DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Webcam Mikrofon olarak kullanma ?
4
Cevap
0
Favori
8.392
Tıklama
Giriş
      569 Mesaj
      16 Haziran 2011 17:22:27
      logitech c270 webcamim var.mikrofonlu.msn de omegle chatroulet tarzı sitelerde görüntülü konuşurken ses gidiyor.skypda sesli aramadada ses gidiyor(görüntü olmadan).ama ventrilo team speak tarzı programlarda ses gitmiyor.windowsun ses kayıt programını açtığımda ordada ses gitmiyor?

bunu nasıl mikrofon olarak kullanırım?.skypda ses gitmesinin nedeni logitechin resmi yazılımı diye sanıyorum çünkü driver yüklerken skypda yükleniyor.

sadece mikrofon gerektiren yerlerde nasıl kullanırım ? sadece usb girişli webcam

• Kurmay Yarbay
      5972 Mesaj
      17 Haziran 2011 00:23:02
      Ventrilo'yu açın. Setup kısmından açılan pencerede; sağda use direct sound tikini işaretleyin ve seçeneklerde C270'i işaretleyin. Bu şekilde webcam'i mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Ben de Pro9000 kameram ile tüm uygulamalarda ve windowsda kullanabiliyorum.

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      17 Haziran 2011 19:23:34
      ooldu harbi ya saolasın

• Yarbay
      2862 Mesaj
      17 Haziran 2011 21:32:58

quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Ventrilo'yu açın. Setup kısmından açılan pencerede; sağda use direct sound tikini işaretleyin ve seçeneklerde C270'i işaretleyin. Bu şekilde webcam'i mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Ben de Pro9000 kameram ile tüm uygulamalarda ve windowsda kullanabiliyorum.

Hay ALLAH razı olsun bende bunu düşünüyordum nerdeyse Mic. alıyordum teşekkürler...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"
    • Yarbay
      6992 Mesaj
      27 Haziran 2012 20:51:39
      peki skyptan nasıl yaparız

Sayfa: [1]
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.