hor kullanıyor, belediyenin bir çukuruna düştü yardım ile çıkarıldı. Ödünç alıp kullanıyorum son derece keyifli. Fahiş kar peşinde olan uyanık satıcıya lafım yok ama passatta prömiyum arkadaşlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.