Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skykiller

Bölüm güzeldi sıkılmadan izledim.Stiles yine güldürdü :)

Dylan O'brian iyi rol yapıyor.
  • boş vakitte iyi gidiyor ama bölüm sayısı az
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesra

boş vakitte iyi gidiyor ama bölüm sayısı az

Bu sezon 24 bölüm olucaktı
  • Arkadaş forumdu adminlerdi derken bakmayı unuttum diziye bi izliyip geleyim de yorum yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak0796

@farti

Spoiler içine al hocam , biraz dikkat edin ya

Almıştım fakat internetden basmamış gibi gözükmüş pardon

jackson bence farklı bir şey gibi lydia olabilir çünkü cam kırığına baktığı zaman suratını görünce ortadan kayboldu hemen jacksonda videoya çekerkenki 2 saatlik görüntüsümü ne kayıp oda bir kaç bölüm sonra görülür gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

Orijinalden alıntı: Skykiller

Bölüm güzeldi sıkılmadan izledim.Stiles yine güldürdü :)

Dylan O'brian iyi rol yapıyor.

Hocam doğru diyorsunuz adam kendine bu işi adamış.
  • Dizimagta bi arkadaşın yaptığı yorumu alıntı yapıyorum ve bana çok mantıklı geldi .

O çirkin yaratıgım kim oldugunu söyliyeyim beylerrr -- lydia yatagından uyandıgında uzerndeki tulum kan içindeydi yaa işte o sahneyi hatrlayın .. cam kırılmıstıı ve scott ile karsılastıgında skott'ın elndeki camda kendini gordu ve kaçtı işte o gunde odasndaki camda kendini görmustu ve kendinden iğrenip camı kırdı .........

Adam resmen açıklamış kimin olduğunu
  • Jackson ne ayak onu çözemedim ben
  • En başından veri izliyorum tam çerezlik dizi ama 2.sezonu ilk sezonundan bariz iyi ve hareketli.Yoklukta çok iyi gidiyor bence.Zamanlaması da çok iyi yoksa bir spartacus ve Game of Thrones zamanı yayınlasalardı kimse izlemezdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriel

En başından veri izliyorum tam çerezlik dizi ama 2.sezonu ilk sezonundan bariz iyi ve hareketli.Yoklukta çok iyi gidiyor bence.Zamanlaması da çok iyi yoksa bir spartacus ve Game of Thrones zamanı yayınlasalardı kimse izlemezdi...

kesinlikle hem bizim içinde iyi oldu HIMYM, Spartacus, Game of Thrones, The Walking Dead yokluğunda valla kafayı sıyırcak gibi oluyor insan
  • 1. Sezon 2den daha iyiydi orasi kesin bence.2.sezonda sacmalamislar biraz,daha iddaaliyiz demisler ama olmamis pek.Daha konusmak icin erken ama simdiki durum bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fontomizer

1. Sezon 2den daha iyiydi orasi kesin bence.2.sezonda sacmalamislar biraz,daha iddaaliyiz demisler ama olmamis pek.Daha konusmak icin erken ama simdiki durum bu

Bence 2. sezon daha iyi olmuş biraz daha korku moduna geçmişler. Sountrackları filan çok daha iyi bence. Yalnız fazla heyecan yok orası ayrı biraz daha atraksiyon yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loveliest

quote:

Orijinalden alıntı: fontomizer

1. Sezon 2den daha iyiydi orasi kesin bence.2.sezonda sacmalamislar biraz,daha iddaaliyiz demisler ama olmamis pek.Daha konusmak icin erken ama simdiki durum bu

Bence 2. sezon daha iyi olmuş biraz daha korku moduna geçmişler. Sountrackları filan çok daha iyi bence. Yalnız fazla heyecan yok orası ayrı biraz daha atraksiyon yapabilirler.

bence de 1.sezon çok hızlı değildi. 2.sezon daha iyi, heyecan mevzu ise valla geçen bölüme kadar heralde ısınıyorlar patlama yapcaklar diyordum ama bi türlü yapmıyorlar yine de çıkmadık candan ümit kesilmez daha iddaalı bölümler de görebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

Dizimagta bi arkadaşın yaptığı yorumu alıntı yapıyorum ve bana çok mantıklı geldi .

O çirkin yaratıgım kim oldugunu söyliyeyim beylerrr -- lydia yatagından uyandıgında uzerndeki tulum kan içindeydi yaa işte o sahneyi hatrlayın .. cam kırılmıstıı ve scott ile karsılastıgında skott'ın elndeki camda kendini gordu ve kaçtı işte o gunde odasndaki camda kendini görmustu ve kendinden iğrenip camı kırdı .........

Kanema kesinlikle Lydia bence (Spoiler istemeyin tahmin bu ).Bence 2. SEzon daha dinamik Derek'in ordu toplama çalışmaları,Avcıların toplanmaları ve Kanema harbiden sağlam.Ben bir tek şey de şok oldum abi o Erica noldu öyle

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thowregas -- 23 Haziran 2012; 8:24:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NK95

quote:

Dizimagta bi arkadaşın yaptığı yorumu alıntı yapıyorum ve bana çok mantıklı geldi .

Kanema kesinlikle Lydia bence (Spoiler istemeyin tahmin bu ).Bence 2. SEzon daha dinamik Derek'in ordu toplama çalışmaları,Avcıların toplanmaları ve Kanema harbiden sağlam.Ben bir tek şey de şok oldum abi o Erica noldu öyle

/>

Erica evrim geçirmiş zaten scotda neydi ne oldu olgunlaştı sanki stilesda deişse oda öle olur ama benci bu hali daha güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

/>

Erica evrim geçirmiş zaten scotda neydi ne oldu olgunlaştı sanki stilesda deişse oda öle olur ama benci bu hali daha güzel

Bence Erica hala güzel değil . Onun yerine ne güzeller koyarlardı. Şimdilik en güzeli Lydia

Bu arada elma güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rigsby -- 23 Haziran 2012; 12:09:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

/>

Bence Erica hala güzel değil . Onun yerine ne güzeller koyarlardı. Şimdilik en güzeli Lydia

Bu arada elma güzelmiş

Erica'nın tek sıkıntı gözlerinde. Gözleri biraz bayık bakıyor onun haricinde 10 numara hatun. Mesela Smallville'de Kara Kent rolüyle oynayan Laura Vandervoort'un gözleride biraz bayık ama o göz renginden kurtarıyor durumu.

Onun haricinde bence dizi haksız eleştiriler almış. 2. sezon mükemmel gidiyor.

• Bu da izlenecekler listesinde
  • Dizi çok güzel sıkılmadan izliyorum.Sadece Stiles rolünü oynayan Dylan O'Brien yeter.
  • Bende şimdi 2.sezona geçtim. Bir iki sorum olacak ilk sezon hakkında.

Derek'in kız kardeşi Laura'yı öldüren kim ve evi yangına veren kim? Ve nedeni ne? Dizinin ilk sezonununu bir gecede yarı uykulu izlediğim için hatırlayamıyorum çoğu şeyi

Ve birşeyi eklemeden geçemeyeceğim bu diziye acayip kanım ısındı. Başta ergen dizisi gibi gelebilir ama çok sevdim ben bu diziyi inşallah ömrü uzun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 24 Haziran 2012; 0:46:59 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.