Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın avea'ya geçeceğim bu 19 luk paketi alabilmek için. Tarife olarak hangisine geçmemi önerirsiniz?
  • Ayda 30 TL yükleyebilenlere heryöne ayrıca birkaç saat hediye dakika veren bir tarife vardı,Mobil Öğrencimiydi şu an kafam iyi değil.Bir araştır.Yok ben 20 TL den fazla yükleyemem diyorsan Kral tarife de olur.Nasıl olsa heryöne 500 den kullanacaksın,paketi aşmayacaksın,tarifenin özelliklerine gerek kalmıyor.Paketi aşacaklar için tarife önemli tabi.Paketi aşmadıkça tarife sadece gereksiz bir detay.

Katlayan tarife ile kullanmak çok harikaydı bu kampanyayı ama Avea uyandı,katlayan tarife yi birlikte kullanma avantajını iptal etti.
  • O zaman kral tarifeye geçeyim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetzn93

Bu akşam Avea'ya geçiyorum. Öğrenciyim, tarife olarak hangisini seçmeliyim? 19'luk paketin bilmediğimiz bi can sıkıcı tarafı var mı ?

Tek can skci tarafi yillardir 60 70 lira fatura oderken telefon giderin 19 liraya dusuyor bi anda alisamiyorsun etarfinda herkese anlatiyorsun sevincten boyle boyle bi kampanya var diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEY -- 15 Ağustos 2011; 4:33:40 >
  • En az 20 Tl yükledikten sonra,sakın 20 TL den harcama yapmayınız,bir yeri aramayınız,mesaj çekmeyiniz,sadece pakete üye olmak için yapılan mesajlaşmaları yapınız,çünkü hesapta 20 TL olmazsa 19 Tl yi çekemiyor sistem ve paket açılmıyor.Adam aveaya geçiyor,yüklüyor 20 TL yi,arıyor arkadaşını,ben aveaya geçtim,şimdi 19 TL ye bol bol konuşacam diyor kapatıyor,gidiyor 40 kuruşu,sonra mesaj yolluyor paketi almak için,bakiye yetersiz diyor.Buna dikkat edin,paketi almadan sakın 20 TL ye dokunmayın.
    Geri kalan 1 TL ile de Arankazan kampanyasına mutlaka üye olun.Arankazan üyeliği için Arankazan yazıyorsun 1030 a gönderiyorsun,1 sms ücreti düşüyor 1 defaya mahsus,ama çok faydası oluyor.
    Hattınızın görüşmelere açılması için bir arkadaşınızı arayıp 5 saniye açık tutun kapatın telefonu diye bir durum vardı,hala var mı bilmiyorum buna da dikkat.
    Birde her defasında paketi kullanmaya başlarken arama sürelerini ve gönderilen mesaj sayılarını sıfırlayın ki arama yaptığınız dakikaları ve mesajları hesap edebilesiniz.Gerçi KALAN yazıp 1991 e gönderince cevabı bedava geliyor.Göndermek de ücretsiz.Yalnız siz yine de telefonunuzdan da takip edin,çünkü bazen avea yanlış hesapladı,ben bu kadar konuşmadım diye saçmalayanlar oluyor.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 15 Ağustos 2011; 9:11:06 >

• bugun paketin son gunu.gee 12 demi bitecek yoksa gun icinde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Ayda 30 TL yükleyebilenlere heryöne ayrıca birkaç saat hediye dakika veren bir tarife vardı,Mobil Öğrencimiydi şu an kafam iyi değil.Bir araştır.Yok ben 20 TL den fazla yükleyemem diyorsan Kral tarife de olur.Nasıl olsa heryöne 500 den kullanacaksın,paketi aşmayacaksın,tarifenin özelliklerine gerek kalmıyor.Paketi aşacaklar için tarife önemli tabi.Paketi aşmadıkça tarife sadece gereksiz bir detay.

Katlayan tarife ile kullanmak çok harikaydı bu kampanyayı ama Avea uyandı,katlayan tarife yi birlikte kullanma avantajını iptal etti.

Hocam o tarife mobil ogrenci ve heryone 120dk veriyor. Bende o tarifeyi kullaniyorum ve aylik 30TL yukluyorum boylece aylik konusma dakikalarimi ordan kapatiyorum.

• Tarife mi değişti yoksa ben mi bulamadım ?

