Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.357
Cevap
2
Favori
348.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hedonist

s95drb için nokta aralığında bir problem olduğunu,bence 0.294 olması gerektiğini söylemiştim.Ve sanırım tahminim doğru çıktı.Bir tek hepsiburada da 0.264 yazmışlar.Ve ayrıca gördüm ki kontrastı da 1:550. Bir tek hepsi burada da 1:700 yazıyor.google da arattığımda, çıkan her sayfada bunlar yazıyor.Bu arada bu ürünü Sony nin sayfasında göremedim.Gören olursa link pls..

quote:

Orjinalden alıntı: ergenn

SONY S95DRB Yİ ŞU AN ALIYORUM. VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN

Ürün Kodu SDM-S95DRB
    Ekran Boyutu (Inch) 19
    Nokta Aralığı (mm) 0,264
    Düz Kare EVET
    Tüp TFT - LCD
    Emisyon Standartı TCO''99
    Maximum Çözünürlük 1280X1024/75
    Yatay Tarama 28-61
    Dikey Tarama 48-85
    Teknoloji TFT LCD
    Titreşimsiz EVET
    Renk SIYAH
    Bağlantı Şekli DVI-D, D-SUB
    Garanti (Ay) 36
    Tepki Süresi (ms) 8
    Kontrast Oranı (maks) 700:1
    Parlaklık Oranı (cd/m2) 250
    İzleme Açısı V:H (derece) 170-170

ALMAMAM İÇİN GEÇERLİ Bİ SEBEBİ OLAN YOK HERALDE

PHİLİPS 190X6FB ÇOK TUTULUYO FAKAT SONY NİN NOKTA ARALIĞI 0.264 TEK NEDEN BU DEĞİL TABİ Kİ.MODEL OLARAK SONY DAHA ÇOK HOŞUMA GİTTİ.VE BİR DE MARKA HASTALIĞI VAR

benım bıldıgım butun 19" lcd ler 0.294
    sony ın sıtesıne bır goz atıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 28 Aralık 2005 0:18:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

bulabilirsen bize de yardımcı ol pls
  • 170x6fb öne arkaya eğilebiliyo ama yüksekliği değişmiyor ve yüksekliği bir crt monitör kadar ve sabit yükseklik.
  • saolasın yükseklik önemli deil benim için

170x6fb almakla iyimi yapıyorum sizce ?
  • 170x6fb alırsan pişman olmazsın.şık kaliteli sıfır pixel(en önemli özellik bu) ve oyun film performansı çok iyi.
  • quote:

quote:

sony yurtdısındakı sıtlerde nokta aralıgı 0.294
    tr ise 0,264 olarak gozukuyor
    http://www.dealtime.com/xPF-Sony_Sony_19_Black_Flat_Panel_LCD_Display_SDM_S95DB

http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=SDM-S95DB

bence tr de yazılanlar yalnıs 0,264 kullansa butun lcd ler onu kullanır bence
  • quote:

quote:

quote:

sony yurtdısındakı sıtlerde nokta aralıgı 0.294
    tr ise 0,264 olarak gozukuyor
    http://www.dealtime.com/xPF-Sony_Sony_19_Black_Flat_Panel_LCD_Display_SDM_S95DB

http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=SDM-S95DB

bence tr de yazılanlar yalnıs 0,264 kullansa butun lcd ler onu kullanır bence

bence de doğru söylüyosun ama ben aldım bile bidolu.com dan aldım.2 gün içinde gelir sanırım.sabırsızlıkla bekliyorum.
  • SONY S95DRB yi son noktayı koyuyorum.işte özellikler : http://ayoo.nm24ag.de/popup.php?PDF=5586523.pdf

gerçi başka sitelerde farklı değerler de yazıyo ama iyice kafam karıştı valla.herneyse nasıl olsa aldım gelince görürüm artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergenn -- 28 Aralık 2005 12:13:37 >
  • Son noktayı koyduğun pdf dosyasında kontrastın 1:550 ve nokta aralığının 0.294 olduğu yazıyor.Bu ürün amma spekülatif bir ürünmüş.Her yerde parametre değerlerinin farklı olarak gösterilmesinin sebebi bence sony nin bu ürüne ana sayfasında ya da herhangi bir sayfasında yer vermemesi.Ürünü bize tanıtacağı yerde,biz ürünü tanımak için çaba sarfediyoruz.Ürün eline ulaşınca kılavuzda yazan değerlerini paylaşırsan sevinirim.
    quote:

