Şimdi Ara

hoşlandığım kişiye nasıl aşık olurum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi kızdan hoşlanıyorum. ama bundan ileri gitmiyor. yani onu görünce resmine bakınca heyecanlanıyorum ama daha önce aşk olduğumda sürekli onu düşünürdüm (daha önce aşık olduğum başka biri). Ben bu kıza aşık olmak istiyorum ama bi türlü olmuyor. Yol gösterin yiğitler

• Zorlama
  • Bunu da gördük ve yeni level'a geçtik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tek bana mı oluyor bu ya
  • Zamanla
  • Kızın dış görünüşünü beğeniyorsun sadece ama karakteri hoşuna gitmiyor bu yüzden aşık olamıyorsun bence...
  • Aşk, isteyerek olunacak bir şey değildir. Anlık bir meseledir...
  • Öyle zorlamayla olmaz o iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Aşk, isteyerek olunacak bir şey değildir. Anlık bir meseledir...

Aşkı bir anda bulursun, ne olup bittiğini anlamadan kızı gördüğünde , miden bulanır ,kalp atışların hızlanır, sonra aşkını kıza ispatlamaya çalışırsın olursa sevgili olmazsa platonik aşık ve karşılıksız sevginin kurbanı olursun.Sana tavsiye olmuyorsa sadece hoşlanıyorsan sadece onu (yatakta) hayal ediyorsan hiç zorlama direk vazgeç gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wasell

Kızın dış görünüşünü beğeniyorsun sadece ama karakteri hoşuna gitmiyor bu yüzden aşık olamıyorsun bence...

evet bana da öyle geliyor

yok öyle yatakmatak mevzusu değil. kızla insan gibi konuşmak bi yerlere gitmek de hoşuma gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CmLtPc -- 16 Haziran 2011; 3:16:26 >
  • Gece yatarken " Allahım nolur x kıza aşık olayım " diye dua et.
  • Sarıldığını filan düşün onun seni sevdiğini düşün hep gözlerine bakıp hayal kur aşık olursun.
  • CmLtPc kullanıcısına yanıt
    Onunla zaman geçir.manevi hediyeler hazırla oNun için emek harca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha fazla hoşlanarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.