Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yns 

8 ay önce Avea'dan Vodafone'a taşımıştım hattımı.Şimdi tekrar Avea yapsam bu paketi kullanabilir miyim?

19 luk paketi alırsın ama katlayan tarifeyi daha önce kullandıysan üzerinden 1 yıl geçmiş olması lazım katlayan tarifeyi kullanabilmen için.Yok daha önce aveada şken katlayan tarifeyi kullanmasıysan katlayan tarifeyle birlikte bu paket tadı harika olur.Katlayan tarife uymazsa başka tarifelerle birlikte kullanabilirsin ama katlayan tarifeyle birlikte kullanılmasını şiddetle öneriyorum.
  • ben yarın bir vodafone ya da turkcell faturasız hat alsam.ertesi gün de avea ya taşısam ve bu genç paketi alsam 500 heryöneden yararlanabilir miyim?
  • arkadaslar turkcell hattimi gs mobile'a tasiyip bu paketi almayi dusunuyorum. avea bolumundeki gs mobile ana konusunun linkini bulamadim. biri yazabilir mi linki buraya, cepten giriyorum kusura bakmayin.. ayrica gs mobile faturasizlar da bu paketi alip her yone 500 dk kazanabiliyor di mi..
  • ne kadar saçma ya.ne kadar saçma ya! 5 senedir avea kullanıyoruz, bizi resmen üvey evlat gibi görüyorlar! Kendilerine müşteri çekicekler diye yeni geçenlere HER YÖNE 500 dakika ama mevcut kullanıcılara AVEAİÇİ(!) 1000 dk bedava konuşma süresi veriyor.Sen bana 1milyon dakika avea içi versen ne anlamı olur.. Adamı hasta ediyorlar ya...
  • Ben de sonunda hattımı taşıdım bakalım cuma-cmt. gününe açılmasını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sener35

ben yarın bir vodafone ya da turkcell faturasız hat alsam.ertesi gün de avea ya taşısam ve bu genç paketi alsam 500 heryöneden yararlanabilir miyim?

yok mu soruma cevap verebilecek kişi?
  • 500 dk 1000sms 1gb 19tl ye kullanmaktayım peki bunların kalan dakika, sms, internet sorgulamasını nereden yapacagız???
  • sener35 yanlış biliyor olabilirim ama hat taşıma 3 ay sonra yapılabiliyor. 3 ay bir hattı kullanmadan taşıma yapamıyorsun diye birşeyler var, araştır bunu bence...

illegal-dead 1991'e kalan yazıp yollarsan sms olarak geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 6 Temmuz 2011; 13:20:21 >
  • Arkadşalar şu an yeni yıl tarifesini kullanıyorum. Her yöne 400 dk + 4000 sms 25 TL. Bu tarifeden 19luk ön ödemeli tarifeye geçmek istesem olurmu ? Kampanyalı tarife diye herhangi bir ceza falan çıkarırlarmı acaba
  • quote:

quote:

ben yarın bir vodafone ya da turkcell faturasız hat alsam.ertesi gün de avea ya taşısam ve bu genç paketi alsam 500 heryöneden yararlanabilir miyim?

yok mu soruma cevap verebilecek kişi?

yeni bir hat aldığınız gün itibariyle 90 gün boyunca hiçbir operatöre geçiş yapamazsınız
  • Arkadaşlar merhabalar, 11 yıllık turkcell kullanıcısıydım fiyat fazlalıgından şikayetciydim turkcellde fakat kalitesininde farkındaydım, en sonunda 1 gb internet paketide cazip gelen bu 19 tllik kampanyaya geçtim fakat 2 gündür kullandığım avea'da devamlı şebeke gidiyor hat kaybediyor yani direk acil aramalar diyor telefondan dicem daha 2 gün önce turkcell kullanırken aynı yerde cekmemezlik yapmıyordu anlamış değilim, iş çıkışı turkcelle gidip hattımı taşımayı düşünüyorum tekrar turkcelle ve turkcellden geçen hiç kimseye tavsiye etmiyorum turkcellin kalitesinden aveaya düşüş insanın başını ağrıtıyor hiç gerek yokmuş kazık yiyim hiç önemli değil!!!
  • ben bu paketi kullanıyorum hiç şikayetçi değil. çanakkalede vadofone ve turkcellin 3g si bulunduğum yerde çekmiyordu ama avea da var. gayet hızlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegal-dead