SONY S95DRB yi son noktayı koyuyorum.işte özellikler : http://ayoo.nm24ag.de/popup.php?PDF=5586523.pdf

gerçi başka sitelerde farklı değerler de yazıyo ama iyice kafam karıştı valla.herneyse nasıl olsa aldım gelince görürüm artık
  • Tam aradıgım konu cok iyi oldu denk dustu...Autocad 3DMax gibi çizim agırlıklı programlar kullanıyorum ozellikle bakmama gereken ozellik var mı?Bu konuda tavsiye edebileceginiz ya da aman uzak dur diyeceginiz bir LCD ekran var mı?Samsung nasıl bi markadır acaba?
  • valla kafayı yiicem.... hangisini alcam bi fikir verin... Hyundai L73D (17") mi yoksa; AG Neovo F-419 (19") mu???
    Yardımcı olursanız çok sevinirim... bunaldım artık araştırma yapmaktan.....
  • Ben Hyundai yi daha çok tuttum.AG Neovo yu da fiyat olarak gereksiz pahallı buldum.Özelliklerini de tutmadım.Bu ikisi arasından Hyundai demekle beraber bunlarla sınırlı kalma derim.

quote:

Orjinalden alıntı: karsiyakali

valla kafayı yiicem.... hangisini alcam bi fikir verin... Hyundai L73D (17") mi yoksa; AG Neovo F-419 (19") mu???
    Yardımcı olursanız çok sevinirim... bunaldım artık araştırma yapmaktan.....
  • Philips 170x veya 190x kullananlar parlaklık ve kontrast ayarlarını kaçta kullandıklarını yazabilir mi? Birde İzmit'te bulamadığım dvi kablosunun tekrardan bambaşka bir görüntü hissi yaşatacağı gibi bir gerçek var mı?
  • AG Neovo F-419 (19")
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Philips 170x veya 190x kullananlar parlaklık ve kontrast ayarlarını kaçta kullandıklarını yazabilir mi? Birde İzmit'te bulamadığım dvi kablosunun tekrardan bambaşka bir görüntü hissi yaşatacağı gibi bir gerçek var mı?

izmitte yokmu dvı kablosu yokmu vardır ya belsa da
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecer

Tam aradıgım konu cok iyi oldu denk dustu...Autocad 3DMax gibi çizim agırlıklı programlar kullanıyorum ozellikle bakmama gereken ozellik var mı?Bu konuda tavsiye edebileceginiz ya da aman uzak dur diyeceginiz bir LCD ekran var mı?Samsung nasıl bi markadır acaba?

burada yazılanları okuduktan sonra marka tercihini kendin yapmalısın biz öneride bulunursak yanlış anlaşılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

Philips 170x veya 190x kullananlar parlaklık ve kontrast ayarlarını kaçta kullandıklarını yazabilir mi? Birde İzmit'te bulamadığım dvi kablosunun tekrardan bambaşka bir görüntü hissi yaşatacağı gibi bir gerçek var mı?

ben 38/50 de kullanıyorum
  • Arkadaşlar 170x6fb en ucuz bidolu.com da 533 ytl 12 ay taksitle,burdan sipariş verenler herhangi bir sıkıntı yaşadılarmı?
  • cok güzel bi calısma olmus tebrik ve tesekkur ederim
  • Evet bugün Philips 190X6BF Aldım mönitör mükemmel denecek kadar iyi DivX,dvd ve oyun performansı mükemmel daha önce NFTS:most wanted'i böyle oynamamıştım.Herkeze gözü kapalı tavsiye ediyorum.Yanlız bu aletin bir sürü ayarı var ya tam olarak çözmek biraz zaman alıcak sanırım.660 ytl'ye aldım nakit tabiki son sözüm

ÖNCELERİ SADECE X5'i BİLİRDİM ŞİMDİ YENİ KRAL X6.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.