Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leon222

bilgi için teşekkurler, yanlız aveanın sitesinde 19 luk tarifeye geçmek için tc yi yazıp 1991 yollanması yazıyor, (bayiye gidip numara taşındıktan sonra bu işlem yapılması gibi bilgi yok)

Kusura bakma tutamadım kendimi.
  • ne desem bilemedim... direk error temiz error :)

@leon222
    bir turkcell abonesi ve ya vodafone abonesi, avea nın herhangi bir tarifesine, hattını avea ' ya taşımadan geçemez.. bu tüm operatörler için geçerli.. öyle bi anlaşmaları yok sanırım :)
    netleştirelim, tarife taşımak demişsiniz, tarife taşımak aynı operatörün farklı tarifeleri arasındaki geçişlerdir; hat (numara) taşımak ise farklı operatörler arasındaki geçişler
    yani siz bir avea bayiine uğrayın yine de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu pakete daha önce geçmediğime pişman oldum diyebilirim.

Vodafone'da bulunan 4 hattımı Avea'ya taşıma başladım. Önce kendi hattımı taşıyıp, bir kaç test yaptım, denemeler yaptım.
    Gayet başarılı bulunca diğer hatlarımı da geçirmeye başladım.

Ayda 20 TL'ye;

- 500 DAKİKA (8.5 saat) HER YÖNE!
    - 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    Gelelim bombaya!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme! (İlk 6 ay Aramızda paketi bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika seçtiğiniz bir numara ile konuşmaya devam edebiliyorsunuz! Normalde 10 TL ve üzeri yüklemenizi istiyorlar ama biz zaten ayda 20 TL yüklediğimizden bir taşla 2 kuş vuruyor gibi oluyoruz!)

Daha önce hiç Avea kullanmamıştım, ne yalan söyleyeyim özel kişisel hattımı da taşımadan önce kendi oturduğum yerde olsun, iş yerimde olsun sinyal seviyelerine filan bakıp, araştırıp aldım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ya da problemle karşılaşmadım.
    Eğer ki siz de benim gibi işinizde Turkcell hat kullanıp, özel/kişisel hattınızda Vodafone kullanıyorsanız kendi özel hattınızı Avea'ya geçirmek için bir saniye bile düşünmeyin derim.

Avea'nın online web sitesi bile Vodafone'nunkine 5 basar. Müşteri Hizmetleri de öyle gözüküyor zira 2 tuşa basarak bir insanla yani bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüşebiliyorsunuz. Vodafone'da şu anda bu hizmet yok, yeterli eleman çalıştırmadıklarından Müşteri Hizmetleri yetkilisine kayıp çalıntı kısmından ulaşabiliyorsunuz sadece! (Bu kısma girmeden önce de sizi yalandan uyarıyorlar, kayıp çalıntıdan başka bir iş yapamıyoruz diye!) Avea'nın web sitesinde her 16 saatte bir yeni bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisini aldıklarının reklamı var. Demek ki yatırım içerisindeler.

Neyse; tekrar özetlemek gerekirse eğer AYDA 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme 6 ay boyunca Aramızda Paketi ile BEDAVA! (İlk 6 ay bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika!)

Tüm bunlara BONUS OLARAK @dravdan 'ın yaptıklarını da yaparsanız eğer BALLI KADAYIF DOLMASI dediklerinden oluyor herhalde.

BONUSLAR :

KAYIT YAZ 1111'E GÖNDER!
    - Mobil Öğrenciliysen, önce KAYIT yaz, 1111'e kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle. Şimdi,
    30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin.
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/mobilogrenci.shtml

KAZAN YAZ 3030'a GÖNDER!
    - Her yöne en avantajlı fiyattan konuşurken, bir de Mobil Öğrenci Tarifesi'ndekilerle bedava konuşmak istersen hemen KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında, Mobil Öğrencililerle bir ay boyunca 1000 dakika konuşmak bedava!

ARANKAZAN yazıp 1030'a
    - Diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika aranıyorsunuz, her yöne 5 hediye dakika kazanıyorsunuz.
    ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, AranKazan'dan siz de faydalanın. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/arankazan.shtml

SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder!
    Aveaya gelenlere özel Aramızda paketi ilk 6 ay bedava!
    - SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder, kayıt ol!
    6 ay boyunca her ay 10TL ve üzeri yükleme karşılığında, 1 ay boyunca seçtiğin 1 Avealı yönüne tam 2.000 dakika senin olsun !
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/aramizda_paketi.shtml?pagemenu=paketler.aveali.aramizda

1 sene boyunca kişisel hattımı farklı bir yere taşıyıp taşımama gibi bir derdim olacağını sanmıyorum! Avea'ya ve bana hayırlı olur umarım.

Bende Avea'aya geçeceğim üstteki mesajınız için çok teşekkürler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 11 Kasım 2011; 20:23:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmtOzdmr

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu pakete daha önce geçmediğime pişman oldum diyebilirim.

Vodafone'da bulunan 4 hattımı Avea'ya taşıma başladım. Önce kendi hattımı taşıyıp, bir kaç test yaptım, denemeler yaptım.
    Gayet başarılı bulunca diğer hatlarımı da geçirmeye başladım.

Ayda 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    Gelelim bombaya!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme! (İlk 6 ay Aramızda paketi bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika seçtiğiniz bir numara ile konuşmaya devam edebiliyorsunuz! Normalde 10 TL ve üzeri yüklemenizi istiyorlar ama biz zaten ayda 20 TL yüklediğimizden bir taşla 2 kuş vuruyor gibi oluyoruz!)

Daha önce hiç Avea kullanmamıştım, ne yalan söyleyeyim özel kişisel hattımı da taşımadan önce kendi oturduğum yerde olsun, iş yerimde olsun sinyal seviyelerine filan bakıp, araştırıp aldım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ya da problemle karşılaşmadım.
    Eğer ki siz de benim gibi işinizde Turkcell hat kullanıp, özel/kişisel hattınızda Vodafone kullanıyorsanız kendi özel hattınızı Avea'ya geçirmek için bir saniye bile düşünmeyin derim.

Avea'nın online web sitesi bile Vodafone'nunkine 5 basar. Müşteri Hizmetleri de öyle gözüküyor zira 2 tuşa basarak bir insanla yani bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüşebiliyorsunuz. Vodafone'da şu anda bu hizmet yok, yeterli eleman çalıştırmadıklarından Müşteri Hizmetleri yetkilisine kayıp çalıntı kısmından ulaşabiliyorsunuz sadece! (Bu kısma girmeden önce de sizi yalandan uyarıyorlar, kayıp çalıntıdan başka bir iş yapamıyoruz diye!) Avea'nın web sitesinde her 16 saatte bir yeni bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisini aldıklarının reklamı var. Demek ki yatırım içerisindeler.

Neyse; tekrar özetlemek gerekirse eğer AYDA 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme 6 ay boyunca Aramızda Paketi ile BEDAVA! (İlk 6 ay bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika!)

Tüm bunlara BONUS OLARAK @dravdan 'ın yaptıklarını da yaparsanız eğer BALLI KADAYIF DOLMASI dediklerinden oluyor herhalde.

BONUSLAR :

KAYIT YAZ 1111'E GÖNDER!
    - Mobil Öğrenciliysen, önce KAYIT yaz, 1111'e kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle. Şimdi,
    30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin.

KAZAN YAZ 3030'a GÖNDER!
    - Her yöne en avantajlı fiyattan konuşurken, bir de Mobil Öğrenci Tarifesi'ndekilerle bedava konuşmak istersen hemen KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında, Mobil Öğrencililerle bir ay boyunca 1000 dakika konuşmak bedava!

ARANKAZAN yazıp 1030'a
    - Diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika aranıyorsunuz, her yöne 5 hediye dakika kazanıyorsunuz.
    ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, AranKazan'dan siz de faydalanın. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/arankazan.shtml

SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder!
    Aveaya gelenlere özel Aramızda paketi ilk 6 ay bedava!
    - SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder, kayıt ol!
    6 ay boyunca her ay 10TL ve üzeri yükleme karşılığında, 1 ay boyunca seçtiğin 1 Avealı yönüne tam 2.000 dakika senin olsun !
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/aramizda_paketi.shtml?pagemenu=paketler.aveali.aramizda

1 sene boyunca kişisel hattımı farklı bir yere taşıyıp taşımama gibi bir derdim olacağını sanmıyorum! Avea'ya ve bana hayırlı olur umarım.

Bende Avea'aya geçeceğim üstteki mesajınız için çok teşekkürler. :)

bir de bunun taraftar hatları ile bir kombinasyonu vardı onu da netleştirebilir mi biri? ben de ciddi ciddi avea ya geçmeyi düşünüyorum.

• Ben de bu tarifeye yeni geçtim. Yalnız mesaj gönderince, arama yapinca ve neti kullanınca geriye ne kadar kaldıgı ekranda gozukmuyor. Bunu nasıl duzeltebilirim?
  • Beyler Katlayan tarifedeyim 2 ay oldu ve yine msj geldi yenilenme hakkında bu gece 12den sonra yenilenecek Yıkılan paket.

@ nkA , ekranda gözükmez , bilgi mesajı yok yani , 1991e KALAN yaz yolla .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

Beyler Katlayan tarifedeyim 2 ay oldu ve yine msj geldi yenilenme hakkında bu gece 12den sonra yenilenecek Yıkılan paket.

@ nkA , ekranda gözükmez , bilgi mesajı yok yani , 1991e KALAN yaz yolla .

Yanlış anlamadıysan katlayan tarifedesiniz ve başlıktaki paket gece yenilenecek ? 500 dk. olan paketi kullanıyorsunuz değil mi ? 1000 dk. avea içi değil yani.
    Sonradan tarife değiştirdiğimizde yani katlayan tarifeye geçtiğimizde problem olmuyorsa ne mutlu.
  • quote:

D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet

2 defa mı 20 TL yüklediniz ??

• quote:

D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet
    Arkadaş alıntı yapınca gördüm bu mesajı. Birde ben soru sorayım.

Dakikalarda sıralama ne şekilde ?
    Mesela hattımızda 40 TL Katlayan tarife'den gelen bonus var,
    5 dk. arankazan'dan gelen dakika var,
    500 dk. heryöne paketten gelen dakika var.

Bu durumda hangi sıra ile dakikamız azalıyor ? Yoksa arankazan'dan gelen dakika, mevcut 500 dk. ile birleşip 505 dk. mı oluyor ?
    Sanırım 40 TL en sona kalacaktır.

Bence önemli bir ayrıntı. Bildiğim kadarıyla görüşme sonlandırılmadan 2. bir paket aktif olmuyor.
    Yani hattımızda hem 5 dk., hem 500 dk. varsa ve ilk olarak 5 dk. harcanmaya başlanıyorsa, biz 7 dk. görüşme yaptıysak konuşma sonlandırılmadığı için 500 dk. devreye girmiyor ve paket yetmediği için konuşulan ekstra 7 dk. mevcut TL'lerimizden düşüyor. Belkide 40 TL katlayan tarife bonusundan düşüyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam Vodafone'da bu tip bir sorun yaşayan birini görmüştüm bu forumdan. Ekstra ücret veya fatura ödemek durumunda kalmıştı.

Biraz karışık oldu galiba ama anlatabildiğimi düşünüyorum.
    Yarın 90 gün geri dönüş sürem dolmuş olacak. Birazdan Avea'yı arayıp tekrar teyit edeceğim hangi gün Turkcell'e geçiş yaptığımı.
    Gerçi ben GSMobile'dan geçiş yapmıştım, yinede Avea'dan geçiş yapmış olarak mı görünüyorum o da ayrı bir konu.
    Ondan sonra bakacağız artık. Pazartesi günü başvuruyu yaparım herhalde.

Edit : 08.08.2011 tarihinde numara taşıma işlemi için başvurmuşum, 13.08.2011 tarihinde numara taşıma işlemim tamamlanmış. Bu durumda yarın 90 gün süreyi kesinlikle doldurmuş oluyorum. Avea ve Turkcell Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgidir.
    Ayrıca GSMobile'dan geçmeme rağmen eski Avea abonesi olarak görünüyormuşum. GSMobile, Sanal Operatör olarak göründüğü için her halükarda Avea abonesi statüsündeymişim. Avea Müşteri Hizmetlerinden alınan bilgidir.
    Pazartesi günü muhtemelen geçiş yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 12 Kasım 2011; 17:43:28 >

• Tüm forum okudum ama şu soruya cevap bulamadım.

Avea faturalıdan, ön ödemeli Katlayan tarifeye geçip, 30 lira yüklesem,
    Genç Paket Avea 1000 dk (500 değil)+ 1000 sms + 1 gb paketi alsam,
    Turkcell-Vodafone yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan düşmeye başlar mantıken düşündüğümüzde.
    Merak ettiğim, Avea yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan mı düşer,
    Genç Paketin 1000 dakikasından mı düşer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiff -- 12 Kasım 2011; 17:59:14 >
  • 2 aylık vodafone kullanıcısıyım (öncesine turkcell) belli bir bekleme süresi olmadan avea'ya geçebiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone74

2 aylık vodafone kullanıcısıyım (öncesine turkcell) belli bir bekleme süresi olmadan avea'ya geçebiliyor muyum?

Şuanki durumunda bi kısıtlaman yok. Şimdi gitsen yine yapabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: tiff

Tüm forum okudum ama şu soruya cevap bulamadım.

Avea faturalıdan, ön ödemeli Katlayan tarifeye geçip, 30 lira yüklesem,
    Genç Paket Avea 1000 dk (500 değil)+ 1000 sms + 1 gb paketi alsam,
    Turkcell-Vodafone yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan düşmeye başlar mantıken düşündüğümüzde.
    Merak ettiğim, Avea yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan mı düşer,
    Genç Paketin 1000 dakikasından mı düşer?

Mantık yürütecek olursak sistem sıralama yapıyordur.

Avea'dan Avea yönüne arama yapıldığında ilk olarak konuşma paketin yani dakikan var mı diye bakıyordur, eğer varsa dakikadan düşüyordur. Eğer yoksa TL harcamaya geçer.
    Avea'dan diğer yönleri aradığımızda yine ilk olarak konuşma paketine yani dakikana bakacaktır. Şu durumda senin dakikan var fakat heryöne değil. Bu durumda sistem bu aşamayı atlayacaktır. İkinci aşama TL harcama. Hattında bonus olarak yüklenen TL var mı yok mu diye bakıldığında katlayan tarifeden gelen TL'ler dolayısıyla hediye TL'lerden düşecektir.

Yani her halükarda hattındaki gerçek TL değeri yani bizim parasıyla yükleme yaparak hattımıza aktardığımız TL miktarına en son bakıldığını düşünüyorum.
    Denemeden kesin bir kanı'ya varamayız tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 12 Kasım 2011; 20:40:46 >

• Evet güzel mantık yürütmüşsünüz. Ama Avea'ya güvenemediğim için bizzat kullananların tecrübelerine ihtiyacım var. Avea bu!
  • Ben 19luk paketi denedim Yalan yaşım 16. mesaj yolladım heryöne 1000 sms 1000 dk avea için 1 Gb internet heryöne dakika falan yok
  • @ Network , önce kral tarife ile açtım 1 ay sonra katlayan yaptım 2. ayına girck bu gece sorun yok , hy 500 olarak ve 20 tlye 40 tl hy hediye olarak devam ediyorum .
  • quote:

@ Network , önce kral tarife ile açtım 1 ay sonra katlayan yaptım 2. ayına girck bu gece sorun yok , hy 500 olarak ve 20 tlye 40 tl hy hediye olarak devam ediyorum .

Şu öncelik sorusuna da bi açıklık getirsek bomba olurdu ama denemeden bilemiyoruz.
    En basitinden 1 dakikalık bir görüşme yaptığında hangi paketten düşecek bi kontrol eder misin ?
    Arakankazan dakikalarından mı ? 500 dk. paketteki dakikadan mı ?
    Bunlardan önce arankazan dakikaların 500 dk. ile birleşmiş mi o'na da bakarsan sevinirim.
    Dakikalarını güncel olarak sorgulamadan arama yapmada problem olmasın.
  • geçiş işlemim hala gerçekleşmedi, aradım müşt. hizmt. durum nedir diye, bayii evraklarımı yollamamış hala
    bir de müşteri kapmaya çalışıyolar sürekli no taşıma vs vs diye.. adamlara bak yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

@ Network , önce kral tarife ile açtım 1 ay sonra katlayan yaptım 2. ayına girck bu gece sorun yok , hy 500 olarak ve 20 tlye 40 tl hy hediye olarak devam ediyorum .

Şu öncelik sorusuna da bi açıklık getirsek bomba olurdu ama denemeden bilemiyoruz.
    En basitinden 1 dakikalık bir görüşme yaptığında hangi paketten düşecek bi kontrol eder misin ?
    Bunlardan önce arankazan dakikaların 500 dk. ile birleşmiş mi o'na da bakarsan sevinirim.

tarifem Katlayan tarife , paketim HY 500 , ve aran kazana üyeyim . Sorulara cevap ;

1 dklık görüşme yaklasık 50 kurus yiyo katlayan hediyesinden , (eğer hy 500 dk yoksa ,varsa hy 500 dk dan gidiyo . ) yani öncelikli hy 500 dk . bence tarife olarak katlayan güzel deil hy 1 dklık arama 50 kurus ve pahalı bence 2 dk konusunca 1 tl oluo neyseki 500 dk war , tarifemi değiştirmeyi düşünüyom çunku .aran kazan dk ları 500 dk bıtınce ondan dusuo katlayan hedıyesı ıle aran kazan farketmıo normal tarıfe uzerınden konusmak pahalı . aran kazan dk ları 500 dk ıle bırlesmıoo .

sonuc , katlayanda hy 500 dk bıttınce anca 20 tlye verılen 40 tl anca 2 gun ıdare eder bence .

umarım cevaplayabılmısımdır :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

tarifem Katlayan tarife , paketim HY 500 , ve aran kazana üyeyim . Sorulara cevap ;

1 dklık görüşme yaklasık 50 kurus yiyo katlayan hediyesinden , (eğer hy 500 dk yoksa ,varsa hy 500 dk dan gidiyo . ) yani öncelikli hy 500 dk . bence tarife olarak katlayan güzel deil hy 1 dklık arama 50 kurus ve pahalı bence 2 dk konusunca 1 tl oluo neyseki 500 dk war , tarifemi değiştirmeyi düşünüyom çunku .aran kazan dk ları 500 dk bıtınce ondan dusuo katlayan hedıyesı ıle aran kazan farketmıo normal tarıfe uzerınden konusmak pahalı . aran kazan dk ları 500 dk ıle bırlesmıoo .

sonuc , katlayanda hy 500 dk bıttınce anca 20 tlye verılen 40 tl anca 2 gun ıdare eder bence .

umarım cevaplayabılmısımdır :)

Teşekkürler cevap için.
    Katlayan tarife, sadece Avea içi 1000 dk. alanlara belki avantajı olur. 30 TL yükleme yapsa 60 TL kazanıyor ve bu yaklaşık 150 dk. heryöne dakika ediyor.

• @ Network kardeşim , rica ederim . belki artık30 tl yüklemeye 90 tl veriyomuş ama . bana 20ye 40 verdiğine göre 30 yüklersem 90 tl verick . 90 tl ile dk da 0.41,5 düşecek alla alla normalde 40 tl çabuk bitio .

Katlayan Tarife ile 20 TL yükleyene 40 TL, 30 TL yükleyene 90 TL, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyan aboneler ise 20 TL yüklemelerine 60 TL, 30 TL yüklemelerine 120 TL.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.