Arkadaşlar merhabalar, 11 yıllık turkcell kullanıcısıydım fiyat fazlalıgından şikayetciydim turkcellde fakat kalitesininde farkındaydım, en sonunda 1 gb internet paketide cazip gelen bu 19 tllik kampanyaya geçtim fakat 2 gündür kullandığım avea'da devamlı şebeke gidiyor hat kaybediyor yani direk acil aramalar diyor telefondan dicem daha 2 gün önce turkcell kullanırken aynı yerde cekmemezlik yapmıyordu anlamış değilim, iş çıkışı turkcelle gidip hattımı taşımayı düşünüyorum tekrar turkcelle ve turkcellden geçen hiç kimseye tavsiye etmiyorum turkcellin kalitesinden aveaya düşüş insanın başını ağrıtıyor hiç gerek yokmuş kazık yiyim hiç önemli değil!!!

Avea 3g fazla yaygın değil telefonundan çift modu seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

ne kadar saçma ya.ne kadar saçma ya! 5 senedir avea kullanıyoruz, bizi resmen üvey evlat gibi görüyorlar! Kendilerine müşteri çekicekler diye yeni geçenlere HER YÖNE 500 dakika ama mevcut kullanıcılara AVEAİÇİ(!) 1000 dk bedava konuşma süresi veriyor.Sen bana 1milyon dakika avea içi versen ne anlamı olur.. Adamı hasta ediyorlar ya...

aynen.üstelik faturalı hat sahibiyiz.eldeki aboneyi küstürmeye devam et avea.
  • arkadaslar avea'dan yurtdisina(avustralya) sms ve arama yapma konusunda sikayetci olan var mi? herhangi bir sorunla karsilasir miyim? turkcell hattimi tasiyip 19luk pakete gecmek istiyorum da..
  • Ben de dün geçtim vodadan aveaya, hattım mobil öğrenci olarak açılmış, online işlemlerden katlayan tarifeye geçtim, ardından 20 TL yükledim ( numara taşımadan gelmeme rağmen 60 yerine 40 TL hediye verdi nedense!!) sonra TCKNyi 1991 yolladım, sonra gelen soruya 5YUZ yazıp yolladım, ve 500dk heryöne ve arkadaşları tanımlandı

Şuan için herşey istediğim gibi, hatta ankarada işyerimde 3G vodada genellikle çekmezken aveada gücü zayıf da olsa çekiyor hızı da 1,5-2 Mbps arasında değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: severn

Ben de dün geçtim vodadan aveaya, hattım mobil öğrenci olarak açılmış, online işlemlerden katlayan tarifeye geçtim, ardından 20 TL yükledim ( numara taşımadan gelmeme rağmen 60 yerine 40 TL hediye verdi nedense!!) sonra TCKNyi 1991 yolladım, sonra gelen soruya 5YUZ yazıp yolladım, ve 500dk heryöne ve arkadaşları tanımlandı

Şuan için herşey istediğim gibi, hatta ankarada işyerimde 3G vodada genellikle çekmezken aveada gücü zayıf da olsa çekiyor hızı da 1,5-2 Mbps arasında değişiyor.

hocam telefondan internete girdiğinizde 2mbps hızı nasıl yakalıyorsunuz? Ve telefonunuz nedir ? Çok şaşırmış durumdayım.

• bende vodafondan aveaya mayıs ayında geçmiştim 20 tl yüklemeye 250dk heryöne hediye veriyor başka bir hat taşıyıp 500dk heryöne 1000sms 1gb almaya çalıştım ama benim bu kullandığım hatda 250dk var zaten 25 yaş altı tc kimlik yollayıp var olan 20 tl yüklemeye 250dk heryöne dakika üstüne 1000 avea içi dakika 1000sms ve 1gb olarak tamamlamayı düşünüyorum teorik olarak bir sorun yok gibi böylesi daha iyi olucak benim için zaten iki hat taşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

hocam telefondan internete girdiğinizde 2mbps hızı nasıl yakalıyorsunuz? Ve telefonunuz nedir ? Çok şaşırmış durumdayım.

Telefon HTC Desire, şu an speedtestle yeniden ölçtüm Ping:223ms D:1,64 U:1,32 Mbps.
    Telin teknik değerleri HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps zaten, teorik sınırlar içinde yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi severn -- 8 Temmuz 2011; 16:32:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: severn

quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

Telefon HTC Desire, şu an speedtestle yeniden ölçtüm Ping:223ms D:1,64 U:1,32 Mbps.
    Telin teknik değerleri HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps zaten, teorik sınırlar içinde yani :)

anladım..benım telefon e63 olduğu için çok şaşırdım..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.