Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
5
Favori
96.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu telefona resmi gingerbread 2.3 sürümü ne zaman çıkacak veya çıktımı?
    ben telefonu Polonyadan nişanlıma aldıracağım. Ordaki fiyatı 800 lira..
    birde optimus 2x var onun fiyatı ise 680-690 gibi..
    aradaki fiyat farkına sizce değer mi? iki telefonun birbirine üstünlükleri ve eksikleri nedir?
    saygilar
  • firmware V10k for europe nete düştü dün yüklemek isterseniz. benim henüz yükleme şansım olmadı, çok derli toplu olduğu söyleniyor.
  • exchange mail ayarlarını yapıp kullanan var mı aranızda ? Ben bu telin mail performansınıda merak ediyorum.şirket maili kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • SLM ARKADAŞLAR SİTEYİ KONULAR ARAMASINDA BAYA YARDIMCI BULDUM.
    SANIRIM ARAMIZDA LG-3D TELEFON KULLANANLARIMIZ VAR. BENİM SİZLERDEN FİKİR OLARAK İSTEDİĞİM.
    YOUTUBE DE BİR VİDEO AÇTIMDA DOLMASNII BEKLYORUM DOLUYOR , BAŞLATIP İZLEMEK İSTEDİĞİMDE İSE DOLDURMUŞ OLDUGU VİDEOYU TEKRARDAN YENİ AÇILIYOMUŞ GİBİ TEKRAR DOLDURMAYA ÇALIŞIP OYNATMAYA ÇALIŞIYO, BUNUN AYAR YERİ VARMI,
    2.SORUN İSE SORUNDANDA SAYILMAZ ASLINDA PEK FACE DE DEĞİLKEN BANA İLETİ GELDİNDE,ANA EKRANA ÜST KISIMA MSJ UYARISI YADA İLETİ GELDİNİ BİLDİREN BİŞİ YAPABİLİRMİYİZ..
    BİLEN VE BENİM GİBİ BU TELEFONU KULLANAN ARKADAŞLARDAN ACİL YARDIM BEKLİYORUM TŞK EDERİM ŞİMDİDEN..
  • Gingerbreade az kaldı. Şimdi gingerbread resmi olarak çıkarsa biz nasıl dönüş yapacağız? cwm falan yükledik, bir sıkıntı olmasın.
  • Çıktığından beri almaya gidip geri dönüyorum, bir türlü karar veremedim Aslında aylar önce Galaxy S 2 için de çok kararlıydım ama onu alamadan bu çıktı, şimdi de aklım bunda. Asıl amacım video çekimi ve işlemesi, yani Iphone 4'deki gibi video çekip işleyebileceğimiz hızlı yazılımlar bu cihaz için de mevcut mudur acaba? Gün içinde 15-20 adet 2-3 saniyelik video çekip bunları işlemek istiyorum, önceliğim bu şu an için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

peki bu telefona resmi gingerbread 2.3 sürümü ne zaman çıkacak veya çıktımı?
    ben telefonu Polonyadan nişanlıma aldıracağım. Ordaki fiyatı 800 lira..
    birde optimus 2x var onun fiyatı ise 680-690 gibi..
    aradaki fiyat farkına sizce değer mi? iki telefonun birbirine üstünlükleri ve eksikleri nedir?
    saygilar

• Arkadaşlar bu telefonu umarım Teknosa satmaz. Keşke satsalar diyordum ama bugün bir teknosa mağazasına gittim. Teknosa da bu telefondan satacak dendiği için ne zaman satmaya başlarlar diye sorayım istedim.

Bana cevap veren çalışanın söylediği şey beni şok etti. Bu telefonda gerçek 3D yok çift kamera var onla bu işi yapıyor dedi. İçim den bu ne saçmalıyor dedim. 3D teknolojisi zaten çift kamera ile olur ve 3D sinema filmlerini ve 3D maçları çift objektifli kameralarla çekerler. Çift kamera olmadan 3d olmaz.

Kısa lafın özü Teknosa bu cihazı satarsa büyük olasılıkla 3D için bu cihazı almak isteyen ama tam bilgi sahibi olmayan insanlar çalışan arkadaşın bu yanıltıcı ifadesi sebebi ile vazgeçip almayabilirler.
  • Şu an 200 TL param var bir 300 TL daha biriktirince telefonu 500 peşin geri kalanını taksitle almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar bu telefonu umarım Teknosa satmaz. Keşke satsalar diyordum ama bugün bir teknosa mağazasına gittim. Teknosa da bu telefondan satacak dendiği için ne zaman satmaya başlarlar diye sorayım istedim.

