Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.357
Cevap
2
Favori
348.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GENCOBAY

BENDE PHILIPS 170X6FB ALICAM PZTESI OLU PIKSEL GARANTISININ OLMASI DA COK IYI...PHILIPS BU İŞİ BILIYORRR.

benim bildiğim 170'de yok garanti? varsa güzel tabi
  • forumda herkez ölü piksel garanti olayların dan dolayı philips e yonelıyo ama sony lcd de daha saglam gibi gelıyo...sony de artık bu ölü piksel garanti olayına girmeli sırf bu yuzden kaybettigi müsterilerin haddi hesabı yok
  • bugün 190p6eg monitor aldım. alışmaya çalışıyorum. 17" crt den sonra çok değişik geldi. ve de çok büyük. izlenimlerimi anlatırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: donnıedarco

forumda herkez ölü piksel garanti olayların dan dolayı philips e yonelıyo ama sony lcd de daha saglam gibi gelıyo...sony de artık bu ölü piksel garanti olayına girmeli sırf bu yuzden kaybettigi müsterilerin haddi hesabı yok

üst modellerde ölü pixel indirimi yapıyorlar, sorun şu ki philips'in üst modeli 400 dolar iken sony'nin 650 dolar oluyor :D
  • Arkadaşlar >>>>>>>>>>>>>>>>LÜTFEN DİKKAT<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

MESAJLARINIZI YAZARKEN
    mesaj başlığına dikkat ediniz ...yazmış olduğunuz mesajların başlıklarını sanırım farkında olmadan değiştiriyorsunuz...
    böyle oluncada sayfa başlığı değişiyor lütfen mesaj başlığınız değişikse aşağıdaki gibi değiştirp yazdıktan sonra mesajınızı gönderiniz.

böyle olması gerekiyor

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar..HerŞey Burda Sizin için
  • Arkadaşlar iki gün önce LG L1750SQ lcd monitör aldım. Alırken kontrol etmedim. Eve geldiğimde kontrol ettim. Ölü piksel de dahil hiç bir soruna rastlamadım. Bu marka ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarımın, bu bilgilerini benimle paylaşmalarını rica ediyorum. Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: shawlin

Arkadaşlar iki gün önce LG L1750SQ lcd monitör aldım. Alırken kontrol etmedim. Eve geldiğimde kontrol ettim. Ölü piksel de dahil hiç bir soruna rastlamadım. Bu marka ile ilgili bilgisi olan arkadaşlarımın, bu bilgilerini benimle paylaşmalarını rica ediyorum. Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: biruzéc

arkadaşlar ben 19" viewsonic vx924 almayı düşünüyorum...bu monitör için ne diyebilirsiniz??!!...

aman arkadasım ne alırsan al sakın vıewsonic alma basına bela alırsın vx 924 ben aldım gecen ay monıtorun sag ve solm kenarlarından ortaya ışık yansıması var sankı el fenberı tutuyormus gıbı servıse gonderdım sorun degıl dıyorlar onla ugrasıyorum sadece bu modellerde bu problem varmış aman dikkat et sen de benım gıbı yanma o kadar parayı verıpte
  • quote:

Orjinalden alıntı: senjizu

quote:

Orjinalden alıntı: biruzéc

arkadaşlar ben 19" viewsonic vx924 almayı düşünüyorum...bu monitör için ne diyebilirsiniz??!!...

aman arkadasım ne alırsan al sakın vıewsonic alma basına bela alırsın vx 924 ben aldım gecen ay monıtorun sag ve solm kenarlarından ortaya ışık yansıması var sankı el fenberı tutuyormus gıbı servıse gonderdım sorun degıl dıyorlar onla ugrasıyorum sadece bu modellerde bu problem varmış aman dikkat et sen de benım gıbı yanma o kadar parayı verıpte

buna benzer bir yorumu ekşisözlük'te okudum az önce philips 190x6fb için. şu şekilde: "bir sure sonra koselerine dogru goruntude aydinlanmalar olusan monitor."

tam da kesin kararımı vermiştim philips 190x6fb için. deliricem heralde lcd alana kadar ben =)
  • köşelere doğru aydınlamamı nekadar sonra oluyomuş peki
  • 8 ay olmuş o kullanalı
  • Denilen aydınlanma olunca garanti kapsamında değiştirilir.Bi 4 sene gider.4 sene sonra da oled fln bi şey alınır.
  • farkaettiyseniz philips 170x6 fb nin tepkime süresi 8ms
    190x6 fb nin 12 ms
    ben 17" olanı tavsiye ederim .
    kendimde cok memnunum.
  • evet öyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavi54

farkaettiyseniz philips 170x6 fb nin tepkime süresi 8ms
    190x6 fb nin 12 ms
    ben 17" olanı tavsiye ederim .
    kendimde cok memnunum.

