Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen dediğiniz gibi. bende o fiyattan aldım zaten ama plaka işlemlerini kendim yapacağım için 600 euro düştüler o rakamdan ve 49150 ye geldi araç. 114336 tl ye geldi toplamda.euronun yüzünden
  • philip arakadaş ,bakkal hesabı yapar gibi fasc. bu fiyata bırakıyorlar ,o yüzden amg'si de bu fiyat olur gibi bi hesap seni yanıltır.

bu aracın alınacak son fiyatı tekrr yazıyorum (filo indirimi olursa ayrı olur tabi )

opak renk amg 49.500
    metalik ise 50.000 'dir.

alan arakadaslar yazsınlar aldıkları fiyatları, bu fiyatlardan aşağıları olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

aynen dediğiniz gibi. bende o fiyattan aldım zaten ama plaka işlemlerini kendim yapacağım için 600 euro düştüler o rakamdan ve 49150 ye geldi araç. 114336 tl ye geldi toplamda.euronun yüzünden

Bende bu civarda fiyat teklifi aldm amg için. Metalik renk mi şimdi sizin ki ?
  • Evet metalik siyah fascination amg 49750 den 1 Euro aşağı inemediler.
  • Bende beyazından istiyorum. SAnırım Tr de en full donanımlısı bu.
  • Beyaz çok var ben istemedim valla:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpc

philip arakadaş ,bakkal hesabı yapar gibi fasc. bu fiyata bırakıyorlar ,o yüzden amg'si de bu fiyat olur gibi bi hesap seni yanıltır.

bu aracın alınacak son fiyatı tekrr yazıyorum (filo indirimi olursa ayrı olur tabi )

opak renk amg 49.500
    metalik ise 50.000 'dir.

alan arakadaslar yazsınlar aldıkları fiyatları, bu fiyatlardan aşağıları olmayacaktır.

Bakkallık cakkallık bir durum yok pazarlık etmeden fiyat filan verilmiyor

Fascination + metalik aldığım fiyat : 45800EUR eğer 3700EUR fark var ise amg ile doğrudur.

Son fiyatı mercedeste calısan adam bilmiyor sen nerden bileceksin kampanyası var stogu var hedefi var filosu var, pesin indirimi var, kredilisi var

O yuzden kesin hukumlerle mesaj atmayın yok şunun altına olmaz bunun ustune olmaz diye alan aldıgı fiyatı yazsın sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philip27 -- 26 Haziran 2011; 17:56:44 >

• alacaksan al arabanı burda habire milleti germeye çalışıosun
    sen git al ne alacaksan 45800e
    senin aldığınla bizim aldığımızın alakası yok. herşeyi sorup herşeyi öğrenen sen, amg ile arasında ne kadar fark var onu mu öğrenmedin?
    neyin peşindesin sen anlamadım ki
    ilginç yani
  • Kuru günlük mü alıyorlar yoksa sabitlenmiş bir değer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Beyaz çok var ben istemedim valla:)

Artık beyaz arabam olsun istiyorum. Birde en yakışan renk herkesde var diye neden almayayım. Onlar almasın :D

Siyah benim gözüme bi garip geliyor artık. Kazasız belasız kullanın. Arada benzin değerlerini yazarsanız fikrimiz olur bizimde.
  • philips uslubuna biraz dikkat etsen iyi olur !

kuru günlük olarak alıyorlar.
  • beyaz bu araca en çok yakışan renklerden biri gerçekten ama etrafda yine çok olacak gibi gözüküyor , belki o yüzden tercih sebebi olmayabilir.

yakıt konusunda 12.7 civarlarında full trafikli yol ve kısa mesafede..

geçen havda sakin kullanımla 40 km. bir mesafede 6.2 lt'yi gördüm..UZUN yolda tatminkar olacağa benziyor
  • babam için mengerler izmirden 2 hafta önce metalik c180 cgi fascinition paket metalik paladyum gri (lansman rengi) 47600'e aldık.. Euro şimdiden düşüktü aldığımız hafta. MTV'sini temmuzda bir daha boşuna yatırmamak için cuma günü plaka alıp aracı teslim alıcaz... Beyazını 47000'e bırakıyorlar.. Fascination'ları 45000'e burda okuyunca şaşırdım baya... O kadarda yere sorduk 47000'den aşağa düşen olmadı... Cuma teslim alınca ilk izlenimlerimi yazarım buraya...
  • Sen bakma bazılarının yazdığına kardesim, kolpadan ibaret. Allah güle güle binmek nasip etsin
  • Fascination Metalik C180 CGI Mengerler 45.800 EUR AMG ise +2000EUR dur metalik istemesseniz -650EUR arabalar alınmıştır dahada fazla tartışmayacagım inanmayan gider sorar bayiye öğrenir.
  • Bayiye sorulduğunda Fascination içn 45.800€ gibi bir rakam alınamadığı için bu kadar sorgulanıyor sanırım. Ben de Mengerler'den aldım. Rakam iddialı bir seviyede...

Anladığım kadarıyla henüz almadınız, iyi sorgulamakta fayda var. Neden bu kadar aşağı olduğunu tabi ki direkt sormayın ama aracın özelliklerini, donanımını, v.b. tüm detaylarını iyi sorgulayın. Aracı da görmeden kesinlikle para vermeyin. Teklifin güncelliğini de teyit edin. Son anda "Pardon" deyip ekstra bir rakam ortaya çıkarmasınlar...

Unutmadan nakit ödemelerde indirim oranının değişebildiğini unutmayalım. Mercedes Finans'tan kredi kullananların bir parça dezavantajı olabilir.
  • Biz mercedes finanstan kredi kullandık 24 aylık... Üstelik seçimden sonra euro fırladığı için elinde c seri olan bayiler biraz daha düşmüş olabilir sonuçta TL'ye vurduğunuz hemen hemen 2 hafta önceki fiyatla aynı oluyor...
  • Arkadaslar su an anadolu yakası mengerler, göztepe koluman, kurtkoydeki Gulsoydada fascination metalik 45.800 EUR fiyat bu benimle ilgili birsey değil fiyat 45.800 EUR nakite ve herkese.

Kredi kullanırsanız +1800EUR katkı payı isteniyor.

Bu ay bir nakit indiriminden bahsettiler, herhalde o indirim daha once yoktu ki bu kadar itiraz geliyor.
  • Bu da olasılık dahilinde... Satışların gidişatı aslında fena değildi seçimden önce...
    D sınıfında Mayıs ayında VW Passat satışı 1065 adet iken Mercedes C, 976 adede ulaşmıştı, Nisan'da listede yokken...

Haziran - Temmuz rakamlarından görürüz. İndirimi arttıracak kadar azaldı mı satışlar...
  • Bu durumda zaten olay çözüldü. Nakit almak isteyen varsa avantaj artmış. Bu da demektir satışlar azaldı.
    Mercedes Finans da kredi vermek istemiyor eskisi kadar demek...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.