Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcellin zor cektigi bir yerde yasiyorum, cekiniyorum, yoksa cok mantikli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 lira nedir yahu,adam bunu almak için 30 tl yükleycek sonra elbet bir yerden kalan 7 lirayı da alırlar ki datadan alırlar bana önceki yıkılan pakette yaptıkları gibi,dikkatli olun hattınızı taşırken merkezi yerlerde bile çekmiyor 500 mb kullandığım interneti siz 1 gb ı aşmışsınız ondan tl niz gidiyor derler öyle kalırsınız :)
  • Ohaaa harikaaaa.. Buna geçebilirim işte.. :)

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Turkcellin zor cektigi bir yerde yasiyorum, cekiniyorum, yoksa cok mantikli.

bizim evde turkcell az çekiyor. avea full çekiyor. oturduğunuz yerde avea'yı denediniz mi ? ben de bu tarife için avea ya geri döndüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

23 lira nedir yahu,adam bunu almak için 30 tl yükleycek sonra elbet bir yerden kalan 7 lirayı da alırlar ki datadan alırlar bana önceki yıkılan pakette yaptıkları gibi,dikkatli olun hattınızı taşırken merkezi yerlerde bile çekmiyor 500 mb kullandığım interneti siz 1 gb ı aşmışsınız ondan tl niz gidiyor derler öyle kalırsınız :)

2 yıldır avea kullanıyorum yıkılanıda 1 yıldır dediniz şeye rastamadım hatta duymadım bile bence sizde elinizi cabuk tutun ve geçın ..
  • quote:

23 lira nedir yahu,adam bunu almak için 30 tl yükleycek sonra elbet bir yerden kalan 7 lirayı da alırlar ki datadan alırlar bana önceki yıkılan pakette yaptıkları gibi,dikkatli olun hattınızı taşırken merkezi yerlerde bile çekmiyor 500 mb kullandığım interneti siz 1 gb ı aşmışsınız ondan tl niz gidiyor derler öyle kalırsınız :)

Peki alavere-dalavere yapıp (eksi bakiyeye düşürme yolu ile mesela) o 7 TLden fazlasını da alabilirler mi sonrasında?

Faturalı Aveadan şikayetçi olan çok duydum ama bu cinslikleri Faturasızda da yapma durumları oluyor mu acaba? Yani faturasızda bakiyeyi düşük tutarsak riski bertaraf eder miyiz?

İlk defa Turkcell faturalı hattımı taşıyacağım da, hala tereddütlerim var ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

bosuna sevinmeyin , bende 19 TLye yikilan paket , 1000 dk avea ici kullaniyordum biz gecemiyormusuz

dellendim resmen bugun arkadasa soyledim avea bayisine gitmis sormus, sanirmi hattini aveaya tasiyanlar flan kullanabiliyormus

diyecek birsey bulamiyorum aveaya gectim 6 ay once turkcellden, gecmez olaydim suan bak

gidip yeni avea hat alasim var, yeni alirsak bu paketten yararlanabiliyoruz

ben hatti tasiyali 15 gun oldu 1000 dk avea ici yikilan paket kullaniyorum avea destek e msj attim aradilar faydalanamiyosunuz dediler bende su dakika itibariyle 5-10 tl fazla olsun vodafone kampanyalrina bakiyorum tasicam tekrar numarami... ayip bu avea nin yaptigi en azindan vodafone duzgun cekiyo...

• bugün bayiye gittim . Yeni hat alıp bu pakede geçebilirmiyim dedim .
    Evet dediler . Ne yapmamız gerek dedim .
    32 Lira Hat Ücreti varmış ilk ay bal pakedi+5TL hediye veriyorlarmış . İlk aydan sonra yıkılan pakede geçebilirmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 22 Şubat 2013; 18:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

bosuna sevinmeyin , bende 19 TLye yikilan paket , 1000 dk avea ici kullaniyordum biz gecemiyormusuz

dellendim resmen bugun arkadasa soyledim avea bayisine gitmis sormus, sanirmi hattini aveaya tasiyanlar flan kullanabiliyormus

diyecek birsey bulamiyorum aveaya gectim 6 ay once turkcellden, gecmez olaydim suan bak

hocam turkcelle geçin 4 ay ben yaptım paketi kullanın tekrar aveaya geçin bu kampanya için değer eskiden ben turkcelle geçmiştim 12 aydan sonra avea içi 1000 dk oldu diye 90 gün sonra aveaya taşıyacaktım yıkılan paket için kalktığını gördüm ama şimdi tekrar koşarak aveaya geçeceğim:) turkcell beni çok memnun etmedi.. en azından avea çekmediğinde avea nolcak diyoruz. turkcell beklentimi karşılamadı.

valla keske turkcellde kalsaydim en azindan simdi gecerdim aveaya... bu numaram cok guzel ozel gibi yani aslinda yeni hat almak istemiyorum

eger guzel numara bulursam yeni avea hat alcam , o zaman yararlanabiliyormusuz

Turkcell ya da Vodafone'a geçip 90 gün sonra aveaya geçerek bu paketten yararlanabildiğinizi sanırım biliyorsunuz.............

" Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. "

iyi hosta , 90 gun sonra paketin bitmiyecegi ne malum? son katilim martin sonuna dogruymus sanirim... bu cok risk bence

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

bugün bayiye gittim . Yeni hat alıp bu pakede geçebilirmiyim dedim .
    32 Lira Hat Ücreti varmış ilk ay bal pakedi+5TL hediye veriyorlarmış . İlk aydan sonra yıkılan pakede geçebilirmişiz.

suanda bende yeni hat almaya gidiyorum mantiklisi bu sanirim , nasil yani simdi ben yeni hat aldigimda yarin flan kullanamicak miyim bu paketi?

• quote:

quote:

suanda bende yeni hat almaya gidiyorum mantiklisi bu sanirim , nasil yani simdi ben yeni hat aldigimda yarin flan kullanamicak miyim bu paketi?

32 Liralık hat ücreti dahilinde İlk ay Bal 250 hediye edeceklermiş + 5 TL bakiye olacakmış hattın içinde . İlk ay için ise öyle denmişti ilk ay bal pakedi sonra yıkılan paket

• Yeni hat alanlar için ilk ay diye tarife değişikliği için demişlerdir sanırım. Yıkılan paket adı üstünde tarife olmadığı için hattınız açılır açılmaz hemen alabilirsiniz. Yalnız hat açtırırken yıkılan paket kullanılamayan tarifelerden birini seçmemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

2 yıldır avea kullanıyorum yıkılanıda 1 yıldır dediniz şeye rastamadım hatta duymadım bile bence sizde elinizi cabuk tutun ve geçın ..

yalan mı söylüyoruz birader ne diyorsun sen pardon da?
    olan şeyi yazıyorum ben de aylarca kullandım ama her ay en az 3-4 lira datadan geçirdiler kullanmadığım halde

• quote:

quote:

quote:

32 Liralık hat ücreti dahilinde İlk ay Bal 250 hediye edeceklermiş + 5 TL bakiye olacakmış hattın içinde . İlk ay için ise öyle denmişti ilk ay bal pakedi sonra yıkılan paket

paket flan almak istemiyorum oyle olur mu sadece yikilan paket olsunn ve ustteki arkadas kullanabildigimizi soylemis

quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Yeni hat alanlar için ilk ay diye tarife değişikliği için demişlerdir sanırım. Yıkılan paket adı üstünde tarife olmadığı için hattınız açılır açılmaz hemen alabilirsiniz. Yalnız hat açtırırken yıkılan paket kullanılamayan tarifelerden birini seçmemelisiniz.

hattimiz acilir acilmaz hemen alabiliyorsak super tesekkurler

• quote:

quote:

quote:

quote:

paket flan almak istemiyorum oyle olur mu sadece yikilan paket olsunn ve ustteki arkadas kullanabildigimizi soylemis

quote:

Yeni hat alanlar için ilk ay diye tarife değişikliği için demişlerdir sanırım. Yıkılan paket adı üstünde tarife olmadığı için hattınız açılır açılmaz hemen alabilirsiniz. Yalnız hat açtırırken yıkılan paket kullanılamayan tarifelerden birini seçmemelisiniz.

Yetkili kişiyle pek detaylı konuşamadık zaten . Sağlıklı bilgi veremedi meşguldü koşuşturup duruyordu dükkanın içinde. Bence alındığı anda kullanılabilir ama mantıken ilk olarak verilen 32 lira + 23 tl vermek demek ilk ay 55 Lira ödemek demek . Oda saçma geliyor bana . Ben olsam ilk ay bal pakedi ve mevcut hattımdaki paketle idare eder , bir sonraki aydan itibaren yıkılan pakede geçerdim .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yetkili kişiyle pek detaylı konuşamadık zaten . Sağlıklı bilgi veremedi meşguldü koşuşturup duruyordu dükkanın içinde. Bence alındığı anda kullanılabilir ama mantıken ilk olarak verilen 32 lira + 23 tl vermek demek ilk ay 55 Lira ödemek demek . Oda saçma geliyor bana . Ben olsam ilk ay bal pakedi ve mevcut hattımdaki paketle idare eder , bir sonraki aydan itibaren yıkılan pakede geçerdim .

55 TL olsun bizim olsun sikinti yok inan 1 ay bekliyemem o yuzden vercem , bekledigim bi paketti cunku , 1 saniye bile duramam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

yalan mı söylüyoruz birader ne diyorsun sen pardon da?
    olan şeyi yazıyorum ben de aylarca kullandım ama her ay en az 3-4 lira datadan geçirdiler kullanmadığım halde

ben de turkcell e geçmeden nce bu paketten kullanıyordum. tek dikkat edilmesi gereken şey paket yenileneceği gün interneti kapatmak gerekiyor. yoksa yenilene kadar data lira harcıyor. yani ayda bir bi yarım saat telefon internetini kapatmak gerekiyor

• hat benim üstüme olmadığı için alamadım. ne kadar devam eder ki kampanya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

19tl olan fiyatı 23tl olmuş olarak geri döndü...

Yıkılan Paket

Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Paket Bilgisi:

Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991'e SMS gönderin, sadece 23 TL'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket

dostum peki bu 1 gb sınırsızmı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

hat benim üstüme olmadığı için alamadım. ne kadar devam eder ki kampanya?

Belli bir tarih yok . Avea istediği bir alıcı sayısına ulaştığında bitirecekmiş
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.