DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
50.000 TL param var, Ne yapayım ?
14
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> 50.000 TL param var, Ne yapayım ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      51 Mesaj
      02 Haziran 2011 21:33:55
      Ne yapayım Döviz mi Altın mı alayım dükkan mı alayım, daire-ev mi alayım bodrum kat alabilinebiliniyor bu parayla yaşadığım semtte

harbi soruyorum benim param değil aslında babamın parası bu ama o dedi aç bi konu bilgili arkadaş varsa tavsiye alırız görüyorum Euro 2,29 tl olmuş 35.000 Euro paramızda var bankada 15.000 Dolar cinsinde paramızda var diğer bankada fakat dövizin yükselmesiyle ve de evlerin dükkanların değerlerinin artmasıyla bu türk lirası olan 50.000 tl ile önceden yaşadığım semtte arakat daire alırdın şimdi ise bodrum katlar 50-55.000 tl arasında gözüküyor mahalemde ki emlakçıda bakıyorum hep durumlar böyle

birde cari açık var acayip arttı bişey sebep olabilir mi döviz in binmesine türkiyede kriz olmasına vs. seçimlerde yaklaşıyor durum nedir arkadaşlar ne yapmalıyız paraya dokunmamak mı en iyisidir_? lütfen bilgili ciddi olan arkadaşlar yorum yapsın zaten böyle bir işi yaparken 10 kere araştırıp düşünüp öyle eyleme geçecek konular olarak bakıyoruz biz.

Yeni kullanıcı adı:KAFAM1MİLYON
    • Yarbay
      2862 Mesaj
      02 Haziran 2011 22:15:14
      Döviz, borsa türleri şu an çok riskli ilgili de değilseniz bulaşmayın. Kira için ev alınmaz. Büro veya küçük dükkan olabilir. Bakımsız daire, büro alıp bakım yapıp satarsanız kar edersiniz ama piyasayı bilmek gerekli. Şehir neresi bide beklenti ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Haziran 2011 22:30:10
      50 bin tl ye daire dükkan filan nasıl alıyorsun

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
      02 Haziran 2011 22:32:58
      Şehir dışından alabilirsin.Eğer ki istanbulda oturuyorsan çevre illerden 55-60 tl'ye harika evler alabilirsin. sakarya / izmit / düzce

Galatasaray
      02 Haziran 2011 22:38:52
      Yak

Seviyorum seni, geceleyin ateşler içinde uyanarak
      ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.
    • Binbaşı
      1406 Mesaj
      02 Haziran 2011 22:39:51
      bana ver

• Çavuş
      51 Mesaj
      02 Haziran 2011 23:08:30

quote:

Orijinalden alıntı: alikuşcu

Döviz, borsa türleri şu an çok riskli ilgili de değilseniz bulaşmayın. Kira için ev alınmaz. Büro veya küçük dükkan olabilir. Bakımsız daire, büro alıp bakım yapıp satarsanız kar edersiniz ama piyasayı bilmek gerekli. Şehir neresi bide beklenti ne.

bursa, borsa döviz hiç bilgim yok denebilir zaten yazdm var olan paramızı ama yarın şu para için bankaya gitmem gerekicek işlem mi yaptırsam yoksa parayı çekip bi dükkan daire ofis büro falan mı alsam diyorum.
      quote:

Orijinalden alıntı: chakra

http://www.olayemlak.co...i-olan-dukkan-47391.html
      http://www.hurriyetemla...OoPtAF5JhUOn6OA==&pId=19

http://www.olayemlak.co...bakimli-daire-58502.html
      bunlar gibi işte

• Binbaşı
      1491 Mesaj
      02 Haziran 2011 23:24:36
      en iyi yatırım dükkan ama riski çok, dükkan alırkende kafa hesabı yapman lazım dükkan güzargahı işlekmi orada ne gider dükkanın masrafı varmı kiracı sokacaksan tadilata gerek varmı iyice araştırman lazım zor işler he bide kiracı adam gibi kiracı bulmak var

yani dükkana girdinmi o elideki paranın bir yarası kadar yada çeyregi kadar sana masraf cıkartmasın sana dışarıdan bakıldıgı gibi değil dükkan işleri, kiraya vermen için bile tadilat yapman gerekebilir

• Çavuş
      51 Mesaj
      02 Haziran 2011 23:38:57

quote:

Orijinalden alıntı: Zeyth

en iyi yatırım dükkan ama riski çok, dükkan alırkende kafa hesabı yapman lazım dükkan güzargahı işlekmi orada ne gider dükkanın masrafı varmı kiracı sokacaksan tadilata gerek varmı iyice araştırman lazım zor işler he bide kiracı adam gibi kiracı bulmak var

yani dükkana girdinmi o elideki paranın bir yarası kadar yada çeyregi kadar sana masraf cıkartmasın sana dışarıdan bakıldıgı gibi değil dükkan işleri, kiraya vermen için bile tadilat yapman gerekebilir

kirada olan bi dükkanımız var zaten 450 tl kira ödüyor kiracı şimdilik ama tabi kira uygun verdik kirasını kiracı düzenli ödüyor tabi şuanki dükkanı satmaya kalksak 90.000-100.000 tl ye satarız daha aşağaya vermeyiz değeri hergeçen gün artacağı için satmayı düşünmüyoruz zaten.

ofis-büro-küçük dükkan almak uygun gibi gözüküyor, ev-daire alırsak bir sürü zaten kiralık daire yazısı görüyorum şu TOKİ kiralık dairesi olanların işlerini batırdı

• Çavuş
      51 Mesaj
      03 Haziran 2011 11:12:22
      bugün para günü parasız olmakta dert paralı olmakta dert, zengin değiliz ama şu 50.000 tl yi değerlendirmem lazım yoksa paranın değeri düşüyor yakında anca araba alabilcem bu parayla

03 Haziran 2011 14:20:09

quote:

Orijinalden alıntı: KAFAM1MİLYON

Alıntıları Göster

http://www.olayemlak.co...i-olan-dukkan-47391.html
      http://www.hurriyetemla...OoPtAF5JhUOn6OA==&pId=19

http://www.olayemlak.co...bakimli-daire-58502.html
      bunlar gibi işte

54 bin liraya daire. hem de normal bildiğin daire.

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
    • Çavuş
      51 Mesaj
      03 Haziran 2011 21:52:11

quote:

Alıntıları Göster

54 bin liraya daire. hem de normal bildiğin daire.

dikkat et bodrum kat ama

• Yarbay
      9340 Mesaj
      04 Haziran 2011 00:50:49

quote:

harbiden ya bizim burda evler 130bintelden başlıyor en dandiği mecidiyeköyde 5aylık kira parası dükkanların 50bin

Alem Bakar Neo Akar
      zotac 750ti oc akmasada damlıyor/Dell UP2715K(5220x2880)27'/Msi z87 g45 Gaming /İ7 4790k /SilverStone Strider 1000W/Corsair pro 2x8 2133mhz/Crucal 256gb ssd//samsung note5
    • Yarbay
      2862 Mesaj
      04 Haziran 2011 00:57:12

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

Alıntıları Göster

harbiden ya bizim burda evler 130bintelden başlıyor en dandiği mecidiyeköyde 5aylık kira parası dükkanların 50bin

Bi de köy, şehir olsa ne olur acep.

• Çavuş
      51 Mesaj
      04 Haziran 2011 20:18:21

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

Alıntıları Göster

istanbulda yaşamıyorum ben bursadayım, 16 milyon insan yok bu şehirde ,istanbul gibi göç almıyor nufusu 3 milyon bile değil.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> 50.000 TL param var, Ne yapayım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.