Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda bende başvurdum 19 luk tarifeye, 3 4 gune açılırmış hattımız önce turkcell den msj gelicekmiş.
    avea daki arkadaş kral tarifeyi önerdi bende olur dedim, sorum şu:
    kayıt yazıp 5660 a gönder 5 tl gelicek dedi sonrada 20 tl yükleyip t.c. yi 1991 e gönder dedi
    acaba doğrumudur forumun çoğunu okudum ama bu kayıt yazıp 5660 kısmını göremedim.
    ne yapmalıyım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

sonunda bende başvurdum 19 luk tarifeye, 3 4 gune açılırmış hattımız önce turkcell den msj gelicekmiş.
    kayıt yazıp 5660 a gönder 5 tl gelicek dedi sonrada 20 tl yükleyip t.c. yi 1991 e gönder dedi
    acaba doğrumudur forumun çoğunu okudum ama bu kayıt yazıp 5660 kısmını göremedim.
    ne yapmalıyım??

Selamlar;
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/heryone600.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.heryone600
    bu linke göre 5660'a kayıt yazıp gönderdiğinizde
    "Numarasını Avea'ya taşıyarak ya da yeni hat alarak Avea faturasıza gelen tüm müşterilerimiz tam 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika hediye kazanıyor!"

Bu durumda sakın bayinin söylediği işlemi ypamayın. Zira Genç avantaj Pakedinin şartlarında
    "Numara taşıma ile gelen abone, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Genç Paket'i talep eden aboneye, Aveaiçi 1000 dakika faydası verilecektir ya da abonenin mevcut numara taşıma ya da cihaz kampanyasını iptal etmesi gerekmektedir."
    ifadesi bulunmakta.
    Bu ifadeye göre kayıt yazıp 5660'a yollamamanız Genç Avantaj pakedini kullanamanız anlamına gelebilir.

Saygılar

• hızlı cvp için teşekkürler
    o zmn hat açılınca sadece 20 tl yükleyip tc yi 1991 e yollamak yeterli
  • quote:

hızlı cvp için teşekkürler

Sonuçları buraya yaz ki bizde o'na göre yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

hat bir açılsın yazarım tabii ki
    gerçi hafta sonuda girecek araya pazartesiyi bulur gibime geliyor
    bu arada 25 yaş altı bir tc bulmak işi kalıyor bana, o yaş aralığında hiç akrabada yok:(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

hat bir açılsın yazarım tabii ki
    gerçi hafta sonuda girecek araya pazartesiyi bulur gibime geliyor
    bu arada 25 yaş altı bir tc bulmak işi kalıyor bana, o yaş aralığında hiç akrabada yok:(

Yapma yahu. Etrafında 12-25 yaş arası insanlık belirtisi gösteren tek bir kişi bile yok mu ?
    Anlat durumu versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 29 Eylül 2011; 19:32:43 >

• Merhaba ,

Yeni çıkan faturasız BAL 500 tarifesini (30 TL) alıp bir de 1 GB internet paketi (9 TL) ekletmek istiyorum. Böylece her yöne 500 dk + 500 sms + 1.5 GB internet paketiNİ 39 TL'ye kullanıyor olacağım.

Yeni hat alacak olmam ve IPhone kullanıcısı olarak haliyle interneti de kullanacak olmam nedeniyle faturasız daha uygun bir tarife bulamadım.

Fikri yorumu olan var mı ?

Teşekkürler ,

Özgür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguraksu -- 30 Eylül 2011; 13:19:36 >
  • Bende turkcell den aveaya geçtim. Banada Kayıt yaz 1111 e gönder daha sonra iptal 600 yazıp 5660 a göndermemi son olarak da 20 tl yükleyip TC nomu yazıp 1991 e göndermemi söylediler. Doğru mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

sonunda bende başvurdum 19 luk tarifeye, 3 4 gune açılırmış hattımız önce turkcell den msj gelicekmiş.
    ne yapmalıyım??

Selamlar;
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/heryone600.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.heryone600
    bu linke göre 5660'a kayıt yazıp gönderdiğinizde
    "Numarasını Avea'ya taşıyarak ya da yeni hat alarak Avea faturasıza gelen tüm müşterilerimiz tam 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika hediye kazanıyor!"

Bu durumda sakın bayinin söylediği işlemi ypamayın. Zira Genç avantaj Pakedinin şartlarında
    "Numara taşıma ile gelen abone, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Genç Paket'i talep eden aboneye, Aveaiçi 1000 dakika faydası verilecektir ya da abonenin mevcut numara taşıma ya da cihaz kampanyasını iptal etmesi gerekmektedir."
    ifadesi bulunmakta.
    Bu ifadeye göre kayıt yazıp 5660'a yollamamanız Genç Avantaj pakedini kullanamanız anlamına gelebilir.

