Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4495. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44934494449544964497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde sıkıntı var kamera hata vermemesi lazım 2. kişisin bak.Kamera herkeste düzgün çalışıyor.Bir yerlerde eksik olmalı.Romun elleşmediğim yeri kalmadı diyebilirim daha tek hata almadım. Romdaki tek hata herkesin söylediği üstten menüyü indirince geri tutşuna basınca işlem yapmıyor.Bundan başka ciddi bir sorundan kimse söz etmedi. Ben bile hayretler içerisindeyim o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 25 Aralık 2013; 0:18:46 >
  • Super Nexus KitKat 4.4.2 geldi hadi hayırlı olsun

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2583611

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 25 Aralık 2013; 3:47:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4500mah pil sipariş ettim yurdışından 15usd.
    tepe tepe kullanmak lazım. telefon göbekli oluyor
  • 64gb hafıza kartı kullanılabiliyormu class10 samsung 11usd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Sizde sıkıntı var kamera hata vermemesi lazım 2. kişisin bak.Kamera herkeste düzgün çalışıyor.Bir yerlerde eksik olmalı.Romun elleşmediğim yeri kalmadı diyebilirim daha tek hata almadım. Romdaki tek hata herkesin söylediği üstten menüyü indirince geri tutşuna basınca işlem yapmıyor.Bundan başka ciddi bir sorundan kimse söz etmedi. Ben bile hayretler içerisindeyim o derece.

kamera problemimi hallettim ayarlardan sdcard sil dediğinde silmiyor artık dosyalar yüzünden sapıttığını düşünüyorum

cwmden format attım bende

bazı ayarları yaparken bayağı bi can çekişti sistem
    bugun şarj denemesi yapacaktım ama olmadı sdcard silmemiş artık yarın birgün hayırlısıyla tüm sistemi kurup öyle yazarım

adwlaucher kullanın bu arada kendi koyduğu launcherlar bu kadar berbat olabilir.

apexde çalışmıyor isyan ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytradm

64gb hafıza kartı kullanılabiliyormu class10 samsung 11usd.

max 32 gb diye biliniyor ancak 64 gb kullananlar var, destekliyor.
    Ancak 64 gb 11 dolara imkansız gibi, samsung hiç değildir. Yavaş ve sahte bir model olabilir, gerçekte 64 gb olduğu şüphelidir. Ağzı yanan çok kişi var. 60 liraya Toshiba class 10, 32 gb aldım ben garantili, memnunum.
  • Bizim emektar S2 konusu öksüz mü kalmış ne:)

2 yılı deviriyoruz hala banamısın demedi köftehor

Arkadaşlar bilen vardır muhakkak diyerek danışayım sizlere; S2'nin ses açma kapama yada power tuşlarından birine mp3 player'in play/pause tuşunu atayabileceğim bir program var mı? yