- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ttnet müşteri hizmetleri
Bu konudaki kullanıcılar:
 
4
Cevap
1602
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


660 Mesaj
5 Haziran 2011; 13:53:48 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhabalar. Yaşadığım durum çok sinirimi bozduğu için yazma ihtiyacı hissettim. Dün Ttnet müşteri hizmetlerinden aradılar ve 11 temmuzda 2 yıllık sözleşmemin biteceğini ve yeni bir 2 yıllık sözleşme yapmak istediklerini söylediler. Şartları sıraladı işte 24 ay taahhüt verin ilk 12 ay 39 sonra 54 liradan devam edeceksiniz. Güzel güzel dinledim ve soru sormaya başladım her soru sormamdan sonra karşımdaki kadının ses tonu biraz daha kabalaşmaya başladı. Böyle küstahlığı da ilk kez görüyorum. Sanki ben mecbur yapmak zorundaymışım gibi saçma salak bir tavır içerisinde benimle konuşmasını sürdürdü. Kendisine dedim ki ilk 12 ay kullandım sonra internet fiyatları ucuzlarsa ben neden 54 lira ödemeye devam ediyim ki kaldı ki kapattırıp başka firmalardan alsam hem daha ucuza hemde yeni modem sahibi olarak kullanmaya devam ederim sizin bana suduğunuz teklif yararıma değil dedim. Fikriniz değişirse ararsınız dedi suratıma kapattı teli. Kınıyorum seni Ttnet müşteri hizmetleri...


673 Mesaj
5 Haziran 2011; 21:42:21 

aynen böyle arıyorlar , ilgilenmeyeceğini baştan söylüyorsun peki tamam beni bir kere anlatayım ama diyor anlatıyor dinliyorsun merak edip soru sorunca da böyle yapıyorlar.


660 Mesaj
6 Haziran 2011; 0:31:01 

resmen terbiyesizlik. bir de başta diyor ki ses kaydediliyor. demek ki bu görüşmeler daha sonra dinlenmiyor. niye 24 ay boyunca bağlı oluyum ki yani iki gün sonra fiber internet gelirde ben milletten 5 kat 4 kat fazla para verirsem adama gülerler. tamamen saçmalık. inşallah bir daha ararlar bu sefer ben seslerini kaydettiğimi söyleyeceğim ve yaptıkları terbiyesizliği her yerde yayınlayacağım.


5747 Mesaj
6 Haziran 2011; 8:44:10 

Sadece taahhüt için de değil. Zamanında benzeri benim başıma geldi, onun dışında bir de Office lisansını satmaya çalışıyorlardı. Yok sahte kullanırsanız ceza yersiniz gibi şeyler söylüyorlar insanları korkutuyorlar. Böyle de terbiyesizlik olmaz hakikaten. Kullanmıyorum kardeşim Office falan diyorum inatla bak indirim şöyle güzel böyle güzel diyorlar.

En sonunda ilgilenmiyorum teklifinizle daha ne kadar ısrar edeceksiniz dedim; peki tamam kararınız değişirse ararsınız bizi deyip kapattılar. İnsan bir iyi günler falan der.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Haziran 2011; 10:12:38 

benim taahhütüm 2012 mayısında biticek çok aradılar hiçte böyle birşey olmadı şansıma
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR2
0.218