Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
186
Favori
1.139.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin yine 2 saatte olmuş. ben geçen pazartesi gittim ve gerçekten de 2 saat = 120 dakika kadar bekledim. işlem tamam dediler eve geldim ve kaç gün açılmayınca cuma yeniden gittim, yeniden, ikinci sim kart verip yeniden sözleşme imzalattılar ve sonra açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

bugun avea hattimi tasimaya gittim. Adamlar daha tasima nasil yapiliyor haberi yok. Yok efendim, yeni sim kart veremiyoruz, verirsek 39 tl ödemen gerek, tasiyacagin numaran iptal olur.. falan filan. 2 saatte anca yapabildi.

Personelin işi bilmesi çok önemli. Benim numara taşıma işlemim 5 dak. sürdü. Yeni sim kartı da verdiler. Ve üç saat içerisinde hattım açıldı bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylo

quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

piyasadaki en ucuz internet paketleri bunlar, yanlış mıyım?

şuan özgür gençteyim 4.5tl veriyorum 100mb için. internet ve arama kullanıyorum genelde. internet fiyatı o civarda olsa durmam geçerim

ama sen gençsin biz yaşlıyız dolayısiyle bizim işimize yaramıyor senin bu internet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

quote:

Orijinalden alıntı: Mylo

quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

piyasadaki en ucuz internet paketleri bunlar, yanlış mıyım?

şuan özgür gençteyim 4.5tl veriyorum 100mb için. internet ve arama kullanıyorum genelde. internet fiyatı o civarda olsa durmam geçerim

ama sen gençsin biz yaşlıyız dolayısiyle bizim işimize yaramıyor senin bu internet.

ben kendim için konuşuyorum zaten. senin işine yaraması veya yaramaması beni ilginlendirmez. benim görüşüm bu admin dede
  • avea'dan bimcell'e gececekler, eger hattinizin aktif kullanim suresi dolmussa, yani sadece gelen aramalara aciksa tasima olmuyor. Benimki bu yuzden olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zati bimlerde bi kaşe var kimliğinim başka amaçla kullanmayacağına ait bi kaşe vuruluyor.gönlün rahat olsun
  • bu bimcell için her mağazada sadece mağaza sorumlularına seminer verildi. diğerleride bu kişilerden öğrenmeye çalışıyor. biraz aksaklıklar olacaktır.
  • quote:

avea'dan bimcell'e gececekler, eger hattinizin aktif kullanim suresi dolmussa, yani sadece gelen aramalara aciksa tasima olmuyor. Benimki bu yuzden olmadi.

aveadaydim, kullanim surem dolmustu bimcell e gectim hala daha kullanim surem dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

avea'dan bimcell'e gececekler, eger hattinizin aktif kullanim suresi dolmussa, yani sadece gelen aramalara aciksa tasima olmuyor. Benimki bu yuzden olmadi.

aveadaydim, kullanim surem dolmustu bimcell e gectim hala daha kullanim surem dolu

o zaman bunlar her yerde farkli uyguluyor. Bu arada sanirim gecenlere 1 tl ek bakiye veriyorlarmis. Bana bisi gelmedi.
  • Valla helal olsun adamlara artık bimden alışveriş yapanlara bir kıyak yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

Valla helal olsun adamlara artık bimden alışveriş yapanlara bir kıyak yaparlar.

Zaten amaç ve faydası bu gibi duruyor
  • Hint KumaşıCell koysunlar bunun adını.

14 gün oldu be kardeşim, 3 kere başvurdum. Öküz olsa tepki verirdi, tık yok adamlarda. Başvurunuzu görüyoruz bık bık. Başka bir numaranız yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Hint KumaşıCell koysunlar bunun adını.

14 gün oldu be kardeşim, 3 kere başvurdum. Öküz olsa tepki verirdi, tık yok adamlarda. Başvurunuzu görüyoruz bık bık. Başka bir numaranız yok zaten.

1 Nisan Pazar günü 16:00 gibi başvuru yaptım Bim'den 05.04.2012 07:40 gibi taşınacak mesajı geldi.
  • Cumartesi başvurmuştum daha bir mesaj gelmedi zaten çok tembeller 45 dakika sürdü . Bim çalışanlarına yeterince bilgi verilmemiş anlaşılan . Prosedürleri karışık walla 4 5 tane forum dolduruyor hiç te pratik değiller. Tc numaranla pratik işlem yapmak zormuki. Bim hangi çağı yaşıyorki .
  • Ucuz ve limitsiz Le'internet paketleri bekliyoruz.
  • bimcell kullanan arkadaşlara sorum olacak,
    bir tanıdığım bim e gitmiş eleman tamam taşıyalım ama günün 2 saati hattı kesiyoruz demiş bu doğru mudur?
  • Ben de bimcelle geçtim..Ancak geçiş aşaması epey bir sıkıntılı oldu..Sıkıntılar hala da çözülmüş değil..Bimcell gerçekten çok tecrübesiz..Bu yüzden de beceriksizce davranıyorlar..İşgüzarlık yapıyorlar..Bunu kendileri de ifade ediyor..
  • Avea'dan geçişlerde sorun yaşanmaması lazım. Benim numara taşıma işlemim 5 dak., hattın açılışı ise 3 saat içerisinde olmuştu.

Yeni sim kart verdikleri için hattınız açılana kadar eski siminizi kullanabiliyorsunuz. Hattınız kapandığında siminizi çıkartır yeni simi takar, konuşmaya başlarsınız. Yani hattınız hiç kapanmamış olur. Tabii bu avea'dan geçişler için. Diğer hatlardan geçişlerin nasıl olduğunu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makine433

bimcell kullanan arkadaşlara sorum olacak,
    bir tanıdığım bim e gitmiş eleman tamam taşıyalım ama günün 2 saati hattı kesiyoruz demiş bu doğru mudur?

mobil numara taşınabilirliğinde ben kesinti görmedim gibi birşey, hep gece 0-8 arasında taşınsın diye seçtim. 07:57 de taşınan hattımın yeni simkartını 08:00 da taktım ve direk çalıştı. o 2 saat olayı maksimum süre gibi bir şeydir. 2009 kasımında bu numara taşınabilirliği ilk çıktığında kesintiler olabiliyordu. artık ben olmuyor diye biliyorum.
  • Aveadan geçtim..Geçiş başvuru tarihinden itibaren 8 gün sürdü.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.