Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duruyor elimde bir tane. Digiturke geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 17 Ağustos 2013; 17:13:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Ben Aylarca hemen hemen bütün çıkan imajları defalarca denedim sonunda opena.tv imaj kullanıyorum HD glas 16 skinle birlikte görüntü kalitesin den ve genel özelliklerinden memunum D samartta gelince bazen belki günde bir belki birkaç günde bir yarım saniyelik veya bir saniyelik görüntüde bir karlanma oluyor oda kendiliginden düzeliyor hiç bir sorun yaşamıyorum sayılır epeglere gelince büyük bankpnel eklentisini kullanıyorum tv yi ilk açtıgımda epegleri 7.dercedeki dijitürk uydusundan kopyalıyor bana göre openatv openmipsten daha güzel bir imaj tabi herkesin begenisi farklı eğer eski bir imaj kullanıyorsan dsamart probelm çıkarıyor olabilir bildiğim kadarı ile dsmart olayı bütün imajlarda çözüldü
    sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum bildiğim kadarı ile

bu uydu işlerinden hiç anlamıyorum zaten ilk uydu kullanışım bu digiturk'teydim daha önce.Hepsidijital'den aldım ben kurulu yollamışlardı böyle,image'i ben seçmedim yani.Ethernet bağlı değil şuan ethernet bağlıyıp cihaz üzerinden mi yapıyoruz bu işlemleri yoksa bilgisayardan mı ? Ftp ile bağlanıp falan atıyoruz ? Eklentiler bölümünde şuan bi ton eklenti var ama kurmuyor sanırım ethernet lazım,anlamadım o yüzden.

Aslında görünüş olarak benim arayüzü daha çok beğendim ama sorun çıkartıyor,çok önemli değil aslında ama dediğim gibi 10 12 saatte bir hd kanallar gidiiyor restart enigma diyince düzeliyor.Belki enigma'yı falanda güncellemek gerekiyordur.

Ayrıca yukarıda Görüntü kalitesi konuşulmuş,valla hd kanalların görüntü kalitesi bence digiturk'un hd kanalları ile aynı.Ben merkezi uydu ile kullanıyorum sinyal seviyem 70lerde oluyor genelde.Görüntü kaliteniz sinyal seviyesi ile alakalıdır yani.

Ayrıca paketim bitti yenileyebilirim,300 küsür tl'ye maxi paket buldum yıllık,daha ucuzunu bilen var mı?

Arkadaşım benim kullandıgım imajın backapı istersen bir dene sadece kullanılan sikin degişik diger tüm ayarlar yapılmış nası yüklenecegine gelince OpenATV BACKUP dosyasının içerindeki iki dosyayı direk boş bir flaşın içerisine atıyorsun ( Flaşın fat 32 olrak formatlanmış olması gerek ) flaşı cihazın usb sine takıp fişini çekiyorsun sonra fişi yeniden takıp backabın yüklenmesini bekliyorsun yaklşık 7-8 dakika sürer cihaz yeniden açıldıgında flaşı çıkarıyorsun hepsi bu eger sen kanal listeni yüklemek istersen veya her han bir müdahalde bulunmak istersen cihaza etternet kablosu ile bağlanmak gerek baglanılan proramlarda yapacagın işe göre degişir

http://www.mediafire.com/download/6lzll18orytvdnf/OpenATV+BACKUP.rar

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    evet var ekstradan paket almıyacağız değil mi ? yani kartı modüle yerleştireceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

Dsmart Modül satabilirim

Ne kadar? Paket almak gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

Dsmart Modül satabilirim

Ne kadar? Paket almak gerekiyor mu?

Bende fiyat sorayım dedim ama profilini gizlediğini görünce vazgeçtim ...
  • led tvlerin dahili hd uydu alıcılarıyla bu modülü kullansak biss key isteyen kanallarda biss giremeyecekmiyiz şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

led tvlerin dahili hd uydu alıcılarıyla bu modülü kullansak biss key isteyen kanallarda biss giremeyecekmiyiz şimdi

Yok giremezsiniz. Ayrıca bazı TV modellerinede HD kanallar açılmıyor. Şifreli yayın hatası veriyor. Tv nizin sorun yaşayıp yaşamadığını araştırıp almanızda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

quote:

led tvlerin dahili hd uydu alıcılarıyla bu modülü kullansak biss key isteyen kanallarda biss giremeyecekmiyiz şimdi

Yok giremezsiniz. Ayrıca bazı TV modellerinede HD kanallar açılmıyor. Şifreli yayın hatası veriyor. Tv nizin sorun yaşayıp yaşamadığını araştırıp almanızda fayda var.

tv yi henüz almadım ama lg 42la660s model tv almayı düşünüyorum bir sorun yaşarmıyım szce

• Ben lg 47lm660s ile sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Ben lg 47lm660s ile sorunsuz kullanıyorum.

peki hocam iss key girebiliyormusunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

Ben lg 47lm660s ile sorunsuz kullanıyorum.

peki hocam iss key girebiliyormusunuz

Hayır giremiyorum.
  • Bugün bende Bimeksden modül maxi paket aldım, ama hiçbir şekilde kanalları açmadı. Kanalları silip tekrar yükledim olmadı. Cihazım Next machina 3d. Sonra modüllü girişi olan tv nin kendisine takdım yine olamadı. 3 kere d smart ile görüştüm. Bizde sorun yok güzüküyor diyorlar. Hadi buyur
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Bugün bende Bimeksden modül maxi paket aldım, ama hiçbir şekilde kanalları açmadı. Kanalları silip tekrar yükledim olmadı. Cihazım Next machina 3d. Sonra modüllü girişi olan tv nin kendisine takdım yine olamadı. 3 kere d smart ile görüştüm. Bizde sorun yok güzüküyor diyorlar. Hadi buyur

Karti modüle ters takmış olabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    yok dostum, ters takmadım. Bana 1 saat bekleyin, açılmazsa aldığınız yere götrün demişlerdi. Ama 1 saat değil 3 saat sonra kendiliğinde açıldı. Demekki dsmartla ilgili problemmiş.
  • binada dsmart aboneleri varsa merkezi uydu ile ben de gidip cam modul alsam hemen aktive oluyor mu?
  • Binada d-smart abonesi önemli değildir.Modül girişli bir uydu cihazı ve bir türksat çanak ile izlersiniz,bazı yerler aktivasyonu da halledip modülünüzü verebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abtani -- 3 Eylül 2013; 19:34:28 >
  • arkadaşlar ben 2 ay denemesi bedava dsmart HD abonesi oldum. 2 aydan sonra almayı düşünüyorum ama daha teklif yapmadılar.evde Teledünya yı modülle izliyorum. Dsmart modül alsam memnun kalırmıyım. kanal listesi kutunun ki ile aynı geliyomu (dsmart frekansından aratsam) biss şifreli kanallar hangileri TV marka modelim samsung 40 d 6500 led 3D bi bilgi alabilirmiyim?
  • muticoo kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende goldmaster dsmart cihazı var, uzun zamandır kullanıyorum. Yeni tv aldım. (lg 47la660s) Bir paket almadan bu cam modülünü alamıyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsultan

Merhaba,

Bende goldmaster dsmart cihazı var, uzun zamandır kullanıyorum. Yeni tv aldım. (lg 47la660s) Bir paket almadan bu cam modülünü alamıyor muyum ?

Sıfırdan yeni abonelikle beraber modül almanız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.