Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea Fenercelliyim ayda 20 liraya 1907 dk bedava + 11.000 mesaj diğer hatları da 2 dakikası 0,20 kurusa arıyabiliyorum son derece memnunum
  • avea ya geçip 550dk alan arkadaşlar neler yaptıklarını hangi numaralara msj attıklarını söyleyebilirlermi.
  • şimdi ben zaten avealıyım tarife değiştirsem her yöne değilde avea içi mi dakika hediye ediyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cell@t

avea ya geçip 550dk alan arkadaşlar neler yaptıklarını hangi numaralara msj attıklarını söyleyebilirlermi.

ben daha abone almadim ama numara tasimadan dolayi kayit yazip 5660 gonderiyosun ve 20TL yukleyince geliyor her ay 50 olmak uzere toplam 600 dk geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

şimdi ben zaten avealıyım tarife değiştirsem her yöne değilde avea içi mi dakika hediye ediyorlar?

Evet numara taşımayla gelenlere öz evlat avea lı olanlara üvey evlat muamelesi.
  • avealilara avea musteri hizmetlerini aramak bedava mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

şimdi ben zaten avealıyım tarife değiştirsem her yöne değilde avea içi mi dakika hediye ediyorlar?

Evet numara taşımayla gelenlere öz evlat avea lı olanlara üvey evlat muamelesi.

ya bu nasil bir sacmaliktir yahu, ilk once sadik musterini memnun et sonra diger operatorlerdekini
  • avea ya gecmek icin hat sahibinin gitmesi zorunlu mu kimlik fotokopisini filan götürsem olmazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

avea ya gecmek icin hat sahibinin gitmesi zorunlu mu kimlik fotokopisini filan götürsem olmazmı

müşteri hizmetlerini aramak ücretli diye biliyorum..

evet hat sahibinin gitmesi gerekiyor..
  • tesekkurler peki hatti ustume aldim turkcell de diyelim aveaya gecmekte sorun olmaz dimi belli bir bekleme suresi yok yine kampanyadan yararlanirim
  • ben bugün itibari ile avea ya tekrar geri döndüm..

20 tl yükledim.tc yi 1991 e gönderdim hemen msj geldi heryöne 500 için 5YUZ avea içi 1000 dk için BIN yaz 1991 e gönder diye....

hattıma 500 dk heryöne + 1000 sms heryöne + 1 gb internet tanımlanmış...bakalım birazda buna takılalım begenmezsek değiştiririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn16

ben bugün itibari ile avea ya tekrar geri döndüm..

20 tl yükledim.tc yi 1991 e gönderdim hemen msj geldi heryöne 500 için 5YUZ avea içi 1000 dk için BIN yaz 1991 e gönder diye....

hattıma 500 dk heryöne + 1000 sms heryöne + 1 gb internet tanımlanmış...bakalım birazda buna takılalım begenmezsek değiştiririz

nasıl yani bu kampanya faturasız içinde mi var ? aaa
    bir soru daha. tekrar aveaya geçmek için ne kadar zaman geçmeli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 31 Ağustos 2011; 19:22:37 >
  • quote:

Kaç gün veya ay sonra Avea'ya geri döndün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikak

quote:

geçen sene ekim-kasım gibi vodafone a geçmiştim...her yöne dk 40 kurus ve 3000 sms tarifesindeydim...

• quote:

quote:

quote:

geçen sene ekim-kasım gibi vodafone a geçmiştim...her yöne dk 40 kurus ve 3000 sms tarifesindeydim...

sanırım hattınız faturasız ? faturalı olma şartı yok dimi ?
    ben zaten avealıyım. ne yapacagım *

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

nasıl yani bu kampanya faturasız içinde mi var ? aaa
    bir soru daha. tekrar aveaya geçmek için ne kadar zaman geçmeli ?

evet faturasız için zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

quote:

quote:

sanırım hattınız faturasız ? faturalı olma şartı yok dimi ?
    ben zaten avealıyım. ne yapacagım *

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms

yukarda da zaten yazmıstım.. 19 tl karşılığında veriooo..eger sadece avea içi 1000 dk istersen BIN yazıosyun..her yöne 500 ise 5YUZ yazıosun..bu kadar

• ilginç ben bu kampanyayı demek ki dalgınlıkla okumuşum,faturalı diye hatırlıyordum bugun bir baktım faturasız alanlarda olmuş. :)
    10 lira zaten sms veriyoruz. 10 lirada internete veriyorduk geri konuşma vs. derken 40 lirayı buluyordu. bu kampanyayı öğrendiğim çok iyi oldu. bir daha ki ay başlatırım artık bu ay tüm paketlerden almıştım tüh :D
  • Merhaba bende Avea Faturalıdaydım. Şimdi kontörlüdeyim. 1000DK avea içi olanı kullan ıyorum ama . Şimdi ben yenileme zamanı kontor yüklemesem. Paket iptal olsa . 500dk YAZIP her yöne olanı kullanabilir miyim ?
  • Arkadaşlar Vodafone Genç Avantaj Tarifesi tercihimdir.

Faturalı Genç Avantaj tarifesiyle ayda sadece 25 TL'ye her ay,

Her yöne 500 dk
    Her yöne 5000 SMS
    Cepten ücretsiz Facebook, Twitter ve Windows Live Messenger

Şimdi gelene, 10 ay boyunca her yöne toplam 1000 dakika ve 1000 MB internet Vodafone FreeZone'dan hediye. Bunun için numaranı diğer operatörelerden tasırken veya Vodafone faturasız tarifeden faturalıya geçirirken Genç Avantaj'ı seçmen yeterli.

Bence Daha Makul bi fırsat fazla söze gerek yok :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.