Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu pakede avea içinden geçtim 1000 dk aveaiçi aldım.

buna alternatif farklı paketler var mı heryöneli olan başka operatörler de olabilir ?
  • Bu arada Turkcell kullanıpta bu tarifeye geçmek için gün sayan arkadaşlar varsa Turkcell 3G hızında 1 GB internet 9 TL.

www.turkcellinternetfestivali.com sitesinden alabilirsiniz. Facebook adresiniz olması gerekiyor. Ayrıca ücretsiz olarak herkese 1 günlük 50 MB internet hediye.

Avea konusu ama 3 ay'ı doldurmaya çalışan benim gibi arkadaşlar varsa ve internet problemi varsa kaçırmasın.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bende yakın zamanda Turkcell' den bu tarifeye geçenlerden biriyim. Ufak bir sorum olucak, Turkcell hattımda konuştuktan, mesaj attıktan ya da internete girdikten hemen sonra kalan mesajlarımı, mb larımı yada dakikalarımı gösteren ufak bir bilgilendirme gelirdi. Merak ettiğim aveada böyle bir hizmet var mı yoksa her merak edişimizde 9333' ümü aramamız gerekiyor.
  • turkcell den avea ya geçtim şu anda mobilöğrenci tarife ye geçtim 20 tl yükleyip tc numarası yaıp gönderecem ama bir mesaj geldi tek seferde 20 tl yüklerseniz her yöne 60 dakika iöin kayıt yaz 5660 a gönder d,ye gönderirsem mobil öğrenci deki 500 heryöne konuşma 1000 sms ve 1gb internet alabilirmiyim bu her yöne 60 dk da alırsam
  • Arkadaşlar bende senelerdir avea faturalıyım ama eski müşterilerine yönelik bir hayrını görmedim. Artık herkeste akıllı telefonlar var ve net konuşmaktan daha çok önem arz ediyor. Avea faturalıya 100 mb i 8tl , 1 gb 29 tl ye satıyor .. bende onları aradım ve bu yüzden başka operotere geçeğimi soyledim. Nitekim bugun vodafone faturasız hat a başvurdum 3-4 gün içinde geçer herhalde . Şimdi bu tarifeye geçmek için 90 gün beklemem mi lazım.

Yoksa sizce Şu bal tarifelerine mi geçeyim, geçebilir miyim? . 20 tl ye 250 mb HY 250 dk 250 sms yada 30 tl ye 500 dk Hy 500 sms 500 mb.. Eğer net yetmezse 9 tl ye 1 gb satın alırım daha mantıklı değilmi..
  • Android cihaz kullanan arkadaşlar; bu pakette 1 gb lık paketinizde data aktarımları ne alemde miktar olarak? Çok mu gidiyor paketten?
  • ben şimdi avea'dayım. hattım faturasız.

vodafone'un 25 liralık faturalı(hy 500dk+hy 5000sms+facebook+twitter+msn) hattına geçmek istiyordum ama buda güzel gibi.

şimdi hattımı faturalıya geçirirsem yararlanabilecek miyim? bazıları da 500 dk mı 1000 dk 'mı veriyor demiş. o olay nedir? çükü sitesinde böyle bir açıklama yok.

sitesini tekrar okudum da, şu olay gözümden kaçmış. numara taşıma ile gelenler 1 yıl boyunca her yöne 500 dk olayından yararlanabilecek, 1 yıl sonra avea içi 1000 dk olacak demiş. bide her yöne 500 dk'den yararlanmak için avea'ya geri döndüğünüz süre en az 3 ay olmalıdır demiş.

demekki 1 yıl sonra bi espirisi kalmayacak ve bu olaydan yararlanmak için başka bir operatörden gelmek gerekiyor.

birde her yöne 500 bittikten sonra dakikası kaç kuruşa ücretlendirileceğiz, bunun hakkında bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 16 Ekim 2011; 5:04:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: divane2

quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet

mobil öğrenci den bende katlayana geçerim eğer böyleyse bakalım bir avea ya geçeyimde

14 Temmuz 2011 tarihi itibariyle, numarasını Avea Katlayan Tarife'ye taşıyan ya da Avea'nın diğer tarifelerinden Katlayan Tarife'ye geçen 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan 19 TL'lik Genç Paket'i satın alamazlar. Bu aboneler, dilerlerse Avea içi 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: divane2

quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

D i k k k a a t Kullanıcı Yorumu Önemli ,

Beni bilenler bilir yaklaşık 1 ay önce Aveaya geçtim tarifem kral tarifemdi . Geçip hemen 20 tl yükleyip Yıkılan paketi aldım HY 500 , HY 1000 , 1 GB internet . Sonra yaklaşık 2 hafta sonra katlayan tarife yaptım tarifemi (kraldım katlayan oldum) , an itibari ile paket yenilendi ve yeniden HY 500 , HY 1000sms , ve 1 GB ( 1949mb oldu devredio internet) oldu. tarifem katlayan tarifem . Gündüz mesaj gelmişti yarın paketiniz yenilenecktir die . 20 tl yüklemiştim bekliyordum , gece 12 den sonra yenileneceğini bilemediğimden msj attım bir arka ve bakiyem 19.80 TL oldu , 20 tl olması gerekir paket yenilenmesi için bende yeniden 10 tl yükledim .

