Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalan sorgulamasi ucretsiz diye biliyorum. 1991 kayit smsi de ucretsiz.

Kampanya sayfasinda detaylarda yaziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

Bugun avea ya gecis islemim tamamlandi ve az once 20 tl yukledim.

Katlayan tarifede bulundugum icin 20 tl ye 60 tl hediye verdi.

20 tl ile de tc kimlik no ile 1991 e sms attim ve heryone 500 dk 1000sms ve 1gb internet paketim aninda hattima tanimlandi.

Su an bakiye olarak 1tl + 60 tl hediye ve genc paketteki 500 dk olayim var :)

DOSTUM SENİN TAKTİĞİN SANIRIM EN HARİKA YOL,BU ŞEKİLDE HEM PAKETİ SATIN ALIP HEMDE TARİFESİNİ KATLAYAN TARİFE SEÇENLER EN İYİ KAZANCI ELDE EDİYOR.YALNIZ KATLAYAN TARİFE DETAYLARINDA DİYORKİ,VERİLEN HEDİYE DAKİKA VE TL KAMPANYALARINDAN ARAN KAZAN KAMPANYASI HARİÇ FAYDALANILAMAZ.YANİ ACABA KATLAYAN TARİFE KULLANANLARIN HERYÖNE 500 DAKİKA KAMPANYASINDAN YARARLANABİLECEĞİ KONUSUNDA KESİN BİLGİ LAZIM,BU YÜZDEN SENİN DURUMU BİR KEZ DAHA AÇIKLAMAN LAZIM,SEN GERÇEKTEN HEM KATLAYAN AVANYAJINDAN YARARLANIP HEMDE HERYÖNE 500 DAKKAYI ALDIĞINI KESİN BİLGİ OLARAK YAZABİLİRMİSİN,ÇÜNKÜ GERÇEKTEN HARİKA BİR SEÇİM HARİKA BİR YÖNTEM.

• katlayan tarifenin avantajlı falan olduğu yok. dakikası 415 kuruuş. 20+60 =80 TL

80TL/.415= 192 dakika eder

Şimdi kral tarifeye bakıyoruz dakikası 10 kuruş.
    20/.10= 200 dakika ve aç kapa ücreti 10 kuruş.

Adamlar öyle bir ayarlamışlarki aşağı yukarı bütün tarifeler aynı kapıya çıkıyor. bu arada 25 yaş altı biti tc si ile yardım ederse sevinirim tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

katlayan tarifenin avantajlı falan olduğu yok. dakikası 415 kuruuş. 20+60 =80 TL

Adamlar öyle bir ayarlamışlarki aşağı yukarı bütün tarifeler aynı kapıya çıkıyor. bu arada 25 yaş altı biti tc si ile yardım ederse sevinirim tekrardan

Hocam akıllı bir insan senin yaptığın hesapları yapar zaten,ben de sık sık bu şekilde hesapları yaparım,evet aslında aynı sonuca geliyor ama 2 tarifenin kullanım şekilleri farklı.Diyelim ki aynı hesaba geliyor o zaman kullanım şekli düşünüldüğünde katlayan tarife daha iyi.

• Bende yarın Turkcellden 19luk pakete geçmeye düşünüyorum merak ettiğim, aveada kaldığım süre boyunca 19luk pakette kalıcam değilmi bu paketin süresi falan var mı geçtikten 6 ay 1 yıl sonra bu paketi kaldırmasınlar bide .. Paket oldukça avanajlı uzun süre faydalanmak istiyorum...

Ayrıca şu katlayan tarife nasıl oluyor bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • Selam herkeSe,

cuma günü işlemleri başlattım 10 yıllık kazıkcell maceram son bulacak..
    Sormak istediğim şu;

Avea hattım aktif olduğu zaman 19luk tarifeden önce neler yapmam gerek.. katlayan tarife ? aran kazan?

bunları nasıl aktif ederim.. bunların yanında başka ne tavsiye edersiniz.?
  • Bu tarifenin faturalı tarifesi yok değil mi ? içinde 1 gb olan konuşma ve sms paketi şeklinde faturalı hatta tavsiye bulunabilecek var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Selam herkeSe,

cuma günü işlemleri başlattım 10 yıllık kazıkcell maceram son bulacak..
    Sormak istediğim şu;

Avea hattım aktif olduğu zaman 19luk tarifeden önce neler yapmam gerek.. katlayan tarife ? aran kazan?

bunları nasıl aktif ederim.. bunların yanında başka ne tavsiye edersiniz.?

Dostum , vereceğim linkte detaylı bir yazı yazdım,açıp dikkatle okursan sana faydalı olacağını sanıyorum.
    Link:
    http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/mpage_11/key_/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Bu tarifenin faturalı tarifesi yok değil mi ? içinde 1 gb olan konuşma ve sms paketi şeklinde faturalı hatta tavsiye bulunabilecek var mı acaba ?

