Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda bir kac kez on yolcu kapisindna birini almaya calistigimda kapi ilk denemede acilmiyor, hemen arka kapiyi acip kapadiginda bu sefer aciliyor kapi. Bunun neden olabilecebi konusunda fikri olan var mi acaba? Tskler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Peki C63 Egzost Sistemi sadece görüntüden ibaret mi oluyor yoksa ses olarak yapılan egzostlara göre başarılı bir durumu var mı ?

Direk kaynak yaparsan görüntü, susturucuyla oynarsan ses, birde motordan getirme var performan artıyor.

Emsallere göre baya bir pahalıda o yüzden sordum :)
    Neyse coupe alırsak yapacagız mecbur çok yakışıyor çünkü..

Alıyorsanız orjinal AMG egzos yapın, sanayi işi kaynaklı işler yarın öbürgün pas ve çürüme yapar sıkıntı yaşarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bayilerden fiyat alan varmi yakın zamanda ? yeni kasa ne zaman çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurucuteam

bayilerden fiyat alan varmi yakın zamanda ? yeni kasa ne zaman çıkar

Yeni kasa 2014 üçüncü çeyrekten önce gelmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 Fiyatları açıklandı. İlk heyecanla 2012'yi koymusum update ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkelleci -- 5 Şubat 2013; 16:21:43 >
  • quote:

Kompressör ve 7 vites olur mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2012-mercedes-c180-fasc-1.6-komp-7-ileri-32.436-km-otomol-113795142/detay/

Kompressor ise 5 vitesdir. 7 vites sadece CGI motorlarda var.
  • Selamlar,

Bagaj üstü spoiler, amerikan park, egzoz gibi sonradan satına aldığınız ürünlerin montajını yaptırdığınız, İstanbul içerisinde işçiliğinden memnun kaldığınız güvenilir bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz?

Hem şuradan aldım hem de aynı yerde montajını yaptırdım dediğiniz yerler de olabilir..

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castinyo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-eren-otomotiv-den-mercedes-c-180-avantgarde-1.6-180-hp-7-ileri-114228945/detay
    180 hp c180 çıkmış haberimiz yok

araç tuhaf tam amg değil, jantlar değişik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: castinyo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-eren-otomotiv-den-mercedes-c-180-avantgarde-1.6-180-hp-7-ileri-114228945/detay
    180 hp c180 çıkmış haberimiz yok

araç tuhaf tam amg değil, jantlar değişik

avantgarde sport paket

• Arkadaşlar ,

C180'e HGS yapıştıran arkadaşlar var mıdır?

yeni HGS aldım. Anladığm kadarıyla cama iç taraftan yapıştırılıyor. Dışarıdan bakınca etiket gözükmeyecek yani. Doğru mudur?

Bunun dışında neye dikkat edilmeli HGS yapıştırılırken ?

iyi günler
  • Bir süredir mercedes.com.tr konfigüratörü çalışmıyordu. Şuan çalışıyor inceledim ve yanlış anlamadıysam AMG paketten panoramik sunroof çıkartılmış,sunroof standart, Panoramik sunroof opsiyonel olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasicAs -- 11 Şubat 2013; 20:51:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi74

quote:

Kompressör ve 7 vites olur mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2012-mercedes-c180-fasc-1.6-komp-7-ileri-32.436-km-otomol-113795142/detay/

Kompressor ise 5 vitesdir. 7 vites sadece CGI motorlarda var.

Ve kompresör dur-kalk'ı asla sevmeyen benzin düşmanı bi arabadır diyede ekleyelim..arabayı ilk aldığım zamanlar (benzinin litresi 4 TL idi) üzerine toz kondurmayan ben,şu an elden çıkarmak için can atıyorum,herşeyin keyfi,imajı bir yana bi vakitten sonra pompacıyla ahbab oluyorsanız prestij falan bir yere kadar.

• Mrb arkadaşlar foruma yeni üye oldum.C 180 Coupe AMG 1.6 Turbo araca sahibim.Su sıralar arastırıyorum ama farklı cvplar aldım ben aracıma Blow Off taktırmak istiyorum fakat bizim bu yeni motorlarda İntercooler olmadığıı sogutmayı emmeden direk yaptıgını söylediler bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasicAs

Bir süredir mercedes.com.tr konfigüratörü çalışmıyordu. Şuan çalışıyor inceledim ve yanlış anlamadıysam AMG paketten panoramik sunroof çıkartılmış,sunroof standart, Panoramik sunroof opsiyonel olmuş..

Artık araçlar panoramik cam tavanlı gelmeyecek.Bu bilgiyi daha önce paylaşmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur3000

Arkadaşlar ,

C180'e HGS yapıştıran arkadaşlar var mıdır?

yeni HGS aldım. Anladığm kadarıyla cama iç taraftan yapıştırılıyor. Dışarıdan bakınca etiket gözükmeyecek yani. Doğru mudur?

Bunun dışında neye dikkat edilmeli HGS yapıştırılırken ?

iyi günler

ben yapıştırdım ama daha kullanmadım. HGS klavuzunda c180 için aynanın sağına ya da soluna yapıştırılsın deniyor. ben sola yapıştırdım kendim görmeyeyim diye. camın üstünden 2-3cm alta. ptt deki kadın plaka odaklı geçiş sistemi çok farketmez dedi ama ben yine de talimata göre yapıştırdım. istanbul lu arkadaşlar daha iyi bilirler.
  • quote:

Artık araçlar panoramik cam tavanlı gelmeyecek.Bu bilgiyi daha önce paylaşmıştım.

Bu ifadenizden panoramik cam tavanlı araç getirilmeyecek anlamıştım. Ben cam tavanın amg standart donanım listesinden çıkıp opsiyon listesine girmesinden bahsediyorum. Parasını verince getiriyorsunuz yani..
  • şu yeni çıkacak olan cla bu c serisini bitirecek gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 13 Şubat 2013; 2:02:14 >
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.