Şimdi Ara

FULL İKİ PROGRAM KAYIDI--SERDAR GÖKALP- MATRAX ZEKİ ÇOŞKUN ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
6.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

STAR MATRAX 23:15

İKİ PROGRAMIDA EN BAŞTAKİ AÇILAN VİDEO DA EN BAŞTAKİ Nİ AÇIP İZLİYEBİLİRSİNİZ SIRAYLA OTAMATİK İLERLER LİNK ALTTA

http://tvarsivi.com/?y=2&z=2011-07-03%2000:30:00

http://tvarsivi.com/?y=17&z=2011-07-03%2000:30:00

Best FM'den Serdar Gökalp, Alem FM'den Zeki Kayahan Coşkun yaz dönemi boyunca aynı günlerde radyo programlarını televizyona taşıyarak birbirlerine yine rakip olacaklar...

Alem FM'in sevilen radyocusu Zeki Kayahan Coşkun 1 Temmuz 2011 Cuma gününden itibaren her Cuma Star TV'de ekranda olacak.

Cuma gecelerinin sevilen televizyon programı Matrax'ı radyodan televizyona taşıyacak olan Zeki Kayahan Coşkun, "Radyo programlarımızda sokağı radyoya taşımıştık, televizyon programlarımızda da televizyonu sokağa taşıyacağız..." dedi.

Best FM'in beğenilen radyocusu Serdar Yayında programıyla bilinen Serdar Gökalp de yine 1 Temmuz gecesinden itibaren her Cuma Cine5'te talk show programı sunacak...

Radyolarda haftaiçi hergün gece saatlerinde yayınlar yaparak iki yayıncı da reyting savaşı yaşarken bu yarış artık televizyonda devam edecek...

Radyoda Matrax, Serdar Yayında'dan daha fazla dinlenirken, televizyonda da muhtemel durumun değişmemesi konuşuluyor... Yine de bekleyip görmekte fayda var...

İki radyocu da televizyon programlarının yanı sıra radyo programlarını sürdürecek... Serdar Gökalp bir süredir radyo programlarını gece değil gündüz 12:00 - 15:00 saatleri arasında yapıyordu, bu yayınlar da yine Best FM'de devam edecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL-D -- 4 Temmuz 2011; 11:23:48 >

• Matrax alır.
  • Aşkım bana araba al.
    Nolursun Nolursun.
  • TANIMIYANLAR İÇİN EN GÜZEL İKİ ŞAKASINI ekledim dinleyin mükemmel ikiside
  • Serdar reyiz alır
  • Serdar'ın şakaları yeter.
  • serdar alır

--
    Sent mobile via MebApp.com. *Free on participating carriers.
  • Matrax zaten SkyTürk'te denenmemişmiydi? Star'da ki de aynısı mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss
    Matrax zaten SkyTürk'te denenmemişmiydi? Star'da ki de aynısı mı olacak?

daha iyisi olucak ;)
  • quote:

Hayır bu sefer telefon kulübesi tarzında olacak orjinal haliyle Zeki yönetecek yani.

Serdarla rakip falan değillerki. 12-15 arası yayın yapan birisinin gece yayın yapan birine rakip olduğu nerede görülmüş ?
  • zeki radyoda iyi tvde sönük kaliyo. radyoda bagirip çigirabiliyo ama tvde yapamiyo farkli davraniyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

Hayır bu sefer telefon kulübesi tarzında olacak orjinal haliyle Zeki yönetecek yani.

Serdarla rakip falan değillerki. 12-15 arası yayın yapan birisinin gece yayın yapan birine rakip olduğu nerede görülmüş ?

gerçekten radyo dinliyomusun serdar 3-4 yıldır 22:00 ile 01:00 arası yayın yapıyordu ..Gündüz yayını en fazla 2 aydır yapıyor ..muzo.rıza esendemir.matrax şu an aynı saatte
  • Zeki'yi 6-7 yıldır Serdarı yaklaşık 4 yıldır dinliyorum Sağlam bir radyo dinleyicisiyimdir merak etme. Gündüz saatleri de dinliyorum beni pek etkilemiyor okulum dolayısıyla fakat Serdar'a antipatim var. Gündüz yayın yapması da bunun üstüne geldi ona yakıştıramıyorum. Madem gündüz yayın yapan bir programcı bana göre gece yayın yapan biriyle boy ölçüşemez.
  • serdarı tek geçerim
  • ben cem arslan ın program yapmasını çok isterim
  • ZKC alır ama televizyonda pek sarmıyor matrax illa radyo olcak
  • Serdar alır.
  • Serdar ezer geçer derdim ama ZKC daha keskin dilli olduğundan belli olmaz
  • mımdan çıkmış yangın mımdanhttp://www.vindir.net/mim-da-cihmis-yangin-hq--368378.html

serdar diyorum.
  • Sr. Gökalp
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.