Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: target4u

quote:

Orijinalden alıntı: spygame

ben kalan dk,sms,mb ücretlerini sorgulayamıyorum.daha önce 9333 e kalan diye msj atınca yazıyodu ama şimdi bir sorun oluştu 500 ü arayın diyor.acaba numar fln mı değiştirdiler yoksa çok sorguladığım için mi kestiler :D Bilgisi olan?

sms calısmıyorsa, 9333 arayabilirsin;

daha detaylı BONUS detaylarını ogrenmek icin "1" tuslayabilir,

ardından ;

"SMS" bonuslarınızın detayı icin "1" ( ADET cinsinden )

"SANIYE" bonuslarınızın detayı icin "2" ( DAKIKA + SN dakika cinsinden )

"LIRA" bonuslarınızın detayı icin "3" ( TL + Krs cinsinde )

"DATA" bonuslarınızın detayı icin "4" ( MB + KB + byte cinsinde ) soyluyor,

---------------------------------

cook duzgun calısıyor, anlık bilgiler alabilirsin, =D =D ,

Tesekkurler.iyi calisiyor servis:)

• Böyle bir tarife hiçbir operatörde yok.kalite den ödün verme pahasına aveya geçmeye karar verdim.yaş 34 olunca 19-25 yaş arası çevrden biri bulamadım.vodafonda bu tarife 19+4+8 şeklinde oluyor.evimde avea çekmiyor ama sms le idare edicem.1gb internette iadare eder.dışardada 5 saat psikopat sevgili değilseniz yeter:) sorunsuz tc no için 10 tl veriyorum.çevreme baktım hepsi 19-25 dışı:))deli olcam ya.bu arada bu 19 paket içn her ay 30 tl yüklesem ne olur.yada +10 tl ödeme yapmayı kabul etsem 19 luk bu paketin üstüne ne koymalıyım.aslında amacım webi ve her yönü daha sık kullanmak.belki yıl sonunda 1000+1000+2gb 29 tl v.b bir paket çıkabilir.muhtemelende bu paketten geçirmezler,yeni geçişleri alırlar.neyse +10 tl yi nasıl kullanayım sizce..
  • iyi günler ben 6 ay önce aveadaydım. sonra vodafone a geçtim. oradan da 3 ay sonra turkcell e geçtim. tekrar aveaya geçersem bu kampanyadan yararlanabilir miyim? bu kampanyadaki mesajlar ve süreler her yöne mi ?
  • Arkadaslar bir sorum olacak benim su an turkcell hattimda 19liradan fazla var , ben genc tarifeye gecmek icin hattimda tl oldugu halde tekrar 20 tl yuklemek zorunda miyim hemen?
  • nekadar dakika sms felan kaldığını öğrenmek için * bilmemkaç# gibi bi kombinasyon yokmu?
  • Kalan yazıp 1991 e mesaj gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

iyi günler ben 6 ay önce aveadaydım. sonra vodafone a geçtim. oradan da 3 ay sonra turkcell e geçtim. tekrar aveaya geçersem bu kampanyadan yararlanabilir miyim? bu kampanyadaki mesajlar ve süreler her yöne mi ?

?_?_?_?_?
  • ilk defa hat taşıyorum.bu tarifeye kayıt yaptırdım. çok hoşlanacağımı düşünüyorum. hattın kullanıma açılacağı zaman şimdiki kullandığım hatta mesaj olarak gönderildi. aklımda sadece bir soru var kardeşimin kimlik nosunu göndereceğim yalnız kardeşim üzerine olan hat avea ama katlayan tarife değil faturalı böyle bir durumda avea içi 1000 dk 1000 sms olarak geçme durumu olurmu ? değilse üzerine avea hat olmayan birisini bulacam.
  • quote:

quote:

iyi günler ben 6 ay önce aveadaydım. sonra vodafone a geçtim. oradan da 3 ay sonra turkcell e geçtim. tekrar aveaya geçersem bu kampanyadan yararlanabilir miyim? bu kampanyadaki mesajlar ve süreler her yöne mi ?

?_?_?_?_?

Genç Paket'in her yöne 500 dakikalık numara taşıma faydasından yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTuesday

Arkadaslar bir sorum olacak benim su an turkcell hattimda 19liradan fazla var , ben genc tarifeye gecmek icin hattimda tl oldugu halde tekrar 20 tl yuklemek zorunda miyim hemen?

