Şimdi Ara

Yuksek araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
61.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi gunler arkadaslar. bir araba almak istiyorum ve kriterlerime gore fikirlerinize ihtiyacim var. Ben ihtiyaclarimi belirteyim ve lutfen bana en uygun araci beraber bulalim...

1 hiza ve spor gorunume merakli degilim. esim ve bir bebegimiz var
    2 az yaksin istiyorum, dizel sart degil cunku yilda en fazla 3000 km yol yaparim.
    3 fiyat en fazla 37 olsun ama cok iyi bir 42 43binlik araba tavsiyesinide dusunebiliriz.
    4 daha once qashqai, camaro, yaris, ssangyong actyon kullandim.
    5 yerden yuksek arabalar tercihimdir icine gomuldugum arabalari hic sevmiyorum suan gonlumde asx, sportage, ix35 var ama onlara gucum bu donemler yetmiyecek.
    6 suan bana uygun oldugunu dusundugum honda jazz var ayrica yeni kasa C4 ude cok begendim ama icine oturmadim gomulurmuyum bilmiyorum?
    7 donanim olarak yagmur sensoru benim icin cok onemli ikinci onemli olanda mumkunse cam tavan veya sunroof.
    8 bebek arabasinin rahat sigabilecegi bir bagaj.

simdilik aklima gelenler bunlar cevaplarinizi beliyorum arkadaslar,tesekkurler..

• esp genelde standart diye onu yazmadim. tabiki guvenli bir araba ayni zamanda tercihim onu yazmayi unutmusum...
  • 2005-2006 sorentalara bakabilirsiniz veya suzuki grand vitara'larda güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peugeot 3008 1.6 vti 120 hp. manuel

ACTIVE donanım artı

dış: Sedefli Beyaz

iç: Tramontane Siyah Kumaş

Ayna paketi (Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası + Elektrikli katlanan yan aynalar + Dış aynalar altında eşik aydınlatma)

Plus Pack Opsiyon Paketi (İki bölgeli tam otomatik klima / Ayna Paketi / Yağmur sensörü / Otomatik yanan farlar ve Follow me home / WIP Connect Bluetooth sistemi / USB Bağlantısı)

liste fiyatı 51.000 tl

ancak çeşitli forumlarda bu aracın 45-46 bin tl ye kadar alınabildiği yazılıyor

sıkı pazarlıkla güzel bir fiyata ihtiyacınız doğrultusunda bir araca sahip olabilirsiniz

içi geniş yerden yüksek donanımlı güvenli kullanışlı bir aile otomobil...
  • cok ozur dilerim 2.el istemedigimide yazmayi unutmusum kusura bakmayin. artik burcumdan dolayimi antikaligimdanmi bilemiyorum ama araba sifir olmayinca o sifir kokusunu alamayinca benden once baskasi o direksiyonu tutmus arabaya sahip olmussa ben o arabayi benimseyemiyorum kullanamiyorum boyle bir durumum var:) bende bu huy olmasa zaten coktan ikinci el bir suv bulmaya calisip almistim. yani kesin 0 km olmasi lazim
  • evet peugeot 3008 guzel ozellikleride iyi ama bana jip olmaya calismis olamamis bir mpv yi andiriyor. onun disinda limitim aslinda 37bin tl 47bin tl limitin 10milyar ustu oluyor. anca cok zorlayip 42 43e kadar cikabilirim. 43 u veren 46iyida verir gibi olamiyor iste ama:) biz en iyisi fiyati limit 39 diye dusunelim ona gore bir araba bakalim. citroen c4 ve jazz icin ne dusunuyorsunuz?
  • Sıfır istiyorsanız duster e ne dersiniz?
  • dustera gittim icine bindim arabadan cok kotu bir cin mali plastik kokusu geliyordu ilk defa hayatimda yeni araba kokusundan nefret ettim. ama arabanin tipini begeniyorum secimlerimin arasinda vardi hem suv tarzi hem ucuz diye. yalniz ici hic hosuma gitmedi arabanin. tamam sert plastik olsun tutturmuyorum audi bmw gibi kaliteli ic mekani olsun diye ama sert plastik olsada belirli bir iscilik kalitesi olsun konfor olsun zaten takir tukur arabaya binmek istesek aliriz bi 2000 model araba cilala parlat temizle olur sana ayni sey. duster hakkinda pek bir bilgim yok kotulemiyim ama bana vasat geldi o araba. bununla beraber siyah ve beyazinin krom aksesuar takviyelisinin goruntusu cok iyi. marka olarak toyota honda vw nissan tercihim ama marka takintimda yok. Herhangi bir marka cok kaliteli bir arac yapmissa alkislarim ve banada uyuyorsa alirim. tabi paramda yetiyorsa:) en son saangyong actyon otomatik suv um vardi herkes tabi onyargili o markaya cogu kisi cin mali saniyor halbuki kore mali ve 50 yillik var birmarka. asiri memnundum yag gibi gidiyordu herseyi superdi arabanin ama ev almam gerektigi icin satmak zorunda kaldim ve toyota yaris aldim. suan ondanda cok memnunum ve hic alcakta gidiyormusum gibide olmuyor ki actyon asiri yuksek bir aracti qashqai honda crv rav4 hepsinden yuksek. ama iste yarisin bagaji bizi cok yoruyor cok zorlaniyoruz. eger o donem param yetseydi jazz alacaktim ama yetmedi yaris aldim simdi jazz aklinda kaldi. halada aklimdan cikmiyor aslinda ama bi yandanda citroen c4 u gordum yeni kasa ve fiyatida jazz fiyati bu sefer ona takildim ona bakarken e madem c4 olur aurisde olur dedim ama auris galiba olmaz cok yere yakin. duster i tekrar dusuneyim ama 3008 i alamam cok pahali. evet arkadaslar baska ne olabilir ve jazz ve c4 icin ne diyorsunuz. bunun disinda ben begendigim diger araclarinda siz listesini yapmak istiyorum bana o olmaz onu sil unut bu olur iyidir diyebilirsiniz...
    MAZDA 3
    MAZDA 3 HB
    CRUZE
    CRUZE HB
    HONDA JAZZ
    TOYOTA AURIS
    HYUNDAI ACCENT BLUE
    HYUNDAI IX20
    CITROEN C4
    VW POLO
    KIA SONATO
    KIA VENGA
    KIA CEED
    FIAT PUNTO
    FIAT BRAVO( tavsiye eden cok ama cok icime sinmedi)

