Şimdi Ara

VODAFONE GECE PAKETİ ! 9 LİRAYA 2000 DK (21:00-09:00)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
93.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Akşam 21:00'den sonra arkadaşlarımı daha çok arıyorum, keşke geceleri kullanabileceğim dakikalar satın alabilseydim!" diyenlerden misiniz?
    Vodafone'un yeni Gece Paketi ile artık akşamları sevdiklerinizle rahat rahat konuşabileceksiniz. Gece Paketi'ne abone olun, sadece 9 TL'ye 1 ay boyunca haftanın her günü akşam 21:00 - sabah 09:00 arası Vodafone'lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz tam 2.000 dakikanız olsun.

Gece Paketi'ne abone olmak için yapmanız gereken "GECE" yazıp 7580'e SMS olarak ücretsiz göndermek! Siz de tarifenize ek olarak Gece Paketi'ne abone olun, geceleri sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.

HEM FATURALI HEM FATURASIZ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 13 Haziran 2011; 23:06:51 >

• Vay vodafone böyle şeyler çıkartırmıydı şaşırdım :)
  • Bu güzel oldu...

2000 dk
    2000 sms
    2000 gb

net içi 60 tl vermek isteyen adam sevgilisinden feraget etmek z0orunda kalıyordu

Artık kalmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu güzel oldu...

2000 dk
    2000 sms
    2000 gb

net içi 60 tl vermek isteyen adam sevgilisinden feraget etmek z0orunda kalıyordu

Artık kalmayacak

Aynen bana gerek olmaz bu tip paketlere ama mutlaka birilerinin ihtiyacını karşılar.Gece sohbeti seven sevgililer için özellikle :)
  • Güzel gelişme. Teşekkür ederiz.
  • Cep aile yenilense bunun yerine
  • gündüz iş,okul vb sebeplerle fazla görüşemeyip tüm mevzusu hatta telefonda kavgası akşama kalan sevgililer için güzel olmuş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu güzel oldu...

2000 dk
    2000 sms
    2000 gb

Artık kalmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0ft -- 14 Haziran 2011; 10:28:28 >
  • Link var mı? Bulamadım sitesinde.

Edit: buldum

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/gece-paketi.php?default_id=bireysel-gece-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur@t_333 -- 14 Haziran 2011; 12:58:40 >
  • 2 ay için oğlum şehir dışında olacak onunla rahat rahat konuşmak için bulunmaz fırsat baya iyi oldu...
  • Teşekkürler süpermiş :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.