Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tunc@y

quote:

Orijinalden alıntı: thecameraman
    quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567
    İgo ile sorunsuz navigasyon yapabiliyorum telefonla.

Sarıkanarya567 IGO nun sürümü ne acaba? bende navigasyonlar tam çalışmıyor
    telefonun içinde gelen google maps de 1 aylık kullanım hakkı verdi ama onunda yol tarifi başarısız bence

Bende iGo My Way v8.4.2.139242 ve sorunsuz!

quote:

Orijinalden alıntı: erdemgc
    arkadaşlar zagg marka ekran koruması nereden temin edebilirim. araştırdım ama bulamadım.

Ben ebaydan aldım. @Kasvet arkadaşa da oradan sipariş ettik.
    http://cgi.ebay.com/Zagg-Invisible-SHIELD-HTC-Desire-S-Full-Body-Maximum-/130531981715?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item1e644ff993
    Yurt içinde şöyle bir ürün var. Ürün sayfasını inceleyin. Ben zagg kadar kaliteli olduğu kanısına vardım!
    http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-htc-desire-s-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0199.htm

quote:

Orijinalden alıntı: infesta
    Arkadaslar boyle parca parca soruyoruz kusra bakmayın,yeni yeni tanımaya baslıyoruz.

bu telefonda uygulamalar cok kalabalıklastı bunları nasıl klasorluycez ?
    oyunlar ayrı,programlar ayrı,... lar ayrı bi klasorde olsun istiyorum ?
    klasor veya resimlerimi nasıl şifrelerim baskalarıda gormesın dıye ?

Sense arayüzünde klasörleme ile bende araştırma yaptım ancak anladığım şuan için bunu yapamıyoruz!
    Şifreleme ile ilgili bilgim ve ihtiyacım yok. Sadece arama motorlarında arama yapabilirsiniz diyebilirim

@goyildirim Konuşma esnasında gelen ses benim için çok iyi. Hatta arada kısıyorum
    Kulaklığı ise hiç denemedim.

Ben de bundan sipariş verdim bugün, invisible phone guard. yarın gelsin bakalım. elimde zagg ın spreyi de var nasıl olsa. yapıştırırken onu kullanacağım.

• Ayar oldum ya hangi market yazılımını yüklersem , bedava yazılımları bile indirmek istediğimde öğe bulunamadı yazısı çıkıyor , barcode scanner'da da durum aynı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Ayar oldum ya hangi market yazılımını yüklersem , bedava yazılımları bile indirmek istediğimde öğe bulunamadı yazısı çıkıyor , barcode scanner'da da durum aynı .

Benim anlamadığımda bir çok program için HTC desire S uyumlu değil diyor bende çıldırdım... Kesin vardır bir çözümü... Angry birds bile yükleyemedim yaws :D
  • Root edip yapabilirsiniz ama işte market çok mallaştı açıldıktan sonra Türkiye'ye. Ben black marketleri kullanıyorum yeterli bana.
  • Arkadaşlar sizin telefonlarda mı problem var? Angry Birds dahil birçok uygulamayı sorunsuz yükledik. Hızlıaldan vodafone cihazı ama kontratsız şekilde aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Root edip yapabilirsiniz ama işte market çok mallaştı açıldıktan sonra Türkiye'ye. Ben black marketleri kullanıyorum yeterli bana.

Black marketlerden direk makineye indirebiliyormuyuz? yoksa önce bilgisayara indirip oradan hafıza kartına atıp sonra makineyemi kuruyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Root edip yapabilirsiniz ama işte market çok mallaştı açıldıktan sonra Türkiye'ye. Ben black marketleri kullanıyorum yeterli bana.

Black marketlerden direk makineye indirebiliyormuyuz? yoksa önce bilgisayara indirip oradan hafıza kartına atıp sonra makineyemi kuruyoruz?

Bende applanet tarzı başka bir black market var ama kimse ile paylaşmıyorum millet sömürüyor indirme hızı çok düşüyor zaten düşük hosttan kaynaklı. Cevap içinse direk telefona indiriyorum kuruyorum.

