Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla gecen gün sprint booster taktirdim:) sen kalkış yaptığını falan saniyosun abicim:) taktir sprint bak nasıl kalkıyor araba anlarsin:) ben bu kadar farketcegini sanmiyodum yahu. İstanbulda mengerlerde takiyorlar garantili falan yani. İnanılmaz birsey
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvztdmr

yakıt olarakta 250 liraya 400 410 km gıdıyor sehır ıcı hıc anlamadım gitti biraz yakıyor aracım daha 4000km de ondan mı acaba dıye dusunuyorum ama sızınkıler kac yakıyor bana lıtre olarak degılde depo ıle kac km yaptıgınızı yazarsanız sevınıım, yalnız ben hep sehır ıcı gezıyorum uzun mesafa surmuyorum genellıkle ondan da olabılır ( yani cevre yollarında falan yol yapmıorum hep trafıklerde dolanıyorum sabıt hızla gıdemıyorum ne yazıkkı)

Hocam ben İstanbul trafiğinde e5 te, temde genelde sport modda kullanıyorum hesaplamalarına göre 500-520 arası yakiyor. Benim hiç umrunda değil ne kadar yaktığı çünkü bana zevk veriyor heleki sprint te taktirdim araba kontrolden falan çıktı:)
  • Aslında benimde umrumda değil arasıra az yaksa keşke diye konuşup duruyorum kendi kendime çünkü; hep benzinli araç kullandım bi az yakan arabam olmadı ondandır belki içimde kalmış :P bende taktırcam nasıl fark ediyor mu yani anlatabilirmisin farklarını manuelde bile fark ediyor mu? :) race pro yaptırmayı dusunuorum bende power box ayrı olarak 200hp yapıyor aracı cok guzel bı gıdısı var sesi harıka ara gazları onerırım kardeşim manuelde cok tatlı ses verıo yaa :D
  • ne kadara yaptırdın peki birde onu sormak istiyorum? Ankara mengerlerde yapıyormudur ki acaba öyle şeyleri servis pek yapmaz şaşırdım bende yaparlarsa burda süper ama fazla alırlar zaten piyasada pahalı 2 katını alıyorlardır hatta € falan derler :D :P
  • Becker Map Pilot, sonradan takılabiliyor Ingiltere'de kit olarak fiyatı 495 £, işçilik hariç.
    Ne yazık ki Türkiye haritası şimdilik yok ama Türkçe kullanım kılavuzu yayınlanmış. Yakında harita gelebilir.

http://www.mybecker.com/www_root/documents/Manual_MAP%20PILOT_TR.pdf

Detaylı bilgi için:

http://www.mercedes-benz-accessories.com/content/mba/mpc/mpc_mba_website/en/mpc_home/mba/home/news_information/news/becker__map_pilot.0004.html

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Becker® MAP PILOT extends the functionality of the Audio 20 to create a fully integrated navigation system.

Becker® MAP PILOT features and highlights:

• Operated via controller and Audio 20. Display via Audio 20 display (14.7 cm; 400 x 240 pixel) and instrument cluster
    • Holder and Becker® MAP PILOT inconspicuously housed in glove compartment
    • PIN-protected and with removable mechanical key to prevent theft
    • Lane recommendation in instrument cluster
    • Display and announcement of speed limits on many roads (on basis of digital maps)
    • Brand logos as indicator of points of interest such as Filling stations or Restaurants
    • Information on distance remaining, estimated time of arrival and street names
    • TMC for dynamic congestion avoidance
    • Address can be input via voice recognition using a single command
    • Optional 2D/3D map view, including 3D landmarks, 3D city model, 3D terrain model
    • Removable – can be used in multiple vehicles with relevant pre-installation (Code 508)
    • Straightforward update of map material via PC and Becker website

Full Becker® MAP PILOT package consists of the following components:

• Becker® MAP PILOT (in separate packaging) with USB port and SD card slot
    • Holder for Becker® MAP PILOT in glove compartment
    • Cabling between glove compartment and Audio 20 CD
    • GPS receiver
    • USB data cable for connection to PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asclepius -- 21 Ekim 2011; 11:25:40 >

• Süper ya türkçe manualı falan var aletin aslında

http://www.mybecker.com/www_root/documents/Manual_MAP%20PILOT_TR.pdf

Yani bizim arabalara problemsiz takılabiliyorsa bir şekilde biri getirip takar bunu.
  • Servisin getireceği yok ne yazık ki.
    Harita yayınlandığında eminim sıra oluşur :)
    BMW navigasyonda Türkiye haritası problemini halletti, sıra MB'de.
  • Becker MapPilot icin Becker Turkiye haritasini yayinladi.Becker online sitesi uzerinden kendi icerik yonetim yazilimi ile eger MapPilot urunune sahip iseniz 49.95 Euro 'ya sahip olabiliyorsunuz.
    Yalniz cihazin kendisi icin MB bayiileri celiskili yanit veriyorlar ve siparis uzerine getirebileceklerini belirtiyorlar.Urunun Almanya fiyati 460 Euro ,eger GPS anten ve kablolama gibi on hazirliklara aracinizda sahip degil iseniz bu fiyat 900 Euro civarina cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgag

Becker MapPilot icin Becker Turkiye haritasini yayinladi.Becker online sitesi uzerinden kendi icerik yonetim yazilimi ile eger MapPilot urunune sahip iseniz 49.95 Euro 'ya sahip olabiliyorsunuz.
    Yalniz cihazin kendisi icin MB bayiileri celiskili yanit veriyorlar ve siparis uzerine getirebileceklerini belirtiyorlar.Urunun Almanya fiyati 460 Euro ,eger GPS anten ve kablolama gibi on hazirliklara aracinizda sahip degil iseniz bu fiyat 900 Euro civarina cikiyor.

