Şimdi Ara

19'LUK PAKET (H.Y 500DK + H.Y 1000SMS + 1GB İNTERNET) SORUN-ÇÖZÜM-DESTEK-BİLGİLENDİRME !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
45.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanya katla kazanla birleştiriliyormu?

İşte canalıcı soru bu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melchiah1978

Bu kampanya katla kazanla birleştiriliyormu?

İşte canalıcı soru bu ..

birleştirilmiyor heralde. ayrıca aran kazan kampanyasına kayıt olmuştum geri silinmiş . anlaşılan sadece bu paket kullanılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRaQ1907

quote:

Orijinalden alıntı: aslan_mem

quote:

Orijinalden alıntı: BuRaQ1907

Avea ya tekrardan geçiş yaptım bayideki kadın banada 1111 e kayıt mesajı yolamam gerektiğini söledim ben ise burda arkadaşın düştüğü durumu söledim oda bana tc kimlik nonuzu 1991 e yolladıkdan sonra 1111 e kayıt yaptırın dedi.

Benim asıl sorum ise katla kazan yapsam 20 tl ye 150 dk veriyor 20 tl hatta kalıyor o 20 tl ile de genc tarife yapsam olurmu 2 si aynı anda kullanılırmı?

ben katlakazan la yaptım oldu...60 tl hatta hediye diye duruyor şimdi...

Yani katla kazandan gelen 150 dk ve tarifedeki 500 dk toplamda 650 dk mı oldu ?

Hattımda 500 hy dakika var ayrıca 60 tl hediye var...500 dk önce harcanıyor bitince 60 tl ile heryöne dakikası 40 kuruşa görüşebilirm oda 150 dk edecek...

ayrıca arankazana kayıt yaptırdım ve 10 dk aranmışım 5 dk heryöne geldi msj la bildirdiler...Ama arankazana kayıt için gönderdiğim msj için 1 tl kestiler.. benim aran kazan daha silinmedi...inşaallah devam eder...

• hattımı turkcellden avea ya taşıdım ve şu an için hiçbir işlem yapmadım. tarifem mobil öğrenci, tarifemi katla kazan olarak değiştirip paketi alıp bu fırsatlardan yararlanabilirmiyim.

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymekaa

hattımı turkcellden avea ya taşıdım ve şu an için hiçbir işlem yapmadım. tarifem mobil öğrenci, tarifemi katla kazan olarak değiştirip paketi alıp bu fırsatlardan yararlanabilirmiyim.

şimdiden teşekkürler.

evet yapabilirsin ama önce avea ya bir sor hemen tarife değiştirebiliyormusun? çünkü bazen tarife değiştirmek için belli bir süre geçmesi gerekir diye biliyorum...Ama tarife değiştiremezsende genç paketi alabilirsin numaranı taşıdıktan sonra 1 ay içerisinde...umarım 1111 e felan bir mesaj da atmamışsındır...çünkü öyle msj atanlara her yöne 500 dk değil de avea içi 1000 dk geliyormuş...
  • 500 DK cok az ne güzel avea içi 1000 dk veriyordu :/
  • Mobil öğrenci tarifesinde bu paket alınabiliyor mu?
    30TL yüklendiğinde gelen mobil öğrencilerle 1000 dakika hediyesi düşünüldüğünde, mobil öğrenci yönünde arama yaparsak 500dk dan mı yoksa 1000dk dan mı düşmeye başlıyor?
  • 0534 prefixi ile başlayan vodafone kayıtlı bir numaram var, vodafone müşteri hizmetlerini aradım, numaram turkcell prefixli olmadığı için numara değişikliği yapamadığını söylüyor. benimde mutlak surette numarayı değiştirmem lazım, 28 tl verip yeni hat almak istemiyorum.

aveaya numaramı taşımak istiyorum ancak merak ettiğim birşey var, eğer numaramı taşırsam 0534 diye başlayan numaramı avea prefixli bir numara ile değiştirebilecek miyim?
  • avea yakında 29 tl ye 1000 dk + 1 gb + 1000 sms cıkarsa supeerr olacakkk =D =D ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 16 Haziran 2011; 17:25:02 >
  • Bugün biri vodafone diğeri turkcell iki faturalı hattımı aveanın bu kampnayasından yararlanmak için taşıma başvuru yaptım. Katlayan tarife istedim, abone merkezindeki yetkili özellikle bunun mümkün olamayacağını bu kampanyadan katlayan tarife ile kullanılamayacağını söyledi ama ben yinede katlayan tarifeyi istedim. siz ne dersiniz bir sorun yaşamam dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Bugün biri vodafone diğeri turkcell iki faturalı hattımı aveanın bu kampnayasından yararlanmak için taşıma başvuru yaptım. Katlayan tarife istedim, abone merkezindeki yetkili özellikle bunun mümkün olamayacağını bu kampanyadan katlayan tarife ile kullanılamayacağını söyledi ama ben yinede katlayan tarifeyi istedim. siz ne dersiniz bir sorun yaşamam dimi?

