Şimdi Ara

silinen dosyayı proğramsız geri getirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
50.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar proğramsız olarak, sildiğim bi dosyayı geri getirmenin yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 12 Haziran 2011; 1:01:12 >

• Yok öyle bişey ama geri dönüşüm kutusundan geri getirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE
    Yok öyle bişey ama geri dönüşüm kutusundan geri getirebilirsin.

onu bizde biliyoruz tamamen sildim
  • Bilgisayarda herşey programlarla yapılır. Sen nasıl birşey arıyorsun?
  • başlat çalıştır kısmına cmd yaz.
    eğer sildikten sonra herhangi birşey yapmadı isen undelete dosya adı
    bir şans geri getirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

başlat çalıştır kısmına cmd yaz.
    eğer sildikten sonra herhangi birşey yapmadı isen undelete dosya adı
    bir şans geri getirebilir.

Vista ve widows 7 de Undelete isimli bir komut yok yalnız.
  • Bunun için özel bir programa ihtiyacın var.
    Lisans gerektirmeyen ücretsiz bir tanesi:MiniTool Power Data Recovery Free Edition
  • Merhaba Arkadaşlar Burdan Bu Talihsiz Olay Kimin Başına Geldi İse Ona İtafen Minitool Data Recovery Programı İşe Yarıyor Bi Harddiskim Vardı Bi Pc Ye Taktım Raw Olarak Gördü Sildim Tek Bölüm Yapmıştım Ondan 2 Hafta Öncede Verilerimi Yedekleyip Hdd'e Low Level Format Attım Neyse Raw Oldu 2 Gün Debelenip Durdum Hangi Programı Denediysem Sonuç Alamadım Bi Umut Minitool u Denedim Değil Biçimlendirme Öncesini 2 Sene Önceki Dosyalara Bile Erişim Sağladım Çok Yararlı Bi Program Full Versiyonu Google dan Aratın Bulursunuz Size Tavsiyem Vakit Öldürmeyin Diğer Program'lar İsimleri Cisimleri Değiştiryor Bide Abuk Sabuk Windows Dosyalarını Çıkarıtyor Herşey Karmakarışık Oluyor Ayıkla Ayıklayabilirsen Sonra Bunda Virgül Hatası Olmadan Dosyalar Vs.. Geri Geldi Bide Programı Kullanırken 2. Seçenegi Tıklayın Harddiski Taradıktan Sonra Bölümleme Geçmişini Gösteriyor En Son Kaça Böldüyseniz Aynen Gösteriyor Partition'a Tıklatıp İçindeki Dosyalara 1-2 Dakika Bekleme Sonrası Girip Erişim Sağlıyabiliyorsunuz... Şuan Benim Dosyalar Atılıyor Mp3 Kesilmesini Bırakın Kalitesi Bile Düşmemiş Birazdan Pc'yi Tekrardan Kurcam Herkese Şimdiden Geçmiş Olsun

Bilen Biliyordur Ama Vakit Kaybı Olmasın Kimsenin Boşuna Diğer Programları Denemeyin Minitool Gerçekten Çok Çok İyi ;)

• Teşekkürler, benim de hard diskde sıkıntı oldu, dediginizi kullanacağım inşallah olur..

Yalnız, programın full sürümünü indirebileceğim sağlam bi link biliyorsanız, atar mısınız?

Demo sürümünü tam sürüm yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMduh YILMAZ -- 16 Şubat 2017; 21:15:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.