900 euro ya takarız diyen MB bayi varsa ben ok'yim, bu donanimi araç içinde alsak bence ekstra en az 2000 euro koyarlar.
  • Verdigim rakamlar Almanya fiyatlaridir.Buradakifiyatlarinibilmiyorum muhtemelen en az iki katidir.
    Ben araci aldigimda on hazirligini arac uzerinde oldugundan zorunlu almis oldum faturadaki OTV KDV binmemis hali unite haric sadece hazirlik ve anteni 425 Euro olarak faturalanmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

2012 model c180'lerde 1.6 motor ile birlikte 7G vites kutusu sunuluyormuş.

2012 7 aydan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

2012 model c180'lerde 1.6 motor ile birlikte 7G vites kutusu sunuluyormuş.

2012 7 aydan sonra

2013ler gelirken 2012leride öyle eritecekler anlaşıldı :)
  • Selamlar,

Şirket için Audi A4 quattro 2.0 TFSI ve 1.8 204 hplik model arasında kaldık, sanırım A4 alınacak, 4 çekeri yeter :)

1.6 motorlar da sunulmuş tekrardan, bu yeni nesil motor değil, değil mi? Bir önceki nesilde kullanılanın tamamen aynısı?
  • İki arabayı yanyana koyup karar vermek lazım:) makyajli c, a4 ten çok üstün bir araç bence. Sırf görüntüsü yeter ya
  • Selam arkadaslar araniza yeni katildim bence araci otv zammi gelmeden uc gun once aldim c180. CGI 1.8 daha onceki aracim 2009 passat 1.4 comfort du guzel aracti fakat mercedese binince ayri bir dunya oldugunu fark ettim...
    Bu arada navigasyon konusunda kucuk bir arastirma yaptim 850 euro karsiliginda sadece aparat takiliyo hem DVD hemde nav turkce calisiyo ankarada yasayanlara adres verebilirim...

Aracla ilgili tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim
    Saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceviren68

Selam arkadaslar araniza yeni katildim bence araci otv zammi gelmeden uc gun once aldim c180. CGI 1.8 daha onceki aracim 2009 passat 1.4 comfort du guzel aracti fakat mercedese binince ayri bir dunya oldugunu fark ettim...
    Bu arada navigasyon konusunda kucuk bir arastirma yaptim 850 euro karsiliginda sadece aparat takiliyo hem DVD hemde nav turkce calisiyo ankarada yasayanlara adres verebilirim...

Aracla ilgili tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim
    Saygilar

Selamlar, takıldıktan sonra nasıl oluyor örnek görüntü var mı paylaşabileceğiniz.
  • quote:

Becker MapPilot icin Becker Turkiye haritasini yayinladi.Becker online sitesi uzerinden kendi icerik yonetim yazilimi ile eger MapPilot urunune sahip iseniz 49.95 Euro 'ya sahip olabiliyorsunuz.

Merhaba tolgag,
    bahsettiğiniz haritayı bulamadım, güncel versiyon olan Q4-2010 Türkiye'yi kapsamıyor ne yazık ki.
    Eğer Türkiye haritasını varsa, aşağıdaki linkten Becker Map Pilot cihazı retrofit kit paketi şeklinde
    (navigasyon cihazı+torpido gözündeki tutucusu, Audio 20'ye bağlanan ara kablo ve GPS anten) yaklaşık 1450 liraya satın alınabilir.
    İşlem sonrası kodlama gerekebilir. Yani yetkili serviste takılması daha doğru olur.

http://shop.mercedes-benzofmiltonkeynes.co.uk/catalog/product_info.php?products_id=2175

• Merhaba,
    Asagida linki ekliyorum.Tabletten resmi yapistiramadim fakat link sizi Turkiye'yi de kapsayan haritanin oldugu sayfaya goturecektir.Aracimda on hazirlik mevcut fakat yurtdisi sipariste gumruk sorunu olabilecegini dusunuyorum.Islem sonrasi on hazirlik olan araclarda starcode islemine gerek olmamakta.Eger gosterge ve radyo ekraninda Navi secenegini goruyor iseniz zaten aktif edilmis demektir.
    Iyi Gunler
    https://www.beckermappilot.com/shop/login/?wicket:bookmarkablePage=:com.zeitwerk.joey.wicket.shop.ShopPage&sub=/navigation/shop_en.xml&b=SHOP&howtobuy=true

• quote:

Merhaba,
    Asagida linki ekliyorum.Tabletten resmi yapistiramadim fakat link sizi Turkiye'yi de kapsayan haritanin oldugu sayfaya goturecektir.Aracimda on hazirlik mevcut fakat yurtdisi sipariste gumruk sorunu olabilecegini dusunuyorum.Islem sonrasi on hazirlik olan araclarda starcode islemine gerek olmamakta.Eger gosterge ve radyo ekraninda Navi secenegini goruyor iseniz zaten aktif edilmis demektir.
    Iyi Gunler
    https://www.beckermappilot.com/shop/login/?wicket:bookmarkablePage=:com.zeitwerk.joey.wicket.shop.ShopPage&sub=/navigation/shop_en.xml&b=SHOP&howtobuy=true

Teşekkürler tolgag,
    aracınızda ön hazırlık varsa şanslısınız. Sadece Becker Map Pilot cihazı getirterek, netten harita yüklemeniz yeterli olacak.
    Yurtdışından satın alınıp, yolcu beraberine getirilirse gümrüğe takılmaz.

• On hazırlık benim araçta var mıdır? Bu konu sardı beni ya
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.