Sonuçlar

1- Yıkılan paket alındıktan sonra katlayan tarifeye geçilebilio ve paket yeniden devam edio herhangi bir söz konusu deil
    2- Paketiniz yenilenecektir dedikten sonra siz siz olun 20 tl yükleyip bekleyin ve bir TL harcaması yapmasın aksi takdirde 19 tl den düşmüo.
    3- Data yani internet devrediyo şuan 1939 mb oldu . Yani yazın yazlıkta güzel günler olucak .

Konu hakkında sorusu olanlar varsa cevaplayabilirim .

Şuanki bakiyelerım : 10,88 TL , 40 TL Hediye (Katlayan tarife olduğum için) , 2 DK 15 Sn (Aran kazandan Hediye) , 500 DK , 1000 SMS , 1949 GB internet

mobil öğrenci den bende katlayana geçerim eğer böyleyse bakalım bir avea ya geçeyimde

14 Temmuz 2011 tarihi itibariyle, numarasını Avea Katlayan Tarife'ye taşıyan ya da Avea'nın diğer tarifelerinden Katlayan Tarife'ye geçen 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan 19 TL'lik Genç Paket'i satın alamazlar. Bu aboneler, dilerlerse Avea içi 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet'ten oluşan Genç Paket'i satın alabilirler.

Koyu yazdığınız yeri yeni eklemişler sanırım. Önceden o bölüm yoktu. Forumdan @sevenhilli denemişti ama bir sorun çıkmamıştı. Ben de 2-3 gün önce kral tarifeden katlayan tarifeye geçtim. Şimdi kararsız kaldım. Tarifemi değiştirsem mi acaba? Sonra aveaiçi 1000 dk gelmesin.
  • 1000dk avea içi tam bir fiyasko arkadaşlar hattınıza 30 tl yüklemek zorunda bırakılıyorsunuz.

yoksa 20 tl yükledikten sonra çoğu pakede gidiyor dışarıyı aramaya kontör kalmıyor, bu yüzden numara taşıyacağım. Vodafone'nun genç avantaj iyi gibi fakar cepnette 100mb adil kullanım çok az geldi.
  • quote:

ben şimdi avea'dayım. hattım faturasız.

vodafone'un 25 liralık faturalı(hy 500dk+hy 5000sms+facebook+twitter+msn) hattına geçmek istiyordum ama buda güzel gibi.

şimdi hattımı faturalıya geçirirsem yararlanabilecek miyim? bazıları da 500 dk mı 1000 dk 'mı veriyor demiş. o olay nedir? çükü sitesinde böyle bir açıklama yok.

sitesini tekrar okudum da, şu olay gözümden kaçmış. numara taşıma ile gelenler 1 yıl boyunca her yöne 500 dk olayından yararlanabilecek, 1 yıl sonra avea içi 1000 dk olacak demiş. bide her yöne 500 dk'den yararlanmak için avea'ya geri döndüğünüz süre en az 3 ay olmalıdır demiş.

demekki 1 yıl sonra bi espirisi kalmayacak ve bu olaydan yararlanmak için başka bir operatörden gelmek gerekiyor.

birde her yöne 500 bittikten sonra dakikası kaç kuruşa ücretlendirileceğiz, bunun hakkında bilgi yok.

hocam 1 sene az bi sure degil, o sure zarfinda daha kimbilir kac tane yeni paket , tarife cikar. o yuzden onu dert etmeyin bence.

paket dakikalari bitince kendi tarifeniz neyse ondan ucretlendiriliyorsunuz. ornegin ben mobilogrenci tarifesini sectim tasirken, paket biterse 10dk si 50 kurus sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

ben şimdi avea'dayım. hattım faturasız.

hocam 1 sene az bi sure degil, o sure zarfinda daha kimbilir kac tane yeni paket , tarife cikar. o yuzden onu dert etmeyin bence.

paket dakikalari bitince kendi tarifeniz neyse ondan ucretlendiriliyorsunuz. ornegin ben mobilogrenci tarifesini sectim tasirken, paket biterse 10dk si 50 kurus sanirim.

ben bunu tarife olarak düşünmüştümde o yüzden indirimler bittikten sonra nasıl ücretlendirilecez diye sormuştum. para vererek satın alınan paketmiş oysa.

genç aveadayım ben şimdi.

30 lira yüklersem avealılarla 10 dk sı 50 kuruş, her yöne 120 dk hediye.

