Şimdi Ara

===Bosch İ-Dos (Was28840TR) Çamaşır Makinası İnceleme===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
9
Favori
53.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makineyi Cuma aldım,Cumartesi geldi Bugün (son aldığım habere göre) servis tarafından takılmış.Sizlere ilk izlenimlerimi fotolar ve videolar eşliğinde aktaracağım.
    (2128 TL ye 10 Taksit olarak Bosch bayisinden alındı .Ödemelerim eylül ayında başlayacak 212 TL x 10)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelayka -- 20 Haziran 2011; 15:14:46 >

• internetten daha ucuza bulabileceğiniz siteler mevcut.

http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-bosch-was28840-camasir-makinasi-fiyati,436420.html

ancak, en ucuz satan site adını hiç duymadığım bir site. buşlduğunuz fiyat ise, 1,912 Tlden %13 ucuz...
    deveyuku.com güvenilir bir sitedir ama orda da 2,039 TL.

bence hiç bir maceraya girmeden gidin o bayiiden alın. sanıırm evinize yakın bir yer. yapabiliyorsanız pazarlık yapın. biraz daha düşürmeye çalışın. netten aldığınız zaman kargonun evinize çıkarmasından tutun, ürünün hasarlı gelmesi durumunda değişimi vs bile sorun oluyor. ama yetkilşi bayiiden aldığınızda böyle bir sorun olmuyor. ben de bunu evime gelen Bosch servisinden öüğrendim (aldığım 4lü ocağın tek ızgarası, kutudan çıkmadı. ocağı nerden aldınız diye sordu, ben de bayiiden dedim. netten falan alsaydınız yardımcı olamazdım, dedi. bayii kodunu aldı, tutanak tuttu ve bayiiye yönlendirerek, evime hiç açılmamış yeni ocak geldi. ayrıca, aldığım ilk i-dos.u çıkaran dangalak elemanla, üst tablasını çok minik çizmişler haldur huldur çıakrtmaktan. ben de acaip titiizimidr, kabul etmedim, geri yolladım ve aynı elemanlar başka bir makine getirdiler)

ayrıca, sirkeci eminönünde spotçular var. buralardan da fiyat sorabilirsiniz. özspotpazardan ben alışveriş yapmadım ama yapan forumdaşlar vaar. ben de birçok kere teleonda konuştum. canayakın ilgili insanlar var. oraya da bir sorun isterseniz. telefondan fiyat sorun. işinize hangisi geliyorsa ordan yapın.

eğer aceleniz yoksa, bosch grubu yeni bir seri çıkarttı. home-proffesionel adı. ona da bakabilirsiniz. bu seride de i-dos özellikli model var. satışa sunuldıu mu bilmiyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

internetten daha ucuza bulabileceğiniz siteler mevcut.

http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-bosch-was28840-camasir-makinasi-fiyati,436420.html

ancak, en ucuz satan site adını hiç duymadığım bir site. buşlduğunuz fiyat ise, 1,912 Tlden %13 ucuz...
    deveyuku.com güvenilir bir sitedir ama orda da 2,039 TL.

bence hiç bir maceraya girmeden gidin o bayiiden alın. sanıırm evinize yakın bir yer. yapabiliyorsanız pazarlık yapın. biraz daha düşürmeye çalışın. netten aldığınız zaman kargonun evinize çıkarmasından tutun, ürünün hasarlı gelmesi durumunda değişimi vs bile sorun oluyor. ama yetkilşi bayiiden aldığınızda böyle bir sorun olmuyor. ben de bunu evime gelen Bosch servisinden öüğrendim (aldığım 4lü ocağın tek ızgarası, kutudan çıkmadı. ocağı nerden aldınız diye sordu, ben de bayiiden dedim. netten falan alsaydınız yardımcı olamazdım, dedi. bayii kodunu aldı, tutanak tuttu ve bayiiye yönlendirerek, evime hiç açılmamış yeni ocak geldi. ayrıca, aldığım ilk i-dos.u çıkaran dangalak elemanla, üst tablasını çok minik çizmişler haldur huldur çıakrtmaktan. ben de acaip titiizimidr, kabul etmedim, geri yolladım ve aynı elemanlar başka bir makine getirdiler)

ayrıca, sirkeci eminönünde spotçular var. buralardan da fiyat sorabilirsiniz. özspotpazardan ben alışveriş yapmadım ama yapan forumdaşlar vaar. ben de birçok kere teleonda konuştum. canayakın ilgili insanlar var. oraya da bir sorun isterseniz. telefondan fiyat sorun. işinize hangisi geliyorsa ordan yapın.