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms

19 TL'ye 1000 dk. Avea içi + 1000 SMS her yöne + 1 GB internet diyor.
  • Avea'lı olursam bölümündeymiş buldum.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

Avea'nın kendi müşterilerine böyle tarife sunmaması çok kötü. Sunsan ne olur ki ? Hattım 10 senelik Turkcell abonesi (ben değilim ) bana bir şey verdikleri yok ne verseler yeni geçenlere.
  • Sonunda ben de geçtim aveaya
  • arkadaşlar şimdi benim her yöne 500 olan paket süresi dolmak üzere yani 1 ay olacak 2gün sonra, hani paket otomatik olarak yenileniyor ya, ben şimdi paketi iptal etsem 10 15 gün sonra tekrar 19luk her yöne 500 dk talep etsem yine her yöne 500 dk mı verirler yoksa avea içi 1000 dk mı? Bu soruma kesin bir cevap verebilecek biri varmı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

arkadaşlar şimdi benim her yöne 500 olan paket süresi dolmak üzere yani 1 ay olacak 2gün sonra, hani paket otomatik olarak yenileniyor ya, ben şimdi paketi iptal etsem 10 15 gün sonra tekrar 19luk her yöne 500 dk talep etsem yine her yöne 500 dk mı verirler yoksa avea içi 1000 dk mı? Bu soruma kesin bir cevap verebilecek biri varmı? :)

Paketi nasıl iptal edeceksin ki,paket yenileme tarihi geldiğinde,eğer 5 gün içinde yükleme yapmazsan paket üyeliğin yani kampanyaya katılım üyeliğin düşmez,iptal olmaz,yalnız tekrar SMS atman lazım paketi tekrar satın alabilmen için,bu da sana 1 SMS ücreti kaybettirir.Paket yeni,leme süresinde yükleme yapılmazsa kampanyaya üyelik düşimez,herkesin dikkatine,5 gün içinde yükleme yapılmazsa,başka zaman yükleme yaparsan,paketi satın almak için sms atman lazım,1 sms ücreti düşer.Tekrar kampanytaya kayıt olmaya gerek yok,sadece paketi almak için sms atacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

arkadaşlar şimdi benim her yöne 500 olan paket süresi dolmak üzere yani 1 ay olacak 2gün sonra, hani paket otomatik olarak yenileniyor ya, ben şimdi paketi iptal etsem 10 15 gün sonra tekrar 19luk her yöne 500 dk talep etsem yine her yöne 500 dk mı verirler yoksa avea içi 1000 dk mı? Bu soruma kesin bir cevap verebilecek biri varmı? :)

Paketi nasıl iptal edeceksin ki,paket yenileme tarihi geldiğinde,eğer 5 gün içinde yükleme yapmazsan paket üyeliğin yani kampanyaya katılım üyeliğin düşmez,iptal olmaz,yalnız tekrar SMS atman lazım paketi tekrar satın alabilmen için,bu da sana 1 SMS ücreti kaybettirir.Paket yeni,leme süresinde yükleme yapılmazsa kampanyaya üyelik düşimez,herkesin dikkatine,5 gün içinde yükleme yapılmazsa,başka zaman yükleme yaparsan,paketi satın almak için sms atman lazım,1 sms ücreti düşer.Tekrar kampanytaya kayıt olmaya gerek yok,sadece paketi almak için sms atacaksın.

dostum cevap için tsk ederim ama sen tam olarak anlamadın olayı, şimdi yeterli bakiyem var ama ben paketin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorum bir müddet.. Şimdi IPTAL yazıp 1991'e gönderdiğin zaman otomatik paket yenileme olmayacak diyor gelen smsde.. Sorum şu; Diyelim ki bunu yaptım, tekrar paket almak istediğimde her yöne 500 olan paket talebinde bulununca yine her yöne mi verir yoksa avea içi 1000 dk mı verir? Lütfen acil biri bu soruya yanıt versin bu gece yenilenecek paket :s

• kampanyalar bölümünden kaldırılmış tarife bittimi yoksa?
  • quote:

Dostum paketi iptal etsende, etmesende bir sonraki avea ici 1000dk olur. Kolay gelsin.
  • Arkadaşlar , Sadece 19 TL ye, HERYÖNE 500 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB data Kampanya Devam ediyormu ? Valla Güzelmiş Kampanyaa yaaa
  • etsende etmesende avea içi 1000 dk olurmu hiç.. Numara taşıma ile gelenler bu paketi 12 ay boyunca kullanabilir diyor esaslarda! Yalnız kafama takılan iptal edip tekrar başvuru yapınca aynen devam ediliyormu ondan emin değilim..
  • arkadaşlar bu pakete üye olmak icin tc no'yu yoladım.Gelen mesaja avea içi 1000dk+.... istiyorsan bin yaz 1991'e yolla diyor.Ama ben 500dk heryöne istiyorum ne yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

arkadaşlar bu pakete üye olmak icin tc no'yu yoladım.Gelen mesaja avea içi 1000dk+.... istiyorsan bin yaz 1991'e yolla diyor.Ama ben 500dk heryöne istiyorum ne yapabilirim.

O tarife sadece numarasını taşıyanlar için geçerli

Siz Geçmiş Avea abonesi iseniz 1000dk avea içi oluyor sadece

Ayrıca Numaranızı taşımışsanız bile önceden başka bir tarifeye abone olduysanız olmamış olabilir

Örnğ: Katlayan tarife
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.