bende türkcell hattımın numarasını aynen katlayan tarife ile avea ya taşıdım ve avea bayi yetkilisi herhangi bir sorun çıkacağını söylemedi.. ki çıkmazda rahat olun
    yukarıdaki mesajları okursanız bazı arkadaşların bu tarife ile bu paketi aldıklarını görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozo46 -- 16 Haziran 2011; 20:30:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

quote:

Bugün biri vodafone diğeri turkcell iki faturalı hattımı aveanın bu kampnayasından yararlanmak için taşıma başvuru yaptım. Katlayan tarife istedim, abone merkezindeki yetkili özellikle bunun mümkün olamayacağını bu kampanyadan katlayan tarife ile kullanılamayacağını söyledi ama ben yinede katlayan tarifeyi istedim. siz ne dersiniz bir sorun yaşamam dimi?

bende türkcell hattımın numarasını aynen katlayan tarife ile avea ya taşıdım ve avea bayi yetkilisi herhangi bir sorun çıkacağını söylemedi.. ki çıkmazda rahat olun
    yukarıdaki mesajları okursanız bazı arkadaşların bu tarife ile bu paketi aldıklarını görürsünüz

peki aveaya geçtikten sonra önce kampanyaya başvurup sonramı tl yüklemesi yapayım yoksa önce tl yükleyip sonramı kampanyaya başvurayım ? siz ne yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: target4u
    avea yakında 29 tl ye 1000 dk + 1 gb + 1000 sms cıkarsa supeerr olacakkk =D =D ,

anında geçerim böyle bir tarife yaparsa, şu an için istediğim tek tarife bu.
    ne sınırsız konuşma ne de sınırsız sms, tüm mobil ihtiyaçlarımı karşılayacak 30 tl yi geçmeyecek böyle bir tarife istiyorum.
    avea veya vodafoneden böyle bir atak bekliyorum.

turkcell daha avea hattıma mesaj gönderip dursun bakalım, numarasını taşıyanlara 20 tl ye heryöne 250 dk 250 sms ve 100 mb internet veriyormuş, aveanın bu paketinin yanında ne kadar basit kaldıklarının farkında değiller mi acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

quote:

peki aveaya geçtikten sonra önce kampanyaya başvurup sonramı tl yüklemesi yapayım yoksa önce tl yükleyip sonramı kampanyaya başvurayım ? siz ne yaptınız?

Benim numara taşıma işlemi halen tamamlanmadı, yalnız tamamlanınca önce kntr yükleyecem sonra paketi alacam. ( zaten böyle olması gerek)

• Arkadaşlar benim etrafımda bek genç(25 yaş altı yok) işin özü 9 kişi bu kampanyadan faydalanmayı planlıyoruz ama sadece 3 kişi 25 yaşından küçük.

1- aynı TC kimlik no ile birden fazla hat oluyor mu (denediniz mi)

2- 25 yaşından büyük birinin TC kimlik nosunu yazınca ne oluyor (deneyen var mı?)

3- Alakasız(rastgele) birisinin TC kimlik nosunu yazsam ileride şikayet edip benden hak talep edebilir mi?(bunu yapmak istemiyorum)

Kısaca ben 25 yaşından küçük kişiler bulamadan kampanyadan nasıl yararlanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif

Arkadaşlar benim etrafımda bek genç(25 yaş altı yok) işin özü 9 kişi bu kampanyadan faydalanmayı planlıyoruz ama sadece 3 kişi 25 yaşından küçük.

2- 25 yaşından büyük birinin TC kimlik nosunu yazınca ne oluyor (deneyen var mı?)

3- Alakasız(rastgele) birisinin TC kimlik nosunu yazsam ileride şikayet edip benden hak talep edebilir mi?(bunu yapmak istemiyorum)

Kısaca ben 25 yaşından küçük kişiler bulamadan kampanyadan nasıl yararlanabilirim

Sadece 1 kisinin TC kimligi 1 hatta kullanılıyor hocam digerlerini bilemiyorum
  • arkadaşlar ben mayıs 30 da bu paketi aldım ilk önce avea içi 1000dk sonra yazışmalar falan derken 1 hafta sonra heryöne 500 dk oldu ,ama sorgulamada hala avea içi 1000 dk gösteriyor(böyle olan varmı) ?

2. bu sabah bir mesaj geldi indirimli konuşma süreniz 3 gün içinde dolacak diye ama ne 30 gün oldu nede 500 dk oldu, neden böyle oldu sizlerden böyle olan varmı arkadaşlar mh e mail attım cevap bekliyorum.
  • aslan_mem

yok herhangi bir mesaj atmadım. o zaman paketi alalım bakalım 1991 tc mizi gönderelim inşaallah sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif

Arkadaşlar benim etrafımda bek genç(25 yaş altı yok) işin özü 9 kişi bu kampanyadan faydalanmayı planlıyoruz ama sadece 3 kişi 25 yaşından küçük.

TC no şarttır
    Bulamazsanız faydalanamazsınız
    Lütfen ilgili bölümü okuyum her yere aynı mesaj yazılarak cevap aranmaz konularda tüm sorularınızın cevapları var.
    En kısa sürede forum kullanmasını öğrenmeniz dileğiyle!

• Bu operatörlerin hepsi aynı al birini vur ötekisine çok merak ediyorum acaba yurt dışındada böyleme mesela amerika ve avrupada...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.