Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.909
Cevap
45
Favori
470.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kasvet

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

senin sipariş verdiklerinde işl görür ama ben rubber kılıf tavsiye ederim daha iyi oturuyor tam kavrıyor ve daha bir orjinal görünüyor...

örneğin
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-RUBBER-KILIF-3X-FILM_W0QQidZZ40723859
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Rubber-Arka-Kilif-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40893908

Benim sipariş ettiklerimde tam oturur mu acaba?

tam oturur ama rubber nispeten daha sert plastik olduğu için bana göre daha bir kullanışlı oturaklı oluyor teli bilmeyen rubber kılıf taklı olduğunu farketmez dikkat etmeyince, yoksa senin aldıklarında iyi özellikle parlak siyah olanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 13 Haziran 2011; 2:02:41 >
  • quote:

quote:

quote:

senin sipariş verdiklerinde işl görür ama ben rubber kılıf tavsiye ederim daha iyi oturuyor tam kavrıyor ve daha bir orjinal görünüyor...

örneğin
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-RUBBER-KILIF-3X-FILM_W0QQidZZ40723859
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Rubber-Arka-Kilif-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40893908

Benim sipariş ettiklerimde tam oturur mu acaba?

tam oturur ama rubber nispeten daha sert plastik olduğu için bana göre daha bir kullanışlı oturaklı oluyor teli bilmeyen rubber kılıf taklı olduğunu farketmez dikkat etmeyince, yoksa senin aldıklarında iyi özellikle parlak siyah olanı...

Elime geçsin işe yarar mı artık bakacağım. Bu arada arkadaşlar applanet'in en güncel versiyonun linkini verebilir misiniz?
  • arkadaslar telefonun altındaki 4 tane dokunmatik tuşta ışık yanıyormu?
  • quote:

Elime geçsin işe yarar mı artık bakacağım. Bu arada arkadaşlar applanet'in en güncel versiyonun linkini verebilir misiniz?

Telefonun tarayıcısından internete gir google a applanet yaz çıkan ilk adrese tıkla direk inmeye başlar.
    Yalnız applanet offline şuanda, kullanılmıyor. Yakın da açılacakmış.

Ek: Link olarak da buradan indirebilirsin http://www.applanet.net/
    Download a tıkla direk iniyor bilgisayara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 13 Haziran 2011; 3:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksnake03

arkadaslar telefonun altındaki 4 tane dokunmatik tuşta ışık yanıyormu?

Hocam karanlık ortamda tuşlarda ışık yanıyor ama aydınlıkta yanmıyor.
  • arkadaşlar bu applanet nedir ne işe yarar ?
  • arkadaşlar öğrenirgibi oldum ne olduğunu ama yinede farklı bir bilgi varsa bu konu ile alakalı paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

quote:

Telefonun tarayıcısından internete gir google a applanet yaz çıkan ilk adrese tıkla direk inmeye başlar.
    Yalnız applanet offline şuanda, kullanılmıyor. Yakın da açılacakmış.

Ek: Link olarak da buradan indirebilirsin http://www.applanet.net/
    Download a tıkla direk iniyor bilgisayara.

Teşekkürler hocam. Şuanlık başka kullanacağım market var mı?
  • 1mobile market ve apk marketim güzel birçok uygulama bulunabiliyor.
  • arkadaşlar dün itibariyle ben de htc desire s kullanıcısıyım ve aranıza katıldığım için çok mutluyum... Şimdi bana neler yapmam gerektiğini anlatabilecek bir arkadaşım var mı?
  • çok karışıkmış gibi görünüyor belki ama biraz kurcala ve birde kullanım kılavuzu var forumda onu incelersen sorun yok.
    ertesi gün bu kadar mıydı yani diyeceksin.
  • Bir soru daha

Şimdi bu telefonu 24 ay taksitle vodafone den aldığımızda vodefone; Skype, gtalk voip... gibi sesli ve görüntülü görüşme yaptıran servisler kullanama izin veriyormu? Hiç deneyen oldumu? Ben cihaz aldığımda genelde tüm özelliklerini kullanamaya çalışırım. Sürekli kullanamasam bile mutlaka bir kaç defa kullanırım :D

Birde 3G deneyimim hiç yok. CepNet deki 96Kbitlik hız voip için yeterlimidir? Sanırım shoutcast radyoları için yetmeyebilir. müzikler genelde 128Kbit..
  • Arkadaşlar bu telefon eninde sonunda elden düşecektir (Gerçek anlamda) Bu telefona bilek ip takmanın bir yolu varmı? Telefon düştümü gidici.. Yada sigorta filan varmı ki?
  • Arkadaşlar, Desire S almayı düşünüyorum. hangi rengi tavsiye edersiniz. Gri olanı için dökülme oluyor diyorlar. siyah almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşlar fikir verebilirse sevinirim.
  • Kişiye özel melodi yada telefondaki sms sesini değiştirsemde telefon kapanıp açılınca sıfırlanıyor bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar
  • telefon kartı telefona takılı halde bekliyor seni.
    benim kartı telefon tanımadı onun icin çıkartıp başka telefona taktım orda çalıştı sonra desire s de de çalıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Kişiye özel melodi yada telefondaki sms sesini değiştirsemde telefon kapanıp açılınca sıfırlanıyor bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar

Yazılım hatası vardır cesin htc ye bildir tedbir alsınlar.
  • Arkadaslar telefonu ilk aldigimda sarji bitirip 12 saat sarj etmistim. O gunden sonraki sarjlarim (yaklasik 7-8 kere) sarji tamm bitirerek sadece yesil isik yanana kadar (max. 3 saat) sarj ediyordum. Artik sarj %15 olunca sarja telefon acik bir sekilde yesil isik yanana kadar baglasam verimli olur mu?
  • arkadaşlar bende çok araştırdım bu pil konusunu. herkes lityum ion pil bunlar 8 saat 12 saat vs vs. şehir efsanesi diyorlar. dolunca çekmen yeterli deniyor.

bir soruda ben sorsam?
    msn kurdunuz mu telefonunuza arkadaşlar?
    kurduysanız nerden ve nasıl yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavkan

quote:

Orijinalden alıntı: ank_rambo
    arkadaşlar bir kez daha soruyum 3g sebekesinde görüntü arama yapabiliyormu vodafone bayisinde gittim sordum evet yapabiliyor diyor

ben yarın almaya gitcem önce bunu icin sordum deneyen oldumu 3g video arama tusunu cıkıyormu siz telefon bakınız varmı bi bak bekliyorum bunu bana cok önemli

not:ben bir işitme engelliyim görüntülü arama cok yapıyorum o yuzden teşekkürler

Yapabiliyor ancak bu surumle degil sonraki cikan surumde olacak. Beklemek gerekecek.
    Goruntulu gorusme ozelligi var ancak yazilim desteklemiyor. Siz sakin vodafone satis temsilcilerinin dedigine bakmayin onlarin bi boktan anladigi yok.

teşekkürler peki ben bu telefon almalıyım mı tevsiye edermisin yeni sürüm gelince kullanabilirim degilmi
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.