Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
400.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NUNAVUT74

Arkadaşlar C 180 fas. Camlar acıkken dışarıdan komandayla nasıl kapatabiliyoruz ?

Kapi kilite basili tut 3 sn ye kapanir sunroof pencere hepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carabiner1

quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Valla ben yeni c serisini bekliyorum ama 98 e degil bayagi zamli satarlar sanirim

İyi donanımlısı için 120 isteyebilirler, piyasa iyice uçmaya başladı saçma sapan.

Aynen 2009 320d yi sattim arac alamiyorum yerine fiyatkmlar ucuk

• Tşk ederim postal..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar C 180 fas. Camlar acıkken dışarıdan komandayla nasıl kapatabiliyoruz ?

surucu kapisindaki acma kolundaki kucuk siyahli yere denk gelcek sekilde kisa mesafeden kapilar kilitlendikten sonra tekrar kilitleme tusuna basili tutun camlar ve tavan kapanana kadar tusu birakmayin

• Arkadaşlar selamlar ,

Bu gün inceleme fırsatım oldu . Belki alma düşüncem var bu aracı

Aklıma takılan sorular var . belki komik olucak ama ,

bazı 2012 model araçlar Kompressor olarak gelmiş... bunlar eski motor ve eski vites sistemi ile gelenler mi?

Ekranda bi arkadaş navigasyon koymuş. ekran büyüklugu de standart mı bu aracın . yoksa daha genişi de var mı ?

Ben bir takım fiyatlar aldım bayiden. AMG paketi için . cam tavanlı. fiyatları burda paylasırsanız kazık yemeden bu aracı almak ıstıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ansin

Arkadaşlar selamlar ,

Bu gün inceleme fırsatım oldu . Belki alma düşüncem var bu aracı

Aklıma takılan sorular var . belki komik olucak ama ,

bazı 2012 model araçlar Kompressor olarak gelmiş... bunlar eski motor ve eski vites sistemi ile gelenler mi?

Ekranda bi arkadaş navigasyon koymuş. ekran büyüklugu de standart mı bu aracın . yoksa daha genişi de var mı ?

Ben bir takım fiyatlar aldım bayiden. AMG paketi için . cam tavanlı. fiyatları burda paylasırsanız kazık yemeden bu aracı almak ıstıyorum.

Ağustos 2012 den sonra gelen araçlar turbo motorlu ve 7 ileri otomatik şanzımanlı.Yalnız bazı bayiilerin elinde eski kompresör motorlu araçlardan hala var.Turbo motorlu araçların arka kısmında kompresör yazısı bulunmuyor.
  • Tşk ederim fatih bey eksik olmayın.

• Teşekkürler ,

Ekran standart mıdır peki?

ben bu gun 108 bin TL fiyat aldım AMG + sunroof için.

normal midir?
    aralık sonunda extra kmpanya gelır mı?
  • Ekran bildiğim kadarıyla standart.Satış temsilcisi gelen mailde Aralık boyunca başka bir kampanya olmayacağı bilgisi olduğunu ifade etti.Verilen fiyat geçen aylardaki fiyatla aynı gibi.Sanki fazla bir indirim
    yapılmamış.isterseniz birde Kolumandan fiyat alın.
  • quote:

Teşekkürler ,

normal midir?

amg pakette sunroof standart. Eylul ayinda 101500e fasc almistik 106500e amg veriyorlardi. Arkadaslarinda yazdigi gibi 98000e fasc veriyorlarsa amg paketi 103 104e vermeleri gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: postal58

quote:

Kapi kilite basili tut 3 sn ye kapanir sunroof pencere hepsi

Onemli bir detay, bunu yaparken anahtariniz surucu kapisinin uzerindeki siyah noktayi goruyor olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic1989

quote:

Teşekkürler ,

normal midir?

amg pakette sunroof standart. Eylul ayinda 101500e fasc almistik 106500e amg veriyorlardi. Arkadaslarinda yazdigi gibi 98000e fasc veriyorlarsa amg paketi 103 104e vermeleri gerekir

Benim hafta sonu için iyi bir fiyat alabilecegim bayiye yondendirilmem gerek. yardımlarınızı bekliyorum.
    Bir de internette bazı test yapan kişiler aracın motorundan 1.8 lt olarak bahsediyor.
    Offical sitede boyle bir motor goremedim. Bende C180 i hep 1.6 lt motorlu olarak düşünüyordum ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic1989

quote:

Teşekkürler ,

normal midir?