Hattını aveaya taşıdığında turkcelldeki liraların aveaya geçmez ama turkcellden liralarının iadesini isteyebilirsin.Hattın avea olduğunda yeniden 20 tl yüklemen gerekir.
  • quote:

Avea dan ayrılalı 90 günü (3 ayı) geçtiyse sorun yok tabi diğer şartları da yerine getirebilirsin.Sen ayrılalı 180 gün olmuş,90 gün şartını 2 katuyla yerine getirmöiş oluyorsun.
    2. soruna gelince,kampanyadaki denilenleri hata yapmadan yerine getirirsen, heryöne 500 dakika + Heryöne 1000 SMS + 1 GB net satın alma hakkın var 19 TL karşılığında.Çok önemli uyarı ve dataylar bu sayfada arkadaşlarca paylaşıldı yazıldı,hata yapmamak için öncekli sayfaları okuyun mutlaka.

quote:

Orijinalden alıntı: jupiterus

ilk defa hat taşıyorum.bu tarifeye kayıt yaptırdım. çok hoşlanacağımı düşünüyorum. hattın kullanıma açılacağı zaman şimdiki kullandığım hatta mesaj olarak gönderildi. aklımda sadece bir soru var kardeşimin kimlik nosunu göndereceğim yalnız kardeşim üzerine olan hat avea ama katlayan tarife değil faturalı böyle bir durumda avea içi 1000 dk 1000 sms olarak geçme durumu olurmu ? değilse üzerine avea hat olmayan birisini bulacam.

Kardeşin daha önce genç paketten ve benzeri gençlere özel kampanyanyalardan faydalanmadıysa sorun yok diye düşünüyorum.Bir de avea sitesinde şöye bir detay var:Eğer abone daha önce (1 yıl içinde) numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalandı ise,bu kampanyadan yararlanamaz,heryöne 500 dakika yerine avea içi 1000 dakika gelir diyor.Sanırım bu T.C no üzerinden takibi içermez isim üzerinden takibi içerir ve hat senin üzerineyse ama kardeşinin T.C nosunu göndersen bile sorun oluşturmaz diye tahmin ediyorum ama yinede ben bu konuda tecrübeye sahip değilim.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Ekim 2011; 2:51:45 >

• Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Avea dan ayrılalı 90 günü (3 ayı) geçtiyse sorun yok tabi diğer şartları da yerine getirebilirsin.Sen ayrılalı 180 gün olmuş,90 gün şartını 2 katuyla yerine getirmöiş oluyorsun.
    2. soruna gelince,kampanyadaki denilenleri hata yapmadan yerine getirirsen, heryöne 500 dakika + Heryöne 1000 SMS + 1 GB net satın alma hakkın var 19 TL karşılığında.Çok önemli uyarı ve dataylar bu sayfada arkadaşlarca paylaşıldı yazıldı,hata yapmamak için öncekli sayfaları okuyun mutlaka.

quote]Orijinalden alıntı: jupiterus

ilk defa hat taşıyorum.bu tarifeye kayıt yaptırdım. çok hoşlanacağımı düşünüyorum. hattın kullanıma açılacağı zaman şimdiki kullandığım hatta mesaj olarak gönderildi. aklımda sadece bir soru var kardeşimin kimlik nosunu göndereceğim yalnız kardeşim üzerine olan hat avea ama katlayan tarife değil faturalı böyle bir durumda avea içi 1000 dk 1000 sms olarak geçme durumu olurmu ? değilse üzerine avea hat olmayan birisini bulacam.

Kardeşin daha önce genç paketten ve benzeri gençlere özel kampanyanyalardan faydalanmadıysa sorun yok diye düşünüyorum.Bir de avea sitesinde şöye bir detay var:Eğer abone daha önce (1 yıl içinde) numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalandı ise,bu kampanyadan yararlanamaz,heryöne 500 dakika yerine avea içi 1000 dakika gelir diyor.Sanırım bu T.C no üzerinden takibi içermez isim üzerinden takibi içerir ve hat senin üzerineyse ama kardeşinin T.C nosunu göndersen bile sorun oluşturmaz diye tahmin ediyorum ama yinede ben bu konuda tecrübeye sahip değilim.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

cevap için çok teşekkürler. bu kampanya için aveaya geri döneceğim. dikkat etmem gereken bilgi; 500 dakka ile 1000 fakka farkı değil mi? başka bir şey yok ?

