Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.909
Cevap
44
Favori
470.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codemaker

arkadaşlar bu gün vodafone uğradım Desire S almak için ama 18.06.2011 tarhi itibariyle fiyatı aylık 49 TL den 55 TL ye yükselmiş. çıldırdım resmen zaman geçtikçe ucuzlaması gerekirken pahallanmış bu nasıl bir pazarlama stratejisi anlamadım gitti.

1. tahmin: 18 mayıs itibariyle başlamıştı bu kampanya vodafone da bende o gün almıştım.Bugün tarihler tam 18 haziranı gösteriyor belkide ilk 1 ay için özel 49 tl fiyat çekip sonra 55 tl diye önceden planlamış olabilirler maksat telefona ilgi çekmek için gayette mantıklı bir strateji eğer böyle düşündülerse başarılı da olacaktır.

2. tahmin: Diğer düşüncemse telefon zaten çok uygundu cepnetin ücretini düşünce telefon 24 ay taksitle 984 tl ye geliyordu ki bu cihaz dışarda (farklı market yada telefoncularda) 1150-1200 tl civarında.Vodafone yoğun talebi görünce biraz fiyatı yukarı çekelim demiş olabilir yeni haliyle bile (55-8)*24 = 1128 tl ye geliyor cihaz hemde 24 taksitli olarak almış oluyorsunuz yinede iyi seçenek peşin alamayacaklar için.

2 side tahmindir ama bana 1. si daha yakın geliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 18 Haziran 2011; 18:17:54 >

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10C4F8F64 -- 8 Nisan 2018; 12:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserdaryakut

peki arkadaşlar acil bi soru, vodafone kampayasından alırsam sim kilidi oluyo mu, yani avea turkcell hat takabilcek miyim?

İstediğiniz hatla kullanabilirsiniz. Vodafone logosu falan da yok cihazın orasında burasında.
    Açılır kapanırken de en ufak bir Vodafone işareti yok.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10C4F8F64 -- 8 Nisan 2018; 12:43:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

Açik olan programları kapatmak için advanced yazı killer tavsiye ederim

Nasıl kullanıldığını anlatır mısınız? Şimdi programı telefona kurdum açtığımda ne yapmalıyım?

Programı kurduğunuzda ekranın so üst koşesinde kısayol oluşturuyor. Elinizi ekranın yukarıdan aşağıya sürüklediğinizde menü çıkıyor. Program tıklayıp aık olan uygulamaları görebliyorsunuz. Nası seçiö yaparsanız tek dokunuşla kapatıyor. Ancak bir süre sonra arka planda bazı uygulamalar çalışıyor. Sanırım telefon için gerekli olanlar.
  • 2 gün önce gelen bir reklam mesajını silmek istediğimde hata oluştu diyerek mesaj menüsünden çıkıyor. Sorun ne olabilir? Bu durumu yaşayan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserdaryakut
    teşekkürler hocam

Rica ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

2 gün önce gelen bir reklam mesajını silmek istediğimde hata oluştu diyerek mesaj menüsünden çıkıyor. Sorun ne olabilir? Bu durumu yaşayan varmı acaba?

Restart yapın düzelir muhtemelen.
  • Telefonu bugün alsam demek 55 lira verecektim aylık. Aboooo
  • Ben alalı da 2 gün oldu daha tam alışabilmiş değilim bu arada vodafonedan aldım ama telefonda herhangi bi reklama rastlamadım şu ana kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dqknkn -- 18 Haziran 2011; 21:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coğrafyacı84

Bende kılıflara bakıp duruyorum. nasıl birşey alsam karar veremedim. Var mı tavsiyeleriniz.

Ben arka kısım için Case Mate'in Barely There modelini aldım. Türkiye'de olmadığı için mobileden.co.uk adresinden aldım, yol dahil 39 TL.ye geldi. Cihaz sadece 1-2 mm kalınlık veriyor, eldiven gibi uyuyor. Ekstra bir fazlalık yaratmadı. Ön yüzden bakınca neredeyse görünmemesi de bir artısı. Ayrıca telefonun çıplak kullanımından çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor. Normalde elimden kayacakmış gibi hissediyordum. Sağa sola koyunca arkasının çizilmesini de önlemiş oluyorsunuz.

Linki bu:
    http://www.mobileden.co.uk/case-mate-htc-desire-s-barely-there-case-black.html

Ayrıca teknoloji marketlerde satılan çekmeli deri kılıfları deneme yanılma yöntemiyle deneyerek, DC markasının Nokia 7250 için modelini aldım. Barely There arka kılıfla birlikte tam oturdu. Telefonun ekran kısmına denk gelen yüzüne sünger gibi bir tampon tabaka da koymuşlar. Böylece telefonu cepte taşırken çizilme, kısa mesafelerden yere düşme gibi durumlara karşı komple korumaya almış oldum.

Zagg türü ürünler telefonu düşme gibi durumlarda kesinlikle korumaz, alırken bunu da düşünün. Ayrıca ne olursa olsun, cama yapıştırılan malzemeler camın verdiği hissiyatı veremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 18 Haziran 2011; 21:40:40 >

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 18 Haziran 2011; 21:39:53 >
  • Aynı kiliftan gittigidiyordan aldım. Gerçekten çok kullanışlı ve telefonun arka kısmını çok güzel koruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzalez45 -- 18 Haziran 2011; 22:05:18 >
  • android dışındaki marketlere nası gircez arkadaşlar. telden mi giriliyo yoksa bilgisayardan mı girip tele mi atcaz,ilk defa bu şekil bi tel
    kullanıyorumda :) ve market adresi varsa nelerdir acaba,yazabilcek birisi varmı? teşekkrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benjamin0ks -- 18 Haziran 2011; 22:04:29 >
  • Gökhan 1757 arkadsimda dediğin sıkıntı var fakat benim cihazda yok ekran kalkması ve kapak oturmama yada ses yapması sık rastlanan bi durum şimdilik bende sorun yok zaman gostercek bakalım :) eğer bu durum rahatsız ediyorsa garantiye vermenin en doğrusu hem özlemek iyidir :)
  • Internete baglanirken bildirim alaninda 3g amblemini nasil cikartacagim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonio80

android dışındaki marketlere nası gircez arkadaşlar. telden mi giriliyo yoksa bilgisayardan mı girip tele mi atcaz,ilk defa bu şekil bi tel
    kullanıyorumda :) ve market adresi varsa nelerdir acaba,yazabilcek birisi varmı? teşekkrler

1-2 sayfa geride bildiğim ve paylaştığım bir kaç tane market uygulaması var.

http://forum.donanimhaber.com/m_49474432/mpage_7/key_/tm.htm

quote:

Internete baglanirken bildirim alaninda 3g amblemini nasil cikartacagim?

3G ile bağlanırken 3g amblemi çıkmıyor bizim telefonlarda, onun yerine aşağı yukarı okların yanında H harfi çıkıyor.

• Bende oklarin ustunde E harfi var. Nasil H yapacagim?
  • Arkadaşlar daha önce hic Android kullanmadım saçma sorularim için özür dilerim
    Menudeki uygulamaların yerini nasıl degistiricez ve ramin tamaminini nasıl sonlandirabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 19 Haziran 2011; 0:42:48 >
  • quote:

Internete baglanirken bildirim alaninda 3g amblemini nasil cikartacagim?

kasvet yapman gereken bi işlem yok müdür 3g çeken bi ortamda kendisi çıkıyor müşteri hizmetleri onaylı

mobilden alıntı yapmanın mutluluğu ile ¦]
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.