Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47304731473247334734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon gerçekten efsanevi bir şekilde geliştirilmeye devam edililiyor; Android 7.0'lı ilk custom rom yayınlanmış;http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-aicp-12-0-n-7-0r14-i9100-unofficial-t34834

keşke bozulmasaydı da s2'de Android 7'yi de görebilseydim. Neyse sizler görürsünüz artık, umarım 7 ile birlikte tek sorun olan pil düzelmiştir. Gerçekten S2 gibi bir cihaz bir daha gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

telefon gerçekten efsanevi bir şekilde geliştirilmeye devam edililiyor; Android 7.0'lı ilk custom rom yayınlanmış;http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-aicp-12-0-n-7-0r14-i9100-unofficial-t34834

keşke bozulmasaydı da s2'de Android 7'yi de görebilseydim. Neyse sizler görürsünüz artık, umarım 7 ile birlikte tek sorun olan pil düzelmiştir. Gerçekten S2 gibi bir cihaz bir daha gelmez.

Elimde sağlam s2 duruyor halen :D satmayacağım, bu romu deneyeceğim, bakalım nasıl bir performans sergileyecek
  • Ulan ne aletmiş bee, 5 yıldır bununla yemediğimiz tatlı kalmadı
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Satsaniz değmez emin olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim elimdede duruyor bayarya sorunu olmasa dahaa kullanilacak.

• Benim de elimde duruyor g2-m8-g4 aldım ama s2 tadını vermedi hiçbiri. Geçenlerde iş hattımı takıp kullandım 3 saat civarı ekran süresi aldım stock rom ile. Eğlence amaçlı son çıkan romları kurup eğleneyim diyorum
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Batarya sorununa kesin cozum burada
    duvardan sarj aleti ve 2 adet 2.sinif batarya aliexpresten. 8 dolar.
    1 orjinal batarya
    1 de bugun gelen deji bataya(baya ovulmus bakalim ins iyidir)

toplamda 4 batarya ile soruna toptan cozum buldum. biri btince cikariyorm duvara takiyorum o sarj oluyor, dolu olan ile yola devam
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• Asıl telefonum olan lg g3 ü garantiye gönderdim, bir haftadır s2 kullanıyorum :D s2 den görüntüler
    Çektiğim video programı kendi içinde ekran kaydetme Programıdır, 720p ile kaydetmiş :) şaşırdım
    cm 13 yükldür ve günlük kullanım için çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 27 Ekim 2016; 10:41:43 >
    hocam hattiniz nedir acaba? bende cm13 kuruyorum ama mobil veridn nete giremiyorum. nette baktm bazi telefonlarda oluyormus bu sorun careside vpn kurmak sadece. vpn istemedigimden mecbr cm10a donuyorum. acaba vodafone yuzundenmi anlamadm gitti. tum 6.0 romlari denedim ayni sorun hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

hocam hattiniz nedir acaba? bende cm13 kuruyorum ama mobil veridn nete giremiyorum. nette baktm bazi telefonlarda oluyormus bu sorun careside vpn kurmak sadece. vpn istemedigimden mecbr cm10a donuyorum. acaba vodafone yuzundenmi anlamadm gitti. tum 6.0 romlari denedim ayni sorun hep.

İlk kurduğumda 3g felan neti çalışmıyordu, kendi yöntemlerimle yaptım :D apn ayarına bir kaç değişiklik ile nete bağlanabiliyorum, hızlı bir şekilde..
    Tabi vodafone ayarlarını biliyorum, diğerlerini bilemem, eğer istersen ufak bir video ile apn ayarını ve netin çalıştığını gösterebilirim
    ayarlari video ya cekerseniz sevinirim hocam. vofafone gore yaparim bende. sacma bir hata ama caresini bulabilen yok. İns olurda cm10un karanlik havasindan cikarim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

ayarlari video ya cekerseniz sevinirim hocam. vofafone gore yaparim bende. sacma bir hata ama caresini bulabilen yok. İns olurda cm10un karanlik havasindan cikarim artik

Buyur kardeş, vodafonenun cm13 apn ayarı ve 3g netin çalışması
    Youtube de sorun oluştu ama normalde çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 27 Ekim 2016; 11:50:12 >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi hocam çalışıyor mu vodafone 3g interneti ?
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    s2 de degilde arkadasin xpreia sp var cm13 yuklu ona takip denedim malesef gene unlem cikti. nete baglanmiyor. opera max kurunca giriyor ama.

Vodafone nun sorunu gibi duruyor.hat tasitacak bu sorun bana.

S2 de denerim ama sanmiyorum farkli bir sonuc alcagimi.video ne varsa yaptim aslinda...

• şu cm13 vodafone internet sorununu bi halledemediler sadece wifi ile olmuyor ki

Bu arada 5 seneyi devirdik şarj soketi dışında hiçbirşey değişmedi taş gibi telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 3 Kasım 2016; 23:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

şu cm13 vodafone internet sorununu bi halledemediler sadece wifi ile olmuyor ki

Bu arada 5 seneyi devirdik şarj soketi dışında hiçbirşey değişmedi taş gibi telefon

3g internet ayarını buraya bakıp yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

şu cm13 vodafone internet sorununu bi halledemediler sadece wifi ile olmuyor ki

3g internet ayarını buraya bakıp yapabilirsin

Yukarıda arkadaş yapmış malesef olmamış hocam

• Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    ben sony sp de denemdim olmadi ama isterseniz siz s2 de bir deneyin sonucu yazin. sirf bu sacma hata yuzunden hatti tasicam

• Linkteki cm14u denedim. android 7.1 gayet güzel görünüyor. unstable olmasına rağmen fena değildi. İşin güzel yanı vodafoneda internet sorunu yaşamadım. galiba cm13e has bir durum bu.
    şimdilik günlük kullanıma pek uygunmu tartışılır ama yakın zamanda geçiş yapabiliriz inş
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cm14-unstable-t3465152

bu arada cynogen'in resmi cm14 açıklaması. yakın zamanda resmi olarakta gelicek sanırım inş
    http://www.cyanogenmods.org/forums/topic/cm14-for-galaxy-s2-cyanogenmod-14-nougat-7-0-rom/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 5 Kasım 2016; 20:39:41 >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Abii yok artık yaa!.. bu cihazda 7.0 'ı da görürsek S2 nin gerçek bir efsane olduğunu gsm tarihi kesinlikle yazmalı..Gsm tarihi böyle bir cihazı bir daha zor görür...
  • 
Sayfa: önceki 47304731473247334734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.