Telefon geldikten sonra servisten (heralde yarın alırım) Pm yolu ile dediğim marketi paylaşacağım kimse ile paylaşmamanız şartı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 16 Haziran 2011; 17:23:07 >

• desire s için masaüstü dock kullanan varmı? ne önerirsiniz?
  • Google'dan aratıp apk olarak indiriyorum tek tek ancak o şekilde kurabiliyorum .
  • arkadaşlar dün bende aranıza katıldım. önceki telim htc touch2 (windows) idi. ilk açılıştaki eşitleme ile eski telimdeki kişileri alabildim. sms , takvim seçenekleri çokmadı. outlook ile de eşitleyemedim. bir çaresi varmıdır bu işin.
  • Site olarak mobilism.org gerçekten iş görecek bir site, özellikle de cihazı rootlamayan arkadaşlar için müthiş bir applanet alternatifi. Onun dışında merka market'i kesinlikle indirin. Gameloftun bütün hd oyunlarına ücretsiz, sıkıntısız erişim için bir numaralı market.

Bundan önceki telefonum hd2 olduğu için rom, oyun, uygulama olaylarıyla gerçekten haşır neşirdim. Telefonu alalı neredeyse 2 hafta oldu. İşinize yarayabileceğini düşündüğüm oyun ve programları yazıyım hemen açıklamalarıyla. İlk oyunlardan başlayalım, bir ara uygulamaları da paylaşırım.

Oyunlar:

Alchemy: Kimyageriz, 350 farklı maddeyi 4 ana elementten yola çıkarak bulmaya çalışıyoruz.
    Angry Birds: Kızmış agresifleşmiş kuşlarla eğik atış yaparak domuzları patlatmaca.
    Asphalt 6 Adrenaline: Telefonumdaki tartışmasız en iyi oyun. İnanılmaz grafikleri olan bir araba yarışı oyunu. Gameloft imzası taşıyor.
    Avatar: Filmin oyunu yapılmış. Gayet tatmin edici bir arcade oyun. Gameloft yapımı. Oyananabilirlik olarak iyi seviyede.
    Bubble Breaker: Klasik bir oyun, maksimum sayıda baloncuğu bir araya getirip patlatarak maksimum puana ulaşmaca.
    Contract Killer: Değişik bir sniper oyunu, beni pek sarmadı ancak telefonumda durmasını istediğim oyunlardan.
    Cut the Rope: İpleri kesip hayvanımızı besliyoruz. En çok bağımlılık yaratan oyunlardan.
    Gangstar Miami Vindication: Yine Gameloft imzalı bir oyun. Oynanabilirliği güzel bir gta vice city uyarlaması.
    Glow Hockey 2: Eğlence merkezlerinde fix oynadığımız oyunun ikinci versiyonu. Arada sırada oynayasın geliyor. Bulunsun.
    Guitar Hero 5: Sadece ismi için yükledim. Gerçek gitar heronun yanında hiç tatminkar değil ancak internetten şarkının orjinalini indirip çalabilmek güzel.
    Hyperlight: 1 kere oynayıp fazla deneyemediğim bir uçak oyunu. Kuş bakışı oynanıyor. Uçağımızı engellerden ve düşmanlardan koruyoruz.
    Math Dash: Saçma ama değişik bi 4 işlem uygulaması.:)
    Minesweeper 3D: Mayın tarlasının 3 boyutlusu. Değişik bi deneyim ama fazla sardığı söylenemez.
    Paradise Island: Yükledim ama daha oynamadım. Zannedersem sim city ya da sim theme park tarzı bi oyun.
    Pottery: Kilden vazo ve türevlerini yapıyoruz parmaklarımızla. Ateş üstünde dönerken vazomuzu şekillendirip, sonra pişirip renklendiriyoruz.
    Real Football 2011: Gameloft klasiği güzel bir futbol oyunu. Oynamak düşünülenin aksine gayet zevkli. Öyle eski dandik telefon futbol oyunları yok artık.
    SFCave: Eskiden iPhone 2G varken elimde, en çok oynadığım oyundu. Onda adı iCave idi. Grafik olarak zaten grafiği yok diyebileceğim ama inanılmaz saran bir oyun.
    Slash: Ninja yıldızlarına çarpmadan tahtamızı istenilen boyutlara getirmeye çalışıyoruz.
    Spades: Batak, koz maça versiyonu.
    Squibble: Yapışkan uzun kollu yeşil yaratığı bölüm sonuna ulaştırmaya çalışıyoruz. Çok saran bir oyun daha..
    Stellar Escape: Koşarken akrobatik hareketler yaparak engelleri aştığımız bir oyun. Adamımızı uzay mekiğine ulaştırmaya çalışıyoruz. İnanılmaz bağımlılık yapıyor bu oyun ve normal modu dışında maksimum modu var. Yani 3 can hakkınız ile koşabileceğiniz maksimum metre ölçülüp leaderboard'tan başka oyuncularla puanlarını kıyaslayabiliyorsun online olarak. Asphalt 6 Adrenaline'den sonra en iyi oyun diyebilirim.
    Uno: Bildiğimiz kart oyunu.