Bu gün itibariyle aveadayım .... 5 ay önce avea numaramı turkcell e taşımıştım... aveaya numara taşıma ile başvurdum...geçiş 5 gün sürdü...katlayan tarife en uygunu hattı açtım 10 sn lik görüşme yaptım hat aktif oldu...20 tl yükledim 60 tl hediye geldi....Küçük kardeşimin tc sini (kendisi 20 yaşında) 1991 e gönderdim...19 tl kesildi hattımdan...heryöne 500 dk+hy 1000 sms+ 1gb internet geldi....Ayrıca 1030 ARANKAZAN yazıp sms attım...Diğer hatlardan her 10 dk aranmaya 5 dk veriyor...En mantıklısı katlayan tarife bence...verdiği 60 heryöne 150 dk ediyor...Daha ne olsun...
  • quote:

katlayan tarifenin avantajlı falan olduğu yok. dakikası 415 kuruuş. 20+60 =80 TL

Kral tarife için ayrıca 20 tl yüklemeniz gerekir ozaman...çünkü yüklediğiniz ilk 20 tl genç tarifeye gidiyor ve kalıyor 1 tl...

Bencede en mantıklısı katlayan tarife 20 tl den sonra 60 tl hediye geliyor oda 150 dk hy ediyor...Genç Trifeden 500 dk+150=650..

Ha ikinci 20 tl yi yükleyecem diyenler için tabiki kral tarife iyi bence...

• geçen hafta bugün başvuru yaptım taşıma için
    ama beyefendi formu karalama doldurmuş ve reddeilmiş başvuru
    dün yeniledik başvuruyu.
    Bakalım bu hafta geçebilecek miyz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 13 Haziran 2011; 12:09:28 >
  • bende bu gün bu paketi satın aldım. 500 dk her yöne+1000sms+1gb internett 19 tl + aran kazana kayıt yaptırdım 10 dk aranmaya 5 dk veriyor. daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan_mem

quote:

Kral tarife için ayrıca 20 tl yüklemeniz gerekir ozaman...çünkü yüklediğiniz ilk 20 tl genç tarifeye gidiyor ve kalıyor 1 tl...

Bencede en mantıklısı katlayan tarife 20 tl den sonra 60 tl hediye geliyor oda 150 dk hy ediyor...Genç Trifeden 500 dk+150=650..

Ha ikinci 20 tl yi yükleyecem diyenler için tabiki kral tarife iyi bence...

Evet bende aynısını yaptım ancak netten girip baktım hediye gelen her yönü arayacak 60 TL görünmemekte,birde öncelikli dakikalar önce paketin heryöne dakikaları sonra yüklendiği belirtilen 60 Tl hediye dakikalarmı.?

• Arkadaşlar Hattımı Turkcell den Avea'ya taşıdım dün ve bugün 19tl lik 1GB interneti de içinde olan pakede üye oldum.
    Gelgelelim İstanbulun göbeğinde oturmama rağmen ne iş yerimde (1.Levent) ne de evimde (akatlar/etiler) 3G interneti alamadım henüz.

Acaba 3G ayarlarım mı açık değil dedim 3G yazıp 5555 e gönderdim ve artık kullanabilirsiniz mesajını da aldım fakatt telefonumda üstte E yazıyor yani Edge(2G) sanırım bu ve çok yavaş acaba nasıl hallederim bu problemi? Speed test yaptım iki kere 1. Test(2.Test)-- ping:262ms(321) download:77(94)kbps upload:123(106)kbps

Ayrıca daha hiç denemedim görüntülü arama yaparsam 500 dk her yöne konuşmamdan mı gider yoksa ayrı ücret ödemem mi gerekir?

Şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaşlar Hattımı Turkcell den Avea'ya taşıdım dün ve bugün 19tl lik 1GB interneti de içinde olan pakede üye oldum.
    Gelgelelim İstanbulun göbeğinde oturmama rağmen ne iş yerimde (1.Levent) ne de evimde (akatlar/etiler) 3G interneti alamadım henüz.

Acaba 3G ayarlarım mı açık değil dedim 3G yazıp 5555 e gönderdim ve artık kullanabilirsiniz mesajını da aldım fakatt telefonumda üstte E yazıyor yani Edge(2G) sanırım bu ve çok yavaş acaba nasıl hallederim bu problemi? Speed test yaptım iki kere 1. Test(2.Test)-- ping:262ms(321) download:77(94)kbps upload:123(106)kbps

Ayrıca daha hiç denemedim görüntülü arama yaparsam 500 dk her yöne konuşmamdan mı gider yoksa ayrı ücret ödemem mi gerekir?

Şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınız için.

cihazınızın menüsünden 3G açık mı?

• biri de hayrına avea 3g'nin nasıl çektigi hakkında bilgilendirse. suan turkcell kullanıyorum ve bi dahaki ay bu pakete geçicem turkcell 3g'den cok memnunum ama avea beni düşündürüyor ne yapsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

biri de hayrına avea 3g'nin nasıl çektigi hakkında bilgilendirse. suan turkcell kullanıyorum ve bi dahaki ay bu pakete geçicem turkcell 3g'den cok memnunum ama avea beni düşündürüyor ne yapsak

2-3 mb ile bağlanıyorum şuan gayet iyi
  • ben de konya nalçacı'da 3,5G~3G arasında geziyorum memnunum, youtube'dan kesintisiz video izleyebiliyorum en azından
  • güzelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.