Benim hafta sonu için iyi bir fiyat alabilecegim bayiye yondendirilmem gerek. yardımlarınızı bekliyorum.
    Bir de internette bazı test yapan kişiler aracın motorundan 1.8 lt olarak bahsediyor.
    Offical sitede boyle bir motor goremedim. Bende C180 i hep 1.6 lt motorlu olarak düşünüyordum ...

c180 1.6lt turbo motorlu ve 7ileri vitesli. Internetteki videolar yurtdisinda oldugundan 1.8lt olabilir cunku 1.6lt sacmaligina iyice sıkışıp kaldigimz icin mecburi bir tercih bizim icin. Ayrica turk menşeli test videolarida 1.6lt kompresorler gelene kadar otv farki subvanse edilerek 1.6lt fiyatina satilan 1.8lt cgi 7gtronik araclar. 1.6lt kompresorler geldikten sonra 1.8lerin fiyati dogal olarak yukseltildi ve suanda 1.6ltden baska arac sattiklari nadirdir c serisi icin. Fiyat konusunda telefonda cok guzel fiyat vereceklerini dusunmuyorum cunku adam mersedes satiyor ve tok satici tavirlari takinmasalarda arz edilen kadar talep bulabiliyorlar. En guzeli forumlarda fiyat arastirmasi yapip bayiye gitmek. Ben gittigimde buradan sagolsun arkadaslar fiyatlarini paylasmislardi 102bin tl olarak. ben bayiye gittigmde son fiyat olarak 103bin tl verdiler fasc icin. 100 101bin tlye verenler varmis dedigimde olmaz ole fiyat veren varsa bizde alalim dediler ve sonuc olarak 101500e anahtar teslim aldik. Biraz daha fiyat arastirmasi yapin ve aceleniz yoksa aralik ayi 2. 3. Haftasini bekleyin kampanyalar bitmez suanki kredi kampanyasi 4.ayin icinde ve devam ediyor.

• Teşekkürler bilgileriniz için .

AMG paket düşünüyorum ve demekki 103 000 veya 102 000 TL ye alınabiliyor diye algılıyorum bu durumu .

Yanlışım varsa düzeltiniz. Hafta sonu bütün bayileri geziceğim galiba.

A4 benzinli kullanıyordum . Son zamanlarda A4 ün daha cok sirketlere kiralanmasından dolayı araçtan sogudum .

Test ettiğimde C serisini sessiz bir araba ile karsılastım . gaza yuklenince sadece güzel bir motor sesi içeri alıyor.

Bana bayi AMG 117 000 TL liste fiyatı üzerinden 108 000 önerdi yani %7,6 iskontoya tekabül ediyor.

102 000 TL lere alabilmem için %12 iskonto yapmaları gerekicek. Burda eminseniz ona göre konusmak istiyorum bu gun bayilerle.
  • Bir arkadaş Sunrooflu (Panaromik tavan değil) Fascination araç için 98000 fiyat almış. Bu durumda Fascination (Panaromik) için 101.000, AMG (Panaromik) için de 106.000 gibi bir fiyat alınabilmesi gerekli diye düşünüyorum. Sunroof yerine Panaromik için 1250 Euro bir fark vardı yanlış hatırlamıyorsam.
  • ben sunrooflu olup olmamasina bakmadan arkadasin direk fasc 98000demesi uzerinden yola cikarak aradaki 5000tl farki koruyup 103 104demistim. Dediginz gibi arada 1250 euro varsa 106dan asagiya amg alinmasi zor

• Bugün BMW'in yaş günü dolayısı ile 1.16 forumuna yazdığım yazıyı sizlerle paylaşıyorum:

İYİ Kİ VARSIN 1.16'IM MUTLU YILLAR BMW'M...

