Şimdi Ara

.safds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
20.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

biraz da psikolojik arkadaslar bende yasadim hele ayaklarimi usuttuysem eger cok sık cikarim idrara
    Ama gece sizi yataktan kaldiriyorsa bir doktora gorunmeniz de fayda var

yok hocam gece felan kalkmiyorumda bende baya usuttum ayaklardan 5-10 gun boyunca buz gibiydi daha soonra ayak sobasi aldim tabi gecte kalmis olabilirim

Gecmis olsun kis aylarin da normaldir.
  • asfdds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91C8836C4 -- 17 Ocak 2019; 21:17:7 >

• geçmiş olsun
    kardeş zor bir durum
    umarım eski sağlığına kavuşursun çabucak.
    meyam balı iç bol bol
  • Çok teşekkürler bakalım nasip doktor ne diyecek
  • Kum olabilir aynısı bendede vardı kum dedi ürolog maydanoz kaynat bol bol su iç dedi çok sıkıntı birşey ya
  • Hocam ciddi benimki galiba doktor ultrasonu görünce tas olabilir ameliyat mi edecez yoksa seni dedi
  • Benimde idrarim diger arkadaslara gore daha sık geliyor bende bir doktora gorunsem iyi olacak
  • belli bir yastan sonra zeker tikaniyor.
  • Kronik Prostatit olabilirsin.
    Daha detaylı bilgi verebilirsen, daha iyi yönlendirebiliriz.
    Saygılar...
  • Kalkıyosa problem yok
  • Böbreklerinde ağrı varmı? var ise taş garanti.
    Sık sık wc ye gidiyorsan ve sanki idrarın bitse bile sanki hala daha varmış gibi hissediyorsan idrar yollarında ciddi ittihaplanma var. İdrar boşaltım sırasında yanma da yapar.

Tecrübe ile sabittir, Her yaz başı taş düşürürüm ve genelde idrar yolu iltihaplanması ile birlikte taş düşürme süresi kısalıyor.

Taş ise seninki umarım ameliyatsız düşürebilirsin.
  • enfeksıyon olabılır. Kucuk yaslarda tarafımdan yasanmstr.
  • kum iltihap ya da taş olabilir.
    üreter değilde üretraya sıkışmıs bir tas daha makul görünüyor prostat hissi yaratır.
    benzer belirtileri iltihap da hissettirir ama
  • Geçenlerde bana da oldu aynısı.İşiyorum 5sn geçmeden tekrar geliyordu ve azar azar yapabiliyordum.Ayrıca yanma hissi de oluşuyordu bende.Ama 10dk sonra geçti bu olay.
  • beyler hort olucak ama 1.5 haftadir bende de var gecmedi. akinti yanma hic bir sey yok sadece yapiyorum ve gelip oturdugumda idrar hissi olusuyor. acima agrima felanda yok. biraz yaptiktan sonra tekrar geliyor o kadar. boyle bir sey basina gelmis olan var mi ?
  • Genel olarak idrar yolu enfeksiyonu. Eger cinsel iliskiye giriliyorsa cok daha sık yasaniyor bol bol su icin.
  • biraz da psikolojik arkadaslar bende yasadim hele ayaklarimi usuttuysem eger cok sık cikarim idrara
  • quote:

biraz da psikolojik arkadaslar bende yasadim hele ayaklarimi usuttuysem eger cok sık cikarim idrara

yok hocam gece felan kalkmiyorumda bende baya usuttum ayaklardan 5-10 gun boyunca buz gibiydi daha soonra ayak sobasi aldim tabi gecte kalmis olabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

Gecmis olsun kis aylarin da normaldir.

eyw hocam Chelonian maydonoz suyunun iyi gelecegini soyledi. onu yapacagim yarin insallah ise yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 12 Aralık 2013; 12:43:58 >

• Bende de aynı durum bazen oluyor anlam veremiyorum. Evde gayet iyim tuvalet ihtiyacım ikide bir gelmiyo ama dışarı bi çıkıyorum asır derecede idrarım geliyormuş gibi hissediyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.