Şimdi Ara

Michellin dışında yumuşak hamurlu lastik markası varmı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
36.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar michellin dışında michelline alternatif olucak yumuşak hamurlu lastik markası varmı.. bugün bir araştırma yapdım galiba tek yumuşak hamurlu lastik üreten firma michellin..

• güzel soru, bende merak ettim şimdi .
  • NOKIAN, YOKOHAMA
  • ekonomik modellerden toyo var yumuşak olarak...

birde nokian var çok methediliyor yumuşaklık sessizlik açısındanda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverBlue

NOKIAN, YOKOHAMA

yokohama nın yumuşaklığı çok kısa sürüyor taş gibi oluyor
  • Toyo'yu ilk aldığımda yumuşak olduğunu ve normal lastiklere göre daha erken değiştirmem gerektiğini söylemişlerdi.Tutuşundan ve sesinden inanılmaz memnunum.10 bin km kadar yaptıktan sonra yoldaki derin bir çukur yüzünden balon yapanlastiği değiştirmek için gittim,niyetim önlerin ikisini birden değiştirmekti aşınmadan dolayı..
    Lastikçi lastiğin 10 bin km yaptığına inanmadı;aşınma neredeyse hiç yok dedi ve sadece balon yapan tek lastiği değiştirmemi önerdi.Öyle yaptık.O zaman aklım karışmıştı bu lastik yumuşak mı sert mi hala bilmiyorum
  • hayret bende yokohomayı sert diye biliyorum.. peki bu syron yumuşakmıdır sertmidir arkadaşlar..

benim yumuşak sert dediğimi umarım anlamışsınızdır ben michellin gibi yumuşak lastikden bahsediyorum yoksa yumuşak sert diye tabir edilen pek çok lastiklerin yumuşak olanları bile michellinin yanında kaya gibi sert..
  • birçok markanın hem sert hem de yumuşak hamurlu lastiği mevcut. lastik ölçüsü verilirse daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz.
  • toyo nun çok çabuk sertleşdiğini duymuşdum..
  • Aman ha TOYO mu aman ha... Sürekli kızaklama yapıyor, yol tutuş sıfır ki bu lastik yeni sayılır. Aman ha...
  • düşündüğüm gibi galiba yumuşak hamurlu alınabilicek uzun ömürlü tek michellin var..
  • Nokian var.

Kaliteli bir lastiktir.
  • yumuşak lastiği nasıl anlarım, tadına mı bakmam lazım.
  • Dunlopda da vardı sanırım
  • dunlop sert bizim şirket aracına takdırdık epey bir sert sport bilmemne modeli.. ama güzel lastik o başka..
  • Nokian,Yokohama,Nexen ...
  • Toyoyu zamanında bende tercih etmiştim. Pek yumuşak bi lastik sayılmaz, yol tutuşu ve kalitesine göre fiyatı iyi. Ancak çukurlardan geçerken nerden aldım bu lastiği dedirtiyordu.
  • pirelli p7 kullanıyom yumuşak sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

dunlop sert bizim şirket aracına takdırdık epey bir sert sport bilmemne modeli.. ama güzel lastik o başka..

katılıyorum.. benim variant dunlop sp fast response lastiklerle geldi.. epey araştırdım, sert hamurlu bir lastik.. mıcırlı asfaltta ses yapıyor maalesef ama kaymak asfaltta veya otobanda süper sessiz..
  • michelin haicinde diğerlerinin dediği gibi nokian ve yokohoma.. ayrıca falkenin bazı serilerinin de yumuşak hamurlu olduğunu okumuştum nette..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.