Şimdi Ara

Takım Elbise konusunda yardım !..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
16.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önümüzdeki dönem öğretmenlik stajı başlıyor, eğitim fakültesi son sınıftayım.

Staj için takım elbise almam gerekiyor. Yazın daha uygun olur diyorlar fiyatları. Şimdiden bakayım dedim ama netten olmuyor, mağazaya gidip bakarım bi ara.

Seçerken nelere dikkat etmem gerekiyor ?

200-300 TL arası bir takım düşünüyorum, Kiğılı ya da Pierre Cardin gibi markalardan kampanya olunca bu fiyatlara düşüyor sanırım...

--- Terletmeyen bir takım olsun istiyorum. Kışın sıcak tutmasın önemli değil ama sıcak havalar için iyi olsun... Yazlık Takım Elbise mi bakmam lazım ?

--- Kumaş , yün , pamuk , polyester, visco.... ne olması daha iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 24 Haziran 2011; 5:10:33 >

• Mahmutpaşa akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Mahmutpaşa akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Alıntıları Göster
    pamuk parlar, polyester ise hoş durmaz bence. Yünü falan geçiyorum zaten sizin için en uygun seçenek ceket ve pantolonu visco veya düz normal kumaş (onun da adı var da bu saatte hatırlamıyorum) alıp beyaz keten bir gömlekle kombinlemek olacaktır. keten takım da alabilirsiniz ama bu seferde kışın giyemezsiniz çünkü çok yazlık olur. benim önerilerim bunlar. düzgün cümle kuramıyor olabilirim kusura bakmayın iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

pamuk parlar, polyester ise hoş durmaz bence. Yünü falan geçiyorum zaten sizin için en uygun seçenek ceket ve pantolonu visco veya düz normal kumaş (onun da adı var da bu saatte hatırlamıyorum) alıp beyaz keten bir gömlekle kombinlemek olacaktır. keten takım da alabilirsiniz ama bu seferde kışın giyemezsiniz çünkü çok yazlık olur. benim önerilerim bunlar. düzgün cümle kuramıyor olabilirim kusura bakmayın iyi geceler.

Cümleler gayet düzgün renkdaşım, teşekkürler

Viscon iyidir yani

Viscon polyester karışık takımlar var, onlar iyi midir...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Cümleler gayet düzgün renkdaşım, teşekkürler

Viscon iyidir yani

Viscon polyester karışık takımlar var, onlar iyi midir...

Alıntıları Göster
    Takım kışın kullanılacağı için kesinlikle pamuk olmamalı. Yün veya yün polyester karışımı olmalı.

KİP'te yüzde 50'ye kadar indirim yapılabiliyor. Takımları gayet güzeldir.

Boyner mağazalarından; Beymen Business, Fabrika, KİP, Network indirimlerini takip et. Uygun fiyata kaliteli birşey alırsın.

Kiğılı'dan, pierre cardin'den uzak dur. DS damat alacaksan da koyu renk al. Çünkü nano kumaş olmadığı için leke tutuyor ve açık renk hemen belli ediyor. Aynı şekilde KİP'ten de koyu renk kumaşlı birşey bak. Onlarda da nano kumaş olayı yok.

Sana iki tane kombinasyon:

1) lacivert takım, buz mavisi gömlek, kırmızı kravat.

2) füme takım, beyaz gömlek, bordo kravat.

Gömlekleri KİP'ten tavsiye ederim. Özelikle, sentetik pamuk olanlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Takım kışın kullanılacağı için kesinlikle pamuk olmamalı. Yün veya yün polyester karışımı olmalı.

KİP'te yüzde 50'ye kadar indirim yapılabiliyor. Takımları gayet güzeldir.

Boyner mağazalarından; Beymen Business, Fabrika, KİP, Network indirimlerini takip et. Uygun fiyata kaliteli birşey alırsın.

Kiğılı'dan, pierre cardin'den uzak dur. DS damat alacaksan da koyu renk al. Çünkü nano kumaş olmadığı için leke tutuyor ve açık renk hemen belli ediyor. Aynı şekilde KİP'ten de koyu renk kumaşlı birşey bak. Onlarda da nano kumaş olayı yok.

Sana iki tane kombinasyon:

1) lacivert takım, buz mavisi gömlek, kırmızı kravat.

2) füme takım, beyaz gömlek, bordo kravat.

Gömlekleri KİP'ten tavsiye ederim. Özelikle, sentetik pamuk olanlardan.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım öğretmen için en uygun takım elbiseler genelde SÜVARİ'de oluyor fiyatları da çok uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Arkadaşım öğretmen için en uygun takım elbiseler genelde SÜVARİ'de oluyor fiyatları da çok uygundur.

Alıntıları Göster
    Ramsey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 24 Haziran 2011; 10:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Ramsey...