Ben farkedemedim

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar..HerŞey Burda Sizin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedonist -- 22 Ocak 2006 20:11:46 >
  • benin ki sony hs75pb
  • selamlar dostum hayırlı olsun yeni monitorun...bu arada nekkdara aldın ve nereden aldın teşekkür ederim...

quote:

Orjinalden alıntı: microzort

bugün 190p6eg monitor aldım. alışmaya çalışıyorum. 17" crt den sonra çok değişik geldi. ve de çok büyük. izlenimlerimi anlatırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarper_baser

benin ki sony hs75pb

hayırlı olsun negüzel
  • Koca forumda Philips LCD'ler dı$ında LCD monitor kullanan yokmu? HYUNDAI aldık heralde ba$ka kullanan yok =(
  • Bende sonunda bu monitörün aynısını aldım...Dayı teşekkürler..
    quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

Bu da benim kullandığım monitör ve özellikleri..

philips 17" 170 S6FB siyah ve şu anda taktım ... kullandıkça tecrübe ve deneylerimi yazacağım eski kullandığım monitör 17" philips 107T5 m CRT model di ve çözünürlük 1024*768 dı fakat LCD yi orijinal çözünürlüğüne ayarladım süper oldu.. sanki karşımda 19" monitör duruyor ve alırken kontrol ettim ö.p. karşı şu an için sıfır ö.p.
    gold (eskişehir bayisinden) aldım 17"philips 170 S6FB 520 ytl. nakit fiyatına bonus karta 15 ay vade

Resim/Ekran
    LCD panel tipi : 1280 x 1024 piksel, Parlama önleyici polarize yüzey, RGB dikey şerit
    Panel Boyutu : 17" / 43 cm
    Efektif izleme alanı : 337,9 x 270,3 mm
    Piksel aralığı : 0.264 x 0.264 mm
    Parlaklık (nit) : 250 nit
    Kontrast oranı (tipik) : 500:1
    Ekran renkleri : 16,2 M
    İzleme açısı : - C/R > 5
    İzleme açısı (yatay) : 160 derece
    İzleme açısı (dikey) : 155 derece
    Tepki süresi (tipik) : 12 ms
    Beyaz Renklilik, 6500K : x = 0,313 / y = 0,329
    Beyaz Renklilik, 9300K : x = 0,283 / y = 0,297
    Maksimum Çözünürlük : 75 Hz'de 1280 x 1024
    Tavsiye Edilen Çözünürlük : 60 Hz'de 1280 x 1024
    Fabrika Ayar Modları : 15 mod
    Kullanıcı tanımlı modlar : 50 mod
    Video Nokta Hızı : 140 MHz
    Yatay Tarama Frekansı : 30 - 83 KHz
    Dikey Tarama Frekansı : 56 - 76 Hz
    sRGB : Evet

Bağlanabilirlik
    Sinyal Girişi : Analog (VGA)
    Video Sync Giriş Sinyali : Kompozit Sync, Ayrı Sync, Sync Yeşil

Kolaylıklar
    Rahatlık Geliştirmeleri : Ekran Üstü Gösterim (On Screen Display), SmartManage özellikli
    Monitör Kontrolleri : Otomatik, Parlaklık Kontrolü, Sol/Sağ, Menü (OK), Açık/Kapalı, Yukarı/Aşağı
    OSD Dilleri : İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca
    Diğer kolaylıklar : Kensington kilidi uyumlu, FlexiHolder
    Tak ve Çalıştır Uyumluluğu : DDC/CI, sRGB, Windows 98/ME/2000/XP
    Kanuni Onaylar : CE İşareti, E2000, EMC, Energy Star, FCC-B, UL, CSA, SEMKO, TCO '99, TÜV/GS, TÜV Ergo
    Tilt : -5° - 25°
    VESA Montaj : 100 x 100 mm

Aksesuarlar
    Aksesuarlarla Birlikte : AC Güç Kablosu, VGA kablosu
    Opsiyonel aksesuarlar : Süper Ergonomik Ayak
    Kullanım Kılavuzu : Evet

Boyutlar
    Derinlik (tabanla birlikte) : 200 mm
    Yükseklik (tabanla birlikte) : 390 mm
    Genişlik (tabanlıkla birlikte) : 375 mm
    MTBF : 50.000 saat
    Ortam nem oranı : % 20 - % 80
    Isı Aralığı (Çalışma) : 5 °C - 40 °C
    Isı Aralığı (Saklama) : -20°C - 60° C
    Ağırlık : 3,9 kg

Güç
    Uyumluluk : E2000, Energy Star, NUTEK
    Tüketim : 30W (Tipik)
    Kapalı Modu : < 1 W
    Güç LED göstergesi : Çalışma, yeşil, Bekleme/uyku, Sarı
    Güç kaynağı : Dahili, 90-264 VAC, 50/60 Hz

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.