Şimdi Ara

Clenbuterol etkili yağ yakıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
79.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

Yarışmaya mı gireceksin ?

daha erken bakalım definasyona bağlı bi kür yapıyormda kendime

yaşın kaçda kür yapıyosun?

18e giricem

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/burak-e-kikara-7-ay-t38525.html?t=38525
    mevcut fotoğraflarım çevremde kür yapan arkadaşlarm var yardım alırım

• www.enuygunpazar.com
    sitemizi ziyaret edebillirsiniz
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastpavel -- 2 Kasım 2016; 19:51:16 >
  • Gayet işe yaradı bu clenbuterol genelde bodyciler kullanıyormuş ama spor yapmayan insanlarda da işe yarıyor. en azından beni adam etti :) 2 ayı geçirmeyin sonra faydası olmuyo yani gine 3 ay off yapmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastpavel -- 7 Nisan 2017; 20:6:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5642

merhaba ben şuanda clen kullanıyorum. Yan etkisi olarak şuanda sadece ellerde titreme gördüm. Cardiyo yaparken kalp atış hızım koşuda seviye 12, 180 kadar çıktı 15 dk koşmam bana yeterli oldu (sırılsıklam oluyor insan). Ayrıca bende öyle kramp filan olmadı. Herhalde yeterli su içtiğimden dolayı.kollarımdaki damarlar belirginleşti iyicene akşamliyin bize az yemek yersen gözle görülür bir şekilde etkisi alınıyor. Boyum 186 cm kilom şuanda 88 kol ölcüm 42. Şuanda kolan veya herhangi bir bölgeden düşüş veya erime yaşanmadı.sadece 2 kg gitti şuanda. Kullanacak olanlara söylüyorum sakın ama sakın instagram veya facebook hesaplarında satışlara kanmayın. İlk parayı isteyip yarı yolda bırakıyolar. Sitelerden bulabiliyorsanız alın. Bide yaşım 18( suplament kullanmıyorum ayrıca şuanda gerek duymuyorum (İYİMİYİM) )

yaşın küçükmüş en az 2 yıl daha bekleyip öyle kullansaydın daha iyidi clenbuterol Hakkında nedir ve ne işe yarar gibi bilgileri aşagıdaki siteden oku önce faydasını görüceksin
    http://www.steroidansiklopedisi.com/p/clenbuterol.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastpavel -- 4 Nisan 2017; 20:11:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.