Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 'Fiyat / Performans Kralı' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
1
Favori
243.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslen akıllı cep telefonları konusunda uzaman olan fakat kendi markasından daha çok başka markalar için üretim yapan Huawei'nin Fiyat / Performans oranıyla dengeleri alt üst edecek telefonu IDEOS X5 test masamızda!

Müzik programını merak edenler için : http://foum.xda-developes.com/showthead.php?t=1088804

[anket=17]

• Bekleyenlere hayırlı olsun.
  • Tam 2 aydır beklediğim cihaz.

Sonunda çıkmayı başarabildi. Fp lideri sonunda geldi ohh

Dh nin incelemesi biraz geç oldu ama olsun.

512 gb sistem belleği yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cherkez26 -- 13 Haziran 2011; 20:57:31 >
  • Fiyatına göre özellikleri epey göz doldurucu fakat tanıtım başlığındada söylediğiniz gibi bu zamana denk diğer firmalara üretim yapan bir firmaymış. Peki bu firmalar kimler? Yani üretim yapıyor ama kendi cihazlarına olan destekleri, ürün kalitesi, teknik servis muamelesi gibi şeyler insanların seçiminde çok daha önemli etkenler, bunada değinseydiniz çok makbule geçecekti : )
  • İşte beklediğimiz inceleme! Ellerinize, ağzınıza sağlık!
  • ekran Gorilla Glass değil sanırım. göreceli olarak galaxy ace daha hoş görünüyor. ancak onda da flash yok. yine telefonsuz kaldım..:)
  • galaxy ace den once cıksaydı bu telefonu alırdım
  • 1.5 aydır beklemedeyiz bakalım.
  • Roger That
  • YEHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuu
  • fiyat performans olarak guzel bi cep telefonu ama 2.el satısa cıkarınca markasından dolayı dusuk fiyata satılabilir ancak kamerası hosuma gitmedi daha iyisini bekliyodum acıkcası yinede fiyatını hak eden bi cihaz inceleme icin tesekkurler mesut bey
  • Huawei bu telefonu yaparken en ihtiyaç duymadığım özellikten kıstığı için ve fiyatını 600 liranın altına düşürebildiği için benim gönlümü kazandı.

Satışa çıkmasını merakla bekliyorum.
  • birde donanimhaber bize cihazın ne zaman raflarda olacağı bilgisini öğrenirse süper olur
  • Özellikleri çok sağlam olan bir telefon, umarım kendisi de sağlamdır da Çin orjinli Çin mallarına karşı olan ön yargıyı yıkar
  • Tam bir F/P oranı flash videolarıda oynatabilse tadından yenmez
  • hyundai x5 sandım
  • nedense ben beğenmedim istediğim özelliklerde sorun var video kaydı iyi değil resim çekimi iyi değil flash videoları oynatmada sorun var beklicez bakalım biraz daha hem parada biriktirmiş olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapcep6161

fiyat performans olarak guzel bi cep telefonu ama 2.el satısa cıkarınca markasından dolayı dusuk fiyata satılabilir ancak kamerası hosuma gitmedi daha iyisini bekliyodum acıkcası yinede fiyatını hak eden bi cihaz inceleme icin tesekkurler mesut bey

Flash desteği olsun, markası iyi olsun, servisi iyi olsun, ikinci eli iyi olsun, forumlarda desteği çok olsun, çizilmez kasa olsun, gorilla glass cam olsun, piyasadaki pahalı cihazlar ile aynı performansı sunsun, radoysu olsun, kızılötesi olsun, küçük olsun, ama en önemlisi ucuz olsun .... (bu firmalar Türkleri hiç anlamıyor canım)
  • uzun zamandır beklenen inceleme :D flash desteklemesi harika bu fiyata tabi ama internetten video oynatamaması bi o kadar üzücü ve kamera parformansı da yinede bu fiyattan daha pahalı olupta flash oyanatamayan bi tel almaktan iyidir,gps konusuna da değinseydiniz güzel olurdu güzel inceleme olmuş teşekkürler donanımhaber :D
  • 600 TL ye bu telefon müthiş gerçekten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.