Şimdi Ara

Uyanınca ağızda oluşan acı, iğrenç tad.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
0
Favori
74.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana burundan nefes al uyurken dediler.Mümkünatı yok.Ben uyurken nerden bilcem burundanmı ağızdanmı
  • evet şu dili fırçlama olayı gerçekten gerekliymiş...aman ihmal etmeyelim...
  • bence de ,sorun mideden
    bende gastrit var
    aynen oyle oluyor
    Che arkadaş haklı

bilmeyenlere hemen hatırlatayım
    gastrit ülserin başlangıcıdır
    gastritte yediklerine dikkat etmessen ülser olursun.
    sonra çık işin içinden çıkabilirsen
  • Uzun süreli uyuduğum zaman(8 saat ve üstü)gerçekten başlıkta yazdığım gibi iğrenç bir tad oluyor ağzımda. Eskiden olduğunu hiç hatırlamıyorum ama 2-3 yıldır böyle. Bunun sebebi nedir? Herkezde olur mu vs... Ona göre doktora gideceğimde.

• mideden gelen kokular ve ağızda biriken tükürük dil üzerinde beyaz bir bakteri tabakası oluşturur ve bu da iğrenç bir koku yaratır.. Hatta midedeki HCl çözeltisi uzun süreli açlıkta çamaşır suyu kokusu verir..
  • Sigara iciyosan ve yatmadan once iciyosan buyuk ihtimalle ondandir. Sigara icince yatmadan once sabah kalktigimda bende de oluyo.
  • Sigara kullanmıyorum.
  • mide problemin olabilir.. Dikkat et.
  • bi keresinde bu yüzden doktora gtmstm bana kan tahlili onermişti:)
    odada nem orani azsa o da yapabilir...
  • abi bana grip olunca oluyo ve gerçekten iğrenç bir şey seni anlıyorum hemen gidip ekmek falan yiyorum ki geçsin
  • sabahları olusan koku gercektende ıgrenc
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Acharad</i>
    <br />mideden gelen kokular ve ağızda biriken tükürük dil üzerinde beyaz bir bakteri tabakası oluşturur ve bu da iğrenç bir koku yaratır.. Hatta midedeki HCl çözeltisi uzun süreli açlıkta çamaşır suyu kokusu verir..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

midede HCl çözeltisi mi? [krl] midede HCl yoktur.. [frndsp]
  • yatmadan önce dişini ve dilini fırçalaman lazım düzenli olarak! nide problemide olabilir....ayrıyetten dişinizi fırçaladıktan sonra 2 bardak su için yavaş yavaş!!!!
  • hidroklorik asit nasıl yazılıyorsa işte ondan vardır mideden..

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=mide+asidi
  • BOYLE BI KONUNUN AYNISINI ITIRAF.COM DA OKUMUSTUM ORADA DA BI VATANDAS BU SORUYU SORMUSTU ...
    BI DOKTOR CVP VERMIS...
    BU SABAH AGIZDAN GELEN KOKU VE ACI TAT INSANIN AGZININ KOKMASINDAN KAYNAKLANAN YADA AGIZDAN KAYNAKLANAN BI SORUN DEGILMIS...
    BU MIDEDEN GELEN BI KOKU IMIS YEMEKLERIN YETERINCE HAZMEDILEMEMESINDEN KAYNAKLANAN BI SORUNMUS YANI YENILEN YEMEKLERDEN KAYNAKLANAN BI SORUNMUS....
    ANLIYCAGIMIZ AGIZ KOKUSU DEGILMIS MIDEDEN GELEN YENILEN YEMEKLERIN SAGLADIGI BI KOKU IMIS
    AMA YATMADAN ONCE DISLERI 2 KERE FIRCALADIGIMIZ ZAMAN PEK FAZLA OLMUYOR...
    OLSADA AZ...
  • Gastrit başlamış olabilir..
  • "midede HCl çözeltisi mi? midede HCl yoktur.. "

midede HCl vardır. hatta pepsinojeni pepsine çevirir.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crow</i>
    <br />yatmadan önce dişini ve dilini fırçalaman lazım düzenli olarak! nide problemide olabilir....ayrıyetten dişinizi fırçaladıktan sonra 2 bardak su için yavaş yavaş!!!!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

dili fırçalama olayini yeni ogrendm bundan sonra hep yaparm artk saol...
  • çok iyidir yıllardır ben de yaparım öyle
  • mide +1
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.