Saygılar

bunu müşteri hizmetlerine bir sorun isterseniz ama cümleler gayet acık aveadaki o eleman sizin bu kampanyayı alamamanıza neden olabilir...

Ki daha önceki sayfalarda yanlıslıkla farklı yere yollanan mesajlar nedeniyle farklı kampanyaya baglananlar vardı yine herkesin yaptıgını yapmak daha mantıklı

• En iyisi Avea MH ile konuşurken kendisinin yönlendirmesini istemek ve bu işlemleri yapmak. Belki mesuliyeti MH'ye yükleyebilirsiniz. Kendileri yaptığı hatayı başka bir departmana yönlendirerek mağduriyetinizin giderilmesi talep edilebilir.

Tabi Avea MH ile işim olmadığı için ne olacağını bilmiyorum. Fazla mı iyimser oldum ne.
  • Evet sonunda numara taşıma işlemim sonuçlandı ve Avea dan sabah 06:küsür de geçiş işleminin tamamlanacağına dair mesaj geldi..
    Vodafone hattımı Fenercell Şampiyon tarifeye taşıdım..
    1 sene Genç Paketi kullandıktan sonra, diğer operatorler güzel bir kampanya yapmazlarsa bu tarife ile de devam edebilirim. Zira 2dak 20 kuruş bu tarifede. Vodafone da iken 4 dak 40 kuruş ödüyordum buda baya bir kayba neden oluyordu görüşme başına hesapladığınızda..

sanırım şimdi yapmam gereken şey ;
    20tl veye üzeri yükleme yapmak
    daha sonra TC Kimlik No yazıp 1991'e gönderiyoruz

olay bitiyor..

Bekle Avea ben geliyorum..
  • bende geçtim, artık ayda cebe ödediğim miktar sabit ve hesaplı olacak...
    bir püf noktası vereyim, taşırken standart tarifeyi isteyin, çünkü ayda 1,1 tl telsiz ücreti alınmayan tek tarife bu... unutmayın tarife farklı paket farklı.. biz zaten pakete göre konuşacağımız için 20 tl yükleyince 18,9 tlniz kalıp ortada kalmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazar -- 2 Ekim 2011; 1:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

bende geçtim, artık ayda ne kadar cebe ödediğim miktar sabit ve hesaplı olacak..
    bir püf noktası vereyim, taşırken standart tarifeyi isteyin, çünkü ayda 1,1 tl telsiz ücreti alınmayan tek tarife bu... unutmayın tarife farklı paket farklı.. biz zaten pakete göre konuşacağımız için 20 tl yükleyince 18,9 tlniz kalıp ortada kalmayın...

En güzeli katlayan tarife aslında.. Tabii 500 dak yetmiyenlere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme777

quote:

bende geçtim, artık ayda ne kadar cebe ödediğim miktar sabit ve hesaplı olacak..

DEFALARCA YAZILDI AMA HALA BIRILERININ BASI YANACAK GALIBA ! KATLAYAN TARIFE ILE 19 LIRA 500 dk HERYONE OLAN TARIFE KULLANILAMIYOR ! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YEY

quote:

Orijinalden alıntı: deneme777

quote:

DEFALARCA YAZILDI AMA HALA BIRILERININ BASI YANACAK GALIBA ! KATLAYAN TARIFE ILE 19 LIRA 500 dk HERYONE OLAN TARIFE KULLANILAMIYOR ! :)

Aveaya Kral Tarife ile geldim , Yıkılan paketi aldıktan 3 gün sonra tarifemi kral tarifeme geçirdim . Şuan 6 gün kaldı hesaptan 19 tl çekmesine bakalım ne olucak , tarifem kral tarife ve yıkılan pakete devam edebilecekmiyim , Sonuç için heycanlanıyorum .

• paket isimleride cok gusel yikilan tarife kral tarife katlayan tarife yakinda patlayan tarifede olsa
  • bende az önce işlemleri yaptırdım umarım 3g çeker :)

peki yanında verilen sim kartı ne zaman takmaya başlıcaz geçince mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

bende az önce işlemleri yaptırdım umarım 3g çeker :)

peki yanında verilen sim kartı ne zaman takmaya başlıcaz geçince mi

3-6 gün arasında geçiyor
  • hattı avea'ya taşıdım, 10 yaşında yeğenim var 1991 mesaj atsam bu paketi alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hattı avea'ya taşıdım, 10 yaşında yeğenim var 1991 mesaj atsam bu paketi alabilirmiyim

Genç Paket'i almak isteyen abonelerin, 25 yaş ve altı olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numara'larını yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir. 12 yaşın altındakilere ait T.C Kimlik Numaraları ile paket kaydı yapılmamaktadır.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 4 Ekim 2011; 17:28:57 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.