Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkür ederim ilginize.

benim ilk yapmam gereken nedir bu durumda aveaya geçmek için?
  • arkadaşlar geçişim oldu 20 liralık yüklemeyi de yaptım. hem yükleme çncesinde hem yükleme sonrasında 3-5 saniyelik aramda yaptım. fakat 1991e tckimlik gönderince "ücretli bir arama yapmanız yada sms göndermeniz gerekmektedir" şeklinde mesaj geliyor hala. acaba biraz beklemek mi gerekiyor ?
  • @ dravdan , şuan durduğun hata kimliğinle beraber avea bayisine basıp gitmen , kral tarife ile geçiş yapıcm dersin yada baska tarife ( katlayan olmasın) sonraki olayları bu konudan takip edebilirsin.

@ sonrome , sabit bir numarayı ara ewini filan .beklemek gerekmio yüklemeden sonra 9333ü ara kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@ dravdan , şuan durduğun hata kimliğinle beraber avea bayisine basıp gitmen , kral tarife ile geçiş yapıcm dersin yada baska tarife ( katlayan olmasın) sonraki olayları bu konudan takip edebilirsin.

@ sonrome , sabit bir numarayı ara ewini filan .beklemek gerekmio yüklemeden sonra 9333ü ara kardeş

ok, eyw
  • quote:

@ dravdan , şuan durduğun hata kimliğinle beraber avea bayisine basıp gitmen , kral tarife ile geçiş yapıcm dersin yada baska tarife ( katlayan olmasın) sonraki olayları bu konudan takip edebilirsin.

kardeş hala aynı mesaj geliyor. ilk yüklediğimde 1 lira ücretli 4 lira ücretsiz liram vardı. aramalardan ve smsten sonra 21 lira ücretli 2,72 lira ücretsiz liram var hala öncelikle ücretli arama yapmalısınız diyor gelen mesaj.
    20 lira yükleyip direk 1991e tckimlik göndermiyo muyuz? arada unuttuğum bi işlem mi var acaba ?
  • @ sonromeo , düşünüyorum ama aklıma bişi gelmio , ewt 1991 e gonderıosun anlamadım gıttı senın durumu mustreı hızmetlerını ara derım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonromeo

quote:

kardeş hala aynı mesaj geliyor. ilk yüklediğimde 1 lira ücretli 4 lira ücretsiz liram vardı. aramalardan ve smsten sonra 21 lira ücretli 2,72 lira ücretsiz liram var hala öncelikle ücretli arama yapmalısınız diyor gelen mesaj.
    20 lira yükleyip direk 1991e tckimlik göndermiyo muyuz? arada unuttuğum bi işlem mi var acaba ?

9333 u arayip dinledinmi sonuna kadar? Ben turkcell yonune bir mesaj atmistim ve olmustu.

• acaba diyorum ücretsiz verdiği 4 lira bitecek ücretli olan 1 liradan görüşme yapılacak ondan sonra mı?
  • quote:

acaba diyorum ücretsiz verdiği 4 lira bitecek ücretli olan 1 liradan görüşme yapılacak ondan sonra mı?

oyle bi durum yok,

keske 20 tl yuklemeden arama yapsaydınız,

ben genelde oyle yaptım hıc bi sorun olmadı,

soyle bisey deneyin,

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=onlineTransactionsHome&lang=tr

avea online islemlere girmek icin

telefonunuzdan *952# yapın sms ile gelen sifre ile online islemlerden

hattınız aktif olup olmadıgını

""" Hat&Kimlik Bilgileri """ / """ Hat Bilgileri """ den

kontrol edebilirsiniz, ;) ;) ,

""" Lira işlemleri """ / """ Kalan Bakiye - HAT DURUMU """ dan

Simkart Seri No 89902xxxxxxxxxxx987
    Hat Durumu Aktif
    Aktivasyon Tarihi 19/09/2011 11:xx:xx
    Son Geçerlilik Tarihi 14/07/2012 17:xx:xx
    Son geçerlilik tarihine kalan gün 26x
    9333 Dil Türkçe
    Son Çağrı Tarihi 19/10/2011 xx:xx:xx
    Yükleme Sayısı 1

burda """ Hat durumu : Aktif """ gorunmesi gerekiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 19 Ekim 2011; 15:10:23 >

• kardeş 20 lira yüklemeden öncede yapmıştım :(
    ayrıca girdim online işlemlere orda da hattım aktif görünüyor. ne bedeviymişim bende :(
  • quote:

kardeş 20 lira yüklemeden öncede yapmıştım :(
    ayrıca girdim online işlemlere orda da hattım aktif görünüyor. ne bedeviymişim bende :(

hocam MH ara yada link ten form doldur, kesin geri donerler ;) ;) ,

http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=contactus&lang=tr&flag=5&lang=tr&pagemenu=onerileriniz
  • quote:

kardeş 20 lira yüklemeden öncede yapmıştım :(

""" 444 1 555 """ de ucretsiz arayabilirsin,

http://www.avea.com.tr/tr/sta/hakkinda/teknikyardim_cagrilari.shtml
    -------------------------------------------------------

ACIL TEKNIK YARDIM CAGRILARI
    ---------------------------------------------

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Şirketimiz arasında imzalanan GSM İmtiyaz Sözleşmesi'nin ilgili maddesi uyarınca

müşterilerimiz,

Acil Teknik Yardım Çağrıları için tahsis edilen 444 1 555 numarası üzerinden ücretsiz olarak;

- sinyal seviyesi,

- sim kart sorunları,

- arama aranma sorunları ve

- açılmayan yeni hat gibi şebekemizden kaynaklandığı düşünülen ve

- müşterilerimizin haberleşmelerini engelleyen teknik sorunlarla ilgili teknik destek alabileceklerdir.