• @AliCanTumay

Teşekkürler paylasimlariniz için.
  • beyler kullandığınız video programlarını ve müzik dinleme programlarını yazar mısınız ?
  • eveet arkadaslar saat 04:00 ıtıbarı ıle androıd markettekı bırcok uygulama elımızdekı MAKINALARA gore guncellenıp download ımkanı saglanmstır onceden desteklemeyen bırcok uygulamaya artık ulasabılırız telefonumu androıdı sevıyorum <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn gogo

eveet arkadaslar saat 04:00 ıtıbarı ıle androıd markettekı bırcok uygulama elımızdekı MAKINALARA gore guncellenıp download ımkanı saglanmstır onceden desteklemeyen bırcok uygulamaya artık ulasabılırız telefonumu androıdı sevıyorum <3

Markette güncelleme mi yapıldı? Yasaklar kalktı mı yani

• Hocam cayır cayır indirme yapıyorum marketten, önceden indiremediklerimi. Ne olur ne olmaz, tekrar giderse diye:)) İnşallah gitmez........:)))))))))))))))))))))
  • Arkadaşlar Benim gibi Desire S ve İncredible S kullanıcılarıda Sense 3.0 telefonlarımıza gelmesi için tavırlarını koymalıdırlar.

Sense 3.0 iki telefonda da sorunsuz çalışmaktadır.

Yurtdışı videolarıda bu başlık altında vardır.

Yeni çıkan bu iki cihazın sense 3.0 sürümsüz gelmesi kadar mantıksız birşey yoktur.

Desire android güncelemesi bahanesinde yapılan aynı bahaneler yüzünden yok sistem yetersiz yok telefon kaldırmaz gibi sudan sebepler yüzünden bu iki yeni telefona Sense 3.0 koyulmamıştır.

Olay tamamiyle ticari kaygılardan ibarettir.

Kullanıcıların Sense 3.0. tepkisinde bulunmaları hepimizin için önemlidir.

• eee, ben neden giremiyorum markete bir türlü?
    s-off olan bir cihazı nasıl s-on yaparız, nasıl root oluruz, nasıl custom rom yükleriz, markete kendimizi nasıl amerikada gibi tanıtırız? bilen var mı arkadaşlar?
    mesela htc sense 3.0 ı nasıl uygularız cihazımıza?
  • arkadaşlar şu an android market te görünmeyen programlar görünmeye başladı. belki bir daha kısıtlama olur diye girip gerekli programları indirin.
    ben msn talk ı bulamadım. ben root falan atmadım. orjinal vodafondan alınma
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

arkadaşlar şu an android market te görünmeyen programlar görünmeye başladı. belki bir daha kısıtlama olur diye girip gerekli programları indirin.
    ben msn talk ı bulamadım. ben root falan atmadım. orjinal vodafondan alınma

Teşekkürler , an itibariyle bende indirebiliyorum marketten
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.