• bravo için bir tavsiteyede benden.
  • bravonun neleri iyi. birde icine gomulen arabalardanmi hafif yuksek olmasi tercihim?
  • rav4 2006 extra a/t
  • Bence Kia Venga 1.6 Benzinli 125 Hp Otomatik 42.300 Tl araçta aradığınız özellikler mevcut yüksek bir araç MPV(Multi-Purpose Vehicle) diye geçiyor.Araçta donanım olarak Panoroma Plus paketinde aradığınız kriterlerin hepsi mevcut (ESP, Panoramik Cam Tavan, Otomatik Klima) bir incelemenizi tavsiye ederim.

Saygılar, İyi forumlar

Yuksek araba tavsiyesi
  • Mazda 3 yada Toyota auris size daha çok uygun gibi görünüyor, en azından yazdıklarınızdan ben bunu anladım.
  • actıon sıraladıgınız biçok araçtan iyidir bence.
    alabiliyorsanız actıon'ı tekrar alın derim..
  • Yılda 3000km yol gidiyorsan taksiye bin abi,

3000*1.6= 4800tl

Hadi diyelim 1000tl de açılışdan gitti
    5800tl

Arabanın vergisiydi, şuyuydu, buyuydu derken yılda gideri 7000tl den daha fazla olacaktır amortisman dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imnobody -- 28 Mayıs 2011; 18:27:03 >
  • golf al keyfine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechMuhendis

evet peugeot 3008 guzel ozellikleride iyi ama bana jip olmaya calismis olamamis bir mpv yi andiriyor. onun disinda limitim aslinda 37bin tl 47bin tl limitin 10milyar ustu oluyor. anca cok zorlayip 42 43e kadar cikabilirim. 43 u veren 46iyida verir gibi olamiyor iste ama:) biz en iyisi fiyati limit 39 diye dusunelim ona gore bir araba bakalim. citroen c4 ve jazz icin ne dusunuyorsunuz?

siz yüksek olsun yazınca hani dedim geniş ferah heybetli bir beklentisi ve o yönde bir tercihi olacak

o yüzden 3008 tavsiye ettim

o zaman şöyle demeliyiz ;

0 km benzinli donanımlı güvenli iç hacmi değişken ve kullanışlı otm. viteste olursa daha kullanışlı olur bence

üretim kalitesi yüksek ergonomik ve kasko sigorta dahil 40.000 tl bütçeli bir otomobil olacak..

honda jazz 1.4 FUN+ i-Shift tam bütçenize ve beklentinize uygun bir model

otm. vitesde daha kullanışlı olur gerek donanımı gerek güvenlik yönünden başarılı bir modeli hondanın

liste fiyatı 40.000 tl ancak honda indirim konusunda eli acık bir marka iyi bir pazarlıkla 1500-2000 tl indirim yaptırılabilir

güzel bir otomobil jazz sağlam sorunuz güvenli donanımlı uzun ömürlü sınıfı içersinde üretim kalitesi yüksek bir araç.

özellikle iç hacmi baya kullanışlı ve geniş kullanımı keyifli aile kullanımına uygun

yeni c4 kullanmadım incelemedim o yüzden yorum yapamıyorum...

• Skoda yeti vardı bi.Oda bayağı güzel diyorlar.
  • auris'in yüksek bir oturma pozisyonu var hocam. babamın arabası. ben tavsiye ederim. bir sorunuz olursa da cevaplarım.
  • scenic tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.