Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eranyumm

bu arada arkadaşlar;

şubat 1986 doğumlu birinin tc. nosunu göndersem kabul eder mi sistem? tam sınırda 25,5 yaş yapıyor ama kampanyada 25 yaş ve altı denilmiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: ETA

Bende bugün yarin bu kampanyadan faydalanarak Avea'ya geçiş yapmaya düşünüyorum.
    Kafama yatan iki tarife var fakat karar veremedim;
    Not: iPhone kullanıyorum,tuttuğum istatistiklere göre; aylık 300 dakika civarı telefon görüşmesi yapıyorum 70-100 arası sms atıyorum. Her ay olmamakla beraber arada aylık 10-15mms atıyorum.

1.İhtimal: Taraftar Hatları Vasıtası ile Şampiyon tarifeye geçmek
    Bunun için öncelikle Avea taraftar hatları için MicroSim kart vermiyor, normal simi kestirmek gerekiyor. Bu yöntemi pek tercih etmesem de zorunlu kalınca kabul etmek durumunda kalabilirim.

-Şampiyon tarifeye özgü bir taşıma kampanyası var 10tl ve üzeri yüklemeye her ay 30dak veriyor bu standart Numara taşıma 600 dakika kampanyasından farklı bir kampanya olduğundan verebilir diye düşünüyorum.
    -Taraftar hatlarıyla 2000 dakika veriyor.
    -2 dakikası 20 kuruştan görüştürüyor
    -Taraftar paketlerinde 50mms 3,99TL

şampiyon nt'ye kayıt olursanız, genç paketten 500dk. alamazsınız.. ama emin olmamakla birlikte yine şampiyon tr. kullanabilirsiniz, yalnız 500dk .alabilmek için şampiyonun nt. kampanyasına kayıt olmamanız lazım.

Numara taşıma ile gelen abone, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Genç Paket'i talep eden aboneye, Aveaiçi 1000 dakika faydası verilecektir ya da abonenin mevcut numara taşıma ya da cihaz kampanyasını iptal etmesi gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 20 Eylül 2011; 14:18:19 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ETA

Bende bugün yarin bu kampanyadan faydalanarak Avea'ya geçiş yapmaya düşünüyorum.
    Kafama yatan iki tarife var fakat karar veremedim;
    Not: iPhone kullanıyorum,tuttuğum istatistiklere göre; aylık 300 dakika civarı telefon görüşmesi yapıyorum 70-100 arası sms atıyorum. Her ay olmamakla beraber arada aylık 10-15mms atıyorum.

1.İhtimal: Taraftar Hatları Vasıtası ile Şampiyon tarifeye geçmek
    Bunun için öncelikle Avea taraftar hatları için MicroSim kart vermiyor, normal simi kestirmek gerekiyor. Bu yöntemi pek tercih etmesem de zorunlu kalınca kabul etmek durumunda kalabilirim.

-Şampiyon tarifeye özgü bir taşıma kampanyası var 10tl ve üzeri yüklemeye her ay 30dak veriyor bu standart Numara taşıma 600 dakika kampanyasından farklı bir kampanya olduğundan verebilir diye düşünüyorum.
    -Taraftar hatlarıyla 2000 dakika veriyor.
    -2 dakikası 20 kuruştan görüştürüyor
    -Taraftar paketlerinde 50mms 3,99TL

şampiyon nt'ye kayıt olursanız, genç paketten 500dk. alamazsınız.. ama emin olmamakla birlikte yine şampiyon tr. kullanabilirsiniz, yalnız 500dk .alabilmek için şampiyonun nt. kampanyasına kayıt olmamanız lazım.

Numara taşıma ile gelen abone, numara taşıma ya da cihaz kampanyalarından herhangi birine kayıtlı ise; Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanamaz. Söz konusu koşullarda Genç Paket'i talep eden aboneye, Aveaiçi 1000 dakika faydası verilecektir ya da abonenin mevcut numara taşıma ya da cihaz kampanyasını iptal etmesi gerekmektedir.

O 30 dakika olmayıversin dediğiniz gibiyse.
    500'dakikayla idare ederiz edemez isek parasını verir fazlasını kullanırız (2 dakikası 20 kuruştan)
    Teşekkürler bilgi için...

• quote:

bu arada arkadaşlar;

şubat 1986 doğumlu birinin tc. nosunu göndersem kabul eder mi sistem? tam sınırda 25,5 yaş yapıyor ama kampanyada 25 yaş ve altı denilmiş..

bende kabul etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

quote:

bu arada arkadaşlar;

bende kabul etmedi

ben de facebook'tan avea'ya sormuştum. aradılar , kontrol etti, olur dedi. şubat 86 için..

peki kabul etmeyince yeni tc kimlik no. gönderebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 20 Eylül 2011; 18:02:49 >
  • ben 87 liyim yıllarca kullanabiliormuyum bunu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

ben 87 liyim yıllarca kullanabiliormuyum bunu anlamadım

kampanya 12ay boyunca gecerli

eranyum
    evet gonderebiliyorsun kendinizin olmasi sart degil baskasinin kimlik numarasini da kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 21 Eylül 2011; 11:15:55 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Avea 19luk tarifesine yarın itibariyle geçmiş bulunacağım.

Kalan SMS ve data(internet) miktarını nasıl öğrenebilirim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auzun99

quote:

bu arada arkadaşlar;

bende kabul etmedi

ben de facebook'tan avea'ya sormuştum. aradılar , kontrol etti, olur dedi. şubat 86 için..

peki kabul etmeyince yeni tc kimlik no. gönderebiliyor muyuz?

evet kardeşiminkini yolldım oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Merhaba arkadaşlar,

kalan 1991 e yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Merhaba arkadaşlar,

kalan 1991 e yolla

Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

kalan 1991 e yolla

Teşekkürler.

rica ederim
  • arkadaşlar bu akşam bu tarifeye geçiş için aveaya gittim. eleman bana takımımı sordu beşiktaş dedim. sana kartalcell vericem 500dkya artı 2000 dk daha verecek her ay dedi. ok dedim bende. kartalcell hattı verdi bana bakalım her ay 2500dk + 1000sms + 1gb netim olacak.

size böyle yapılmış mıydı hiç?
  • bunun faturalisi yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

arkadaşlar bu akşam bu tarifeye geçiş için aveaya gittim. eleman bana takımımı sordu beşiktaş dedim. sana kartalcell vericem 500dkya artı 2000 dk daha verecek her ay dedi. ok dedim bende. kartalcell hattı verdi bana bakalım her ay 2500dk + 1000sms + 1gb netim olacak.

Avea topicindeki konuya da sormuştun aynı soruyu :)
    2000 dkyı taraftar hatlarını ararken kullanabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

arkadaşlar bu akşam bu tarifeye geçiş için aveaya gittim. eleman bana takımımı sordu beşiktaş dedim. sana kartalcell vericem 500dkya artı 2000 dk daha verecek her ay dedi. ok dedim bende. kartalcell hattı verdi bana bakalım her ay 2500dk + 1000sms + 1gb netim olacak.

Avea topicindeki konuya da sormuştun aynı soruyu :)
    2000 dkyı taraftar hatlarını ararken kullanabiliyorsun

sağlama alayım diye böyle yapmıştım çok sağolasın orda da cevaplamışsın eyvallah

• kampanya hala geçerli mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muho1076

kampanya hala geçerli mi acaba ?

evet geçerli
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

kalan 1991 e yolla

Mesajı gönderdim ve gelen cevap şu;

"Değerli müşterimiz, Genç Paket kaydınız bulunmamaktadır.Teşekkür ederiz"

19 luk faturalı tarife kullanıyorum. Her yöne 500 dk + 1000 SMS + 1 gb internet.
  • Bende geçmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.