19 lirasını buna versem, avea 1000 dk, her yöne 1000 sms, 1 gb net olacak. geriye 11 lira kalıyor. bunada avealılarla 10 dk sı 50 kuruş, diğer operatörlere dakikası 41.5 kuruşa konuşuyorsunuz.

keşke şu avea içi 1000 değilde her yöne 500 olsaydı. o zaman tam benlik olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Super bi paket bu.1 gb pkaeti bi de sms alinca zaten 18 tl gidiyor.2tl daha verip 1000 dk aveaya konusma elde edecegim.daha ne olsun.inyernet ve sms psketlerim bitince hemen bu paketi alacagim

Vodafone cepnet paketiyle artik bnm degismezim oldu.avea hattimi emeklimi etsem diyordum.iyiki yapmamisim

Burdaki olay vodafone hattınızı avea ya taşımak...
    Yapılır mı bu şimdi.Nan inada bincek başka hatta geççem bi daha da avea mı dicem __
    Yapsana asıl kullanıcına da 8 senedir kullanıyoruz.

avea içi 1000 veriyo daha ne versin.

Avea içi değil de her yöne verse kafidir

Avea içi vermesi gerçekten kötü olabiliyor , ancak smsler her yöne oradan kurtarıyor
  • 4 yıldır avea kullanıyoruz, doğum günlerinde 'avealılar' ile bedava görüştürmesi dışında bi güzelliğini görmedim.
  • bende dün avea ya bayisine gidip numaramı taşımak istiyorum dedim, görevli arkadaş bu olay yıl sonuna kadar ondan sonra ne olur bilemiyoruz gibi bi laf etti, şimdi ben taşıdıktan sonra 1 yıl boyunca 19 luk paketten yararlanamıyacakmıyım sadece kasım aralık mı kullanabileceğim yıl sonuna kadar dedim yok yok 1 yıl dedi saçmaladı, sadece 2 aylık değil arkadaşlar dimi. birde benim bakiyem turkcelde -5 tl şu an bunu nasıl turkcell alacak benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

bende dün avea ya bayisine gidip numaramı taşımak istiyorum dedim, görevli arkadaş bu olay yıl sonuna kadar ondan sonra ne olur bilemiyoruz gibi bi laf etti, şimdi ben taşıdıktan sonra 1 yıl boyunca 19 luk paketten yararlanamıyacakmıyım sadece kasım aralık mı kullanabileceğim yıl sonuna kadar dedim yok yok 1 yıl dedi saçmaladı, sadece 2 aylık değil arkadaşlar dimi. birde benim bakiyem turkcelde -5 tl şu an bunu nasıl turkcell alacak benden.

geçiş yaptıktan sonra 1 yıl süreyle her yöne 500 dk hakkınız var. 1 yıldan sonra avea içi 1000 dk diye devam edecek. ayrıntılarda öyle.

bu ülkede kimse işine vakıf değil. o yüzden kimseye danışmıyorum.
  • quote:

quote:

bende dün avea ya bayisine gidip numaramı taşımak istiyorum dedim, görevli arkadaş bu olay yıl sonuna kadar ondan sonra ne olur bilemiyoruz gibi bi laf etti, şimdi ben taşıdıktan sonra 1 yıl boyunca 19 luk paketten yararlanamıyacakmıyım sadece kasım aralık mı kullanabileceğim yıl sonuna kadar dedim yok yok 1 yıl dedi saçmaladı, sadece 2 aylık değil arkadaşlar dimi. birde benim bakiyem turkcelde -5 tl şu an bunu nasıl turkcell alacak benden.

geçiş yaptıktan sonra 1 yıl süreyle her yöne 500 dk hakkınız var. 1 yıldan sonra avea içi 1000 dk diye devam edecek. ayrıntılarda öyle.

Arkadaş şu ülke de 1 kişi bile çalıştığı işi hakkında bilgi sahibi olmaz.

Tekno marketlere gidiyorsun anlamıyor, operatör bayilerine gidiyorsun bilmiyor, hipermarketlere gidiyorsun kampanya soruyorsun bilmiyor ve daha niceleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

quote:

Tekno marketlere gidiyorsun anlamıyor, operatör bayilerine gidiyorsun bilmiyor, hipermarketlere gidiyorsun kampanya soruyorsun bilmiyor ve daha niceleri.

öyle gerçekten. adam çift çekirdek ht teknolojili işlemciyi 4 çekirdek diye millete yutturuyor. sonrada bilgisayarı alan adam benim bilgisayarım dört çekirdek diye dolanıyor
  • ben şu anda avea abonesiyim. diğer operatöre numaramı taşısam,3-5gün sonra tekrar avea ya numaramı geri taşısam faydalanabilir miyim 500 dakika her yöne 1gb internet 1000 her yöne sms paketinden. ayrıca katlayan tarifeyi seçerek 20tl yüklemeye 40tl hediye kazanabilir miyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

quote:

öyle gerçekten. adam çift çekirdek ht teknolojili işlemciyi 4 çekirdek diye millete yutturuyor. sonrada bilgisayarı alan adam benim bilgisayarım dört çekirdek diye dolanıyor

Bknz. çift çekirdekli Pentium 4 işlemciler.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.