Alıntıları Göster
    armani, versace
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar

armani, versace

Alıntıları Göster
    damat tween al 10 NUMARA O FIYATA SÜPER ŞIK ALIRSIN İLK TAKIMIMI ORDAN ALMIŞTIM =) ÇOK MEMNUNUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOCOO

damat tween al 10 NUMARA O FIYATA SÜPER ŞIK ALIRSIN İLK TAKIMIMI ORDAN ALMIŞTIM =) ÇOK MEMNUNUM

Alıntıları Göster
    ben beymenden aldım takımımı(mezuniyet için) drop 8 olduğum için pek alternatifim yoktu. %50 artı %30 indirimle 350 tlye aldım drop 6 lar biraz daha ucuzdu eğer 200-300 aralığına gömlek kravat ayakkabı falan dahilse beymende bulamayabilirsin. o zaman hatemoğlunu, damatı tavsiye ederim. unutmadan viskon terletir kaliteli kumaş yün olandır tabi ince yün olan (140s-150s)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 24 Haziran 2011; 11:40:12 >
  • bir tane armani veya versace takımının ss ini yolla gardolabındayken yada üstündeyken kendimi sınırsız banlatıcam.(etiketini de çekte inanalım)
    quote:

armani, versace
  • quote:

Orijinalden alıntı: repeatafterme

bir tane armani veya versace takımının ss ini yolla gardolabındayken yada üstündeyken kendimi sınırsız banlatıcam.(etiketini de çekte inanalım)
    quote:

armani, versace

Alıntıları Göster
    Tween yada CCS.SARAR öneririm..

Bu aralar fiyatlarda ciddi derecede düşüş ve kampanyalar var..

Fabrika'ya da bir uğrayabilirsin. Zaten tween , network'un elbiselerini de satıyor.

Bizim arkadaşa 350 Tl indirim ile aldık tween'den. 350 falan ödemiştik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

Fabrika'ya da bir uğrayabilirsin. Zaten tween , network'un elbiselerini de satıyor.

tween'i anladım da, ccs ne alaka? Aradaki kalite farkı dağlar kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

quote:

Orijinalden alıntı: !! K@bus !!

tween'i anladım da, ccs ne alaka? Aradaki kalite farkı dağlar kadar...

Alıntıları Göster
    belki sonrakilere yardımı olur...

araştırdığım kadarıyla %60 yün olanların ideal olduğunu anladım

gittim kiğılıdan %70 yün olan bir takım vardı, 300 liraya onu aldım çıktım. (%60 bulamadım ama yakın bir değer)
    %5 nakit indirimi %5 de çek derken 30 lira ekstra indirim oldu ona da çeki de verip bir kravat beğendim aldım.

Crispinoda 80 liraya takımlar vardı, alan arkadaş oldu, fiyatına göre idare ediyor yani.
    bana uyan boy bulunmadığı için alamadım zaten...
    bir de süvaride 170 liraya +gömlek vardı ama kumaşını kiğılı ile karşılaştırınca bayaa yavan duruyordu... 200 ona vereceğime 300 verip kiğılıdan güzel bir takım alayım bari dedim.

marka olarak pierra cardin - kiğılı ve biraz daha pahalı olan tween önerdiler.
    kumaş olarak %60 yün ideal dediler
    bir de kumaşın dikim sıklığı öenmlidir dediler, en az 120s olmalıymış.
    benim aldığım 140s nano kumaş kiğılıdan...

toplam 10 kere bile giymedim takımı ama bir şikayetim yok takımdan. benden sonra birkaç arkadaş daha kiğılıdan aldı takımı...

şimdilik hatırladıklarım bunlar.
    alacak olanlara kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 22 Mayıs 2012; 14:42:12 >
  • quote:

gittim kiğılıdan %70 yün olan bir takım vardı, 300 liraya onu aldım çıktım. (%60 bulamadım ama yakın bir değer)
    %5 nakit indirimi %5 de çek derken 30 lira ekstra indirim oldu ona da çeki de verip bir kravat beğendim aldım.

Crispinoda 80 liraya takımlar vardı, alan arkadaş oldu, fiyatına göre idare ediyor yani.
    bir de süvaride 170 liraya +gömlek vardı ama kumaşını kiğılı ile karşılaştırınca bayaa yavan duruyordu... 200 ona vereceğime 300 verip kiğılıdan güzel bir takım alayım bari dedim.

toplam 10 kere bile giymedim takımı ama bir şikayetim yok takımdan. benden sonra birkaç arkadaş daha kiğılıdan aldı takımı...

Alıntıları Göster
    http://www.uzmantv.com/zayif-erkekler-takim-elbise-secerken-nelere-dikkat-etmeli

yardımcı olcaktır
  • quote:

bir tane armani veya versace takımının ss ini yolla gardolabındayken yada üstündeyken kendimi sınırsız banlatıcam.(etiketini de çekte inanalım)
    quote:

armani, versace

ne güldüm yaa :):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

quote:

armani, versace

ne güldüm yaa :):):)

Alıntıları Göster
    Ykm Ds Damat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

Ykm Ds Damat

Alıntıları Göster
    damat d's, sarar, pierre cardin gibi yerlerin outletlerinde indirim var bu aralar.
    sararda ilk takım 300tl, sonra alacağın takım %50 indirimli. bi arkadaşınızın kanına girin, öyle alın derim.
  • quote:

kumaşın yün oranı ne kadar yüksek o kadar iyi. %60 ideal falan değil. f/p olarak bakıyorsanız ayrı tabii. beymende %100 yün 150s takımı 350 liraya almıştım ama 1000 küsürden düşmüştü. ve gayet de memnun kaldım sonrakilere yanlış bilgi vermeyelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.