Şimdi Ara

sevgilinizle nasıl barışılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben forumda uzman oldugum bazı teknik konularda birlikte yazıştıgımız yardım aldığım yardımcı oldugum arkadaşlarınızdan bir üyeyim
    bu nicki sadece bu konuyu açabilmek için aldım

pek bilmedigim bir konuda sizlerden yardım almak istiyorum
    tartışdıgınız kırdıgınız üzdügünüz sevgiliniz ile tekrar nasıl barışırsınız onun gönlünü nasıl alırsınız bir erkek olarak

benim özelliklerim
    kaba saba çirkin
    lafını sözünü esirgemeyen
    pek centilmen olmayan kırıcı
    ama özü sözu bir adamım
    duygusal
    çok ama çok seven
    hiç çiçek almamış
    ++++++++++++++++++++++++++++++++
    bayanın özellikleri
    ortadoğu ve balkanların tartışmasız en güzel en çekici kadını
    çok duygusal hassas
    romantik detaya çok önem veren
    sevdimmi tam seven sevdigi için tartışmasız canını veren
    sevgisi için hiç gurur kibir yapmayan
    sevdigin asla vazgeçmeyen
    kadın gibi kadın her erkeğin aradığı arayıpta bulamadığı
    asla aldatma duygusu ihtimali olmayan
    çok ama çok seven

4 yıllık bir ilişkimiz var yaşamadıgımız hiçbişey kalmadı tatmadıgımız duygu kalmadı ama bugüne kadar ne zaman tartışsak ne zaman ayrılsak ne zaman birbirimizi kırıp üzmüş olsak hep o arar aramızı düzeltir özürdiler af diler v.s v.s ama hep o yapardı
    ama bu kez o hiç bişey yapmiyor ben yine bekliyorum evet biraz bencillik (odun olunca böyle oluyor sanırım) ama bu sefer onun sesi hiç çıkmadı hiç geri dönüş yapmadı ve yapmayacak gibi duruyor benimde özürdileme af dileme veya aramızı düzeltme gibi bir yeteneğim yok
    ama bildigim bir tek şey var bu kadında ayrılmaya kalbim dayanacak gibi bir durumda yok

kaç gündür haluk levent in ayrılık parçasını dinlemekten de bıktımm usandım

şöylede bir husus var eger ben ilk adımı atıp barışalım diye ona dönecek olursak sonsuza dek onu kaybedicekmiş gibi bir his var içimde

uzun lafın kısası
    kırılmış bir bayanın kalbi nasıl eski haline getirilir bunu bilmiyorum bunu en ozel en guzel şekilde nasıl yapabilirim bu nasıl başarılabilir

fikirlerinizi düşüncelerinizi paylaşıp bana bir akıl verirseniz çok mutlu olurum hepinize saygılarımı sunarım teşekürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.