eğer aceleniz yoksa, bosch grubu yeni bir seri çıkarttı. home-proffesionel adı. ona da bakabilirsiniz. bu seride de i-dos özellikli model var. satışa sunuldıu mu bilmiyorum ama.

acelem yok tabi, hatta hanım gerek yok diyor evdeki profiloyu kullanalım diyor, ama ben artık bunun sesine tahammül edemiyorum,

dediğim gibi bayi 2.167 den bir kuruş aşağı inmiyor, hatta indirimli fiyat olduğu ve indirimin sona erebileceğinden bahsediyor,
    bugün yine bayinin önünden geçtim, şeffa bir makine koymuşlar dükkan önüne, acaba bahsettiğiniz makine o olmasın..

neyse biraz daha bekleyelim

bu arada HD YAYIN YAPAN BİR RECİVIR almak istiyorum, evde SONY KDL-32W4000K 32 (81cm) LCD TV var, 2009 yılında aldım, hd yayınları izlemek için hangi uydu receiver önerirsiniz bu konudaki forum varsa linkini bana mesajla atabilirmisiniz.

• Bosch wae'nin sıcak resimleri arkadaşlar Güzel değil mi can bey

• I-DOS ların 1200 devirlisi geldi emrah hocam yalnız Home Professional seri eski kasa tipinde değil yani.

aşağıdaki linkteki katalogda 56. sayfada WAY 24840TR modeli.

http://www.bosch-home.com/Files/Bosch/Tr/tr/AdditionalFiles/Kampanyalar/201203/Solo/index.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: OVERCLOCKM@NI@

I-DOS ların 1200 devirlisi geldi emrah hocam yalnız Home Professional seri eski kasa tipinde değil yani.

http://www.bosch-home.com/Files/Bosch/Tr/tr/AdditionalFiles/Kampanyalar/201203/Solo/index.html

WAY serili idosta aquatop özelliğini kaldırıpi diğer modellerdeki çok katlı koruma sistemini koymuşlar...ilginç...aquastop daha iyi üstün bir koruma özelliği...

• quote:

quote:

I-DOS ların 1200 devirlisi geldi emrah hocam yalnız Home Professional seri eski kasa tipinde değil yani.

WAY serili idosta aquatop özelliğini kaldırıpi diğer modellerdeki çok katlı koruma sistemini koymuşlar...ilginç...aquastop daha iyi üstün bir koruma özelliği...

Emrah bey mesajınızı yeni farkettim geç cevap yazıyorum kusura bakmayın :(

Hocam bosch bazen internet sitelerindede kataloglarındada yanlış şeyler yazabiliyor sonra düzeltmeler oluyor ama belki Aqua Stop gerçektende olmayabilir. Birde bu WAY 24840TR modeli 1200 devir. Acaba 1400 devir model gelecekmi gelecekse belki o Aqua Stop lu gelebilir.

• quote:

quote:

AQUA STOP OLMASI İÇİN AQUA STOPLU BORU YETİYORMU YOKSA TABANI MAKINENIN KAPALIMI OLMALI.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 29 Mart 2012; 15:54:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

AQUA STOP OLMASI İÇİN AQUA STOPLU BORU YETİYORMU YOKSA TABANI MAKINENIN KAPALIMI OLMALI.?

makinenin tabanının kapalı olması derken neyi kadtettiğinizi pek anlayamadım ama ben olanı söyleyim. Muslğa bağlı hortuma eşlik eden ince bir kablo daha var. Sanırım elekrrik için. Tıpkı bulşk makinelerndeki gibi musluk ağzında da bir kutu var hortumun. Su hortumu ve diğer ince kablo da yarısaydam başka bir hortumun içinde.

• Bosch WAY24840TR ( Yeni İ-Dos Serisi ) Çamaşır Makinesi alarak aranıza katıldım. Herkese saygı ve sevgiler.

http://forum.donanimhaber.com/m_63509691/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.