Sayın forum sakinleri tam BİR YILDIR BMW kullanıcısıyım. Daha önce defalarca arabam oldu ama hiçbiri BMW kadar mutlu etmedi beni. Gerçi 1 yıl içinde elbette birkaç kez hasta oldu,beni üzdü ama Kosifler'de iyileşti.

22.200 km. yol yapmışım. Bir Konya, bir Ankara, bir de Aydın yolu gördüm İstanbul'dan. Geri kalan tüm km.'ler İstanbul Anadolu yakası şehir içi.

Daha öncede bahsettiğim gibi 1 yıllık gözlemim şehir içi ortalama 7,9 ve uzun yol 6 litre tüketim.

Rutin olarak iki bakım gördüm ücretli. İlki 320 diğeri 479 TL Garanti'den iki defa küçük işlemler yapıldı. (Bebeklik hastalığı). Kasko olarak geçen sene 950 TL bu sene 800 TL ödedim. (%10 muafiyetli yani hasar başına 700 TL eksik ödeyecek şirket bana) Kasko fiyatı mutlaka sizlere ucuz gelecektir. İsteyen olursa Yapı Kredi Sigorta üzerinden yardımcı olurum.

Bir önceki aracım C4 Picasso idi. Tam iki sene kullandım. Garantisi dolunca 44.000 km.'de iken sattım Demek ki 3 yıldır yıllık standart 22.000 km. araba kullanıyorum.

116i almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Ancak benim hedeflerimin büyümesi ve maddi durumumun düzelmesi ile bu sene (2013) BMW 3.16İ 170 beygir(veya dizel 3.16) veya Mercedes C180 düşünüyorum. Sizlere saçma gelebilir ama VW Tiguan'a da sıcak bakıyorum. Bunu yaparken de 1.16'yı satmayacağım. Hanımın C4'ü satılacak. 1.16 hanıma yeni araba bana

Özetle durum böyle. Herkese iyi forumlar.

Edit: Giriş başlığı yazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeliefe -- 30 Kasım 2012; 14:23:52 >
  • Arkadaşlar c 180 fas. Modelinde kışlık lastiklerimi taktım.kadranda kışlık lastik bölümü aktif etsem ne olur etmesem ne olur ? Teşekkür ederim..

• Herkese selamlar,

Aralik sonu Ocak basi gibi sifir c180 amg almayi planliyorum. Arac gerek ic gerek dis tasarimi ile gercekten cok begenimi kazandi. Beyaz renk dusunuyorum ancak gel gelelim 2 konu kafami bozmakta. 1.si aracin 2014haziranda kasa degistirecek soylentisi. 2.si ise sagda solda cok gozlemledigim beyaz renk c180lerin ele ayaga dustu her yerde goruyoruz muhabbeti.

2 konu da aslinda bir biri ile baglantili. Sorulari siralarsam;

1# Forumda araci alanlar hangi renk tercih ediyor acaba?
    2# Araci almak icin Aralik mi yoksa Ocak mi uygundur?
    3# C180in bu kasasindaki evrimini ancak 2012 model 1.6 7ileri cgi ve makyaj ile tamamladigini dusunursek, yeni kasa icin 2014te cikar cikmaz almak ne kadar mantikli olur? Gibi sorularima cevap veren olurasa sevinirim :-)

Iyi bir haftasonu dilerim.

• quote:

Arkadaşlar c 180 fas. Modelinde kışlık lastiklerimi taktım.kadranda kışlık lastik bölümü aktif etsem ne olur etmesem ne olur ? Teşekkür ederim..

Eğer aktif ederseniz bildiğim kadarıyla güvenlik amaçlı olarak 40 km/h geçmez araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagoodman -- 1 Aralık 2012; 10:20:52 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.