• mail yazdım. peki paketi almadan önce arankazana üye olsam. (ücretli olan 1 liradan düşecektir) yıkılan paketi almama (hy500)sıkıntı doğurmaz dimi ?
  • ucretsiz 444 1 555 aradın mı ?

yardımcı olmadılar mı ?
  • ARADIM AMA 500ü aramanız gerekiyor biz sadece hatlardaki teknik problemlerle ilgileniyoruz dediler.
  • evet arkadaşlar, az önce bende bir avea bayisine giderek, numaramı aveaya taşımak istediğimi belirttim ve sözleşme ıvır zıvır dolduruldu, imza attım ve 4 ya da 6 gün sonra aveaya geçeceğiz hayırlısıyla, ondan sonra genç tarife için prosedöre uygun yaşı olan bi genç yeğenden veya kardeşten kimlik numarasını rica ederek, gereken mesajı atacağım.. sonrasında hayırlısıysa (hy 500 dk, hy 1000 sms ve 1 gb internet) 19 TL:)
    bu arada mobil öğrenci tarifesini seçtim. çünkü katlayan olayı yokmuş, bitmiş o ve katlayan seçersem sadece avea içi 1000 dk meselesi varmış, o yüzden mobil öğrenci olsun dedim, zaten (hy 500 dk, hy 1000 sms ve 1 gb internet) olayı olmazsa ne diye geçim:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

evet arkadaşlar, az önce bende bir avea bayisine giderek, numaramı aveaya taşımak istediğimi belirttim ve sözleşme ıvır zıvır dolduruldu, imza attım ve 4 ya da 6 gün sonra aveaya geçeceğiz hayırlısıyla, ondan sonra genç tarife için prosedöre uygun yaşı olan bi genç yeğenden veya kardeşten kimlik numarasını rica ederek, gereken mesajı atacağım.. sonrasında hayırlısıysa (hy 500 dk, hy 1000 sms ve 1 gb internet) 19 TL:)
    bu arada mobil öğrenci tarifesini seçtim. çünkü katlayan olayı yokmuş, bitmiş o ve katlayan seçersem sadece avea içi 1000 dk meselesi varmış, o yüzden mobil öğrenci olsun dedim, zaten (hy 500 dk, hy 1000 sms ve 1 gb internet) olayı olmazsa ne diye geçim:))

hayırlı olsun :) kontör yüklemeden önce 1111 ve 3030'a Kayıt yazıp yollamayı unutmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

evet arkadaşlar, az önce bende bir avea bayisine giderek, numaramı aveaya taşımak istediğimi belirttim ve sözleşme ıvır zıvır dolduruldu, imza attım ve 4 ya da 6 gün sonra aveaya geçeceğiz hayırlısıyla, ondan sonra genç tarife için prosedöre uygun yaşı olan bi genç yeğenden veya kardeşten kimlik numarasını rica ederek, gereken mesajı atacağım.. sonrasında hayırlısıysa (hy 500 dk, hy 1000 sms ve 1 gb internet) 19 TL:)

hayırlı olsun :) kontör yüklemeden önce 1111 ve 3030'a Kayıt yazıp yollamayı unutmayın :)

Hocam 1111 ve 3030 ne ise yariyor acaba yarin benimde hattim acilacak.

• MobilÖğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, KAYIT yazarak 1111'e ücretli kısa mesaj gönderdikten sonra, tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruş olarak ücretlendirilecektir.

MobilÖğrenci Tarifesi'ne numarasını taşıyarak gelen aboneler, geçiş yaptıktan sonraki 30 gün içerisinde 1111'e KAYIT yazarak ücretli kısa mesaj göndermeleri sonrasında yapacakları ilk 12 seferki 20 TL ve üzeri yüklemelerinde yurt içi her yöne 50'şer dakika, toplamda 600 dakika, kazanacaklardır.

MobilÖğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, KAZAN yazarak 3030'a ücretli kısa mesaj göndermeleri sonrasında, her 30 günde bir, tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde tüm Mobil Öğrencilerle 1000 dakika ücretsiz konuşacaklardır.

Bunlardan sebep hatta kontör yüklemeden önce bunlara kayıt olun, 30 tl yükleyin, öğrencilerle 1000dk, heryöne 50Dk gelsin, ayrıca paket satın aldıktan sonra ekstradan bakiye de kalmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 19 Ekim 2011; 23:10:11 >

• Tsk ederim hocam ama bunlari yaparsak 19'luk tarifeden yararlanamayacagiz dogrumu ?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.