Bana cevap veren çalışanın söylediği şey beni şok etti. Bu telefonda gerçek 3D yok çift kamera var onla bu işi yapıyor dedi. İçim den bu ne saçmalıyor dedim. 3D teknolojisi zaten çift kamera ile olur ve 3D sinema filmlerini ve 3D maçları çift objektifli kameralarla çekerler. Çift kamera olmadan 3d olmaz.

Kısa lafın özü Teknosa bu cihazı satarsa büyük olasılıkla 3D için bu cihazı almak isteyen ama tam bilgi sahibi olmayan insanlar çalışan arkadaşın bu yanıltıcı ifadesi sebebi ile vazgeçip almayabilirler.

Hocam teknosa daki elemanlar tam bir kolpacidir. hiç birşey den anlamazlar birde ukalalık yaparlar. Onlara fazla inanmayın.
  • İnanmıyorum zaten. O sebeple Teknosa dan alışveriş yapmamaya özen gösteririm.

Bu güne kadar Teknosa dan aldığım tek şey Verbatim DVD ve Varta 2700 mhz Pil dir. Bizim şehir de sadece Teknosa da Verbatim DVD satılıyor.

Ben zaten oraya sadece telefonu satıp satmadıklarını sormuştum yani telefon hakkında bilgi sormadım. Zaten genel de büyük mağaza ve marketlerden ürün alacağım zaman önceden almayı planladığım ürün hakkında netten araştırma yaparım.

Beni LG Optimus 3D P920 konusunda endişelendiren tek şey ülkemiz de bilinen yer olarak orjinal garanti lisansı ile sadece vodafone satması. Başka satan yerler de ithalatçi firma olarak getirip satıyor.
  • Bugün nişanlım bir süpriz yapıp telefonu almış bana
    1300 zloty ödemiş bizim paramızla 740 lira yapıyor.. Sim kilit yok. TR deki fiyatlara bakınca gerçekten çok uyguna almış
    şimdi bide güzel bir kılıf almak lazım...

şu iki kılıfı çok beğendim siz ne düşünüyorsunuz?

http://www.ebay.co.uk/itm/WHITE-WAVE-GEL-SKIN-CASE-FILM-LG-P920-OPTIMUS-3D-/280718366892?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3176996025191441564

http://www.ebay.co.uk/itm/LG-OPTIMUS-3D-SILICONE-GEL-WAVE-CASE-COVER-3-D-/250855386400?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3177004808126425839#ht_2234wt_1270
  • quote:

Bugün nişanlım bir süpriz yapıp telefonu almış bana
    1300 zloty ödemiş bizim paramızla 740 lira yapıyor.. Sim kilit yok. TR deki fiyatlara bakınca gerçekten çok uyguna almış

http://www.ebay.co.uk/itm/WHITE-WAVE-GEL-SKIN-CASE-FILM-LG-P920-OPTIMUS-3D-/280718366892?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3176996025191441564

http://www.ebay.co.uk/itm/LG-OPTIMUS-3D-SILICONE-GEL-WAVE-CASE-COVER-3-D-/250855386400?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3177004808126425839#ht_2234wt_1270

Paşam İki Kılıfta Güzel Ama Ben Olsam Siyahını Alırdım...
    Eğer Mümkünse Gelirken Banada Siyahını Getirirmi Acaba Ricada Bulunsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staylıon2000

quote:

Bugün nişanlım bir süpriz yapıp telefonu almış bana

Paşam İki Kılıfta Güzel Ama Ben Olsam Siyahını Alırdım...
    Eğer Mümkünse Gelirken Banada Siyahını Getirirmi Acaba Ricada Bulunsam...

ben iki renk alacagım zaten hem beyaz hem siyah.. bir sorayım ama geliş tarihi 28 ekim.. biraz geç olmaz mı?
    ebayde baktıgım kılıflar içinde en cok bu ikisini beğendim telefonu sarışı felan çok iyi.. birde ekran koruması ve temizleme bezide içinde..
  • türkiyeye 7 euro kargo ücreti var.umarım farkına varmışssındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

türkiyeye 7 euro kargo ücreti var.umarım farkına varmışssındır.

Farkındayım 2euroluk kıytırık şeye 7euro kargo parası vermek akıl işi değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

türkiyeye 7 euro kargo ücreti var.umarım farkına varmışssındır.

iyide ben Türkiyeye yollatacağım demedimki.. Nişanlım İngilterede yaşıyor, düğün için Türkiyeye gelecek 28 ekimde... Orada Postage: Free - Standard Delivery yazısı var, isterseniz bir daha bakın
    açtığınız ilanları baltalamak gibi bir amacım yok, sadece almayı düşündüğüm kılıflar hakkında arkadaşların fikirlerini sormak istemiştim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.