• Dikkat etmen gereken birkaç detay var,bu başlıkta önceki sayfaları mutlaka oku.
    -Taraftar hatlarına da geçebilirsin taraftar hatlarından da bu paket satın alınabiliyor.
    -Taraftar hatlarında Şampiyon Tarife ile alınması ayrıca heryöne aylık 30 dakika daha kazandırır.
    -Kampanya için Avea ya hattını taşıma başvurur yaparken Eğer Avea seçecekseniz katlayan tarifeyi seçmeyin,katlayan tarife kampanya dışı.
    -Hattınız açıldıktan sonra sakın 5660 a kayıt olmayın,onun yerine 1991 e kayıt olacaksınız.5660 a kayıt olursanız heryçne yerine avea içi gelir.

Bunlar ve daha fazlası önceki sayfalarda bol bol detaylarıyla anlatıldı.

Cep telefonu operatör tarihinin en iyi kampanyasını en iyi paketini basit hatalardan dolayı kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 9 Ekim 2011; 3:18:17 >
  • Orijinalden alıntı: jupiterus

teşkkürler bi bakalım nolacanı görürüz kardeşim 4 ay önce hattını aveaya taşımıştı zaten. aveanın belirttiği detaylarda abone hat sahibi anlamında kullanılıyorsa evet ama kullanıcıyı belirtiyorsa o zaman olmaz.

• Merhaba dostlar.

Kampanyalarla ilgilenen birçok arkadaş var, ufak bir sorum olacak. Bu tarife aslında süper yalnız 1000 sms bana yetmeyecek sanırım o nedenle tereddutte kalıyorum.

Sizce bu tarifeye geçip 9 tl daha verip sms almak mi yoksa aynı ozelliklere sahip bir tarife var mi?

Hattım Turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janti -- 9 Ekim 2011; 14:07:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Dikkat etmen gereken birkaç detay var,bu başlıkta önceki sayfaları mutlaka oku.
    -Taraftar hatlarına da geçebilirsin taraftar hatlarından da bu paket satın alınabiliyor.
    -Taraftar hatlarında Şampiyon Tarife ile alınması ayrıca heryöne aylık 30 dakika daha kazandırır.
    -Kampanya için Avea ya hattını taşıma başvurur yaparken Eğer Avea seçecekseniz katlayan tarifeyi seçmeyin,katlayan tarife kampanya dışı.
    -Hattınız açıldıktan sonra sakın 5660 a kayıt olmayın,onun yerine 1991 e kayıt olacaksınız.5660 a kayıt olursanız heryçne yerine avea içi gelir.

Bunlar ve daha fazlası önceki sayfalarda bol bol detaylarıyla anlatıldı.

Cep telefonu operatör tarihinin en iyi kampanyasını en iyi paketini basit hatalardan dolayı kaçırmayın.

çok teşekkürler . bunlara dikkat edeceğim. taraftar hat alsam mesela galatasaryın. ödemem gereken ücret falan var mı ?yada ilerde değiştirmek isteidğimde bi sorun olur mu

ayrıca ben eskiden öğrenci tarifesindeydim. bu seçtiğimiz 19 liralıkpaket tarife olmuyor mu ? bir de tarife mi seçmem gerekiyor ? o kısmı anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 9 Ekim 2011; 15:22:56 >

• Beyler ben aveadan turkcell e gectim sonra simdi aveaya gecsem bana 500 dk her yone mi yoksa 1000 dk avea icine mi vericek?
  • Arkadaşlar bişe soracam taraftar hattına geçsem kartalcell şampiyon tarife mesela 20 tl yüklemeye 2000dk ücretsiz süre veriyor hem de bu kampanyayı kullanabilirmiyim?
  • bu tarifeyi ben de kullanıyorum internet 1mbit telefona göre gayet iyi ve dhde facebookta takılıyorum hic kota gitmiyor tavsiyedir
  • @ Ewt forum ahalisi , Tarifem yaklaşık 1 ay önce açıldı kral tarife ile , sorunsuz kullanıyordum hala kullanıyorum ama insan daha çok ister ya kontr yğkleyince daha çok dk gelsin dedim ve yaklaşık 2 hafta önce katlayan tarifeye geçtim . Yarın 1 aylık süre doluyor , şimdi kontr yükledim 20 tl , 40 tl heryöne hediye geldi bakalım Yıkılan paket yenilenince nasıl olucak HY 500 olarak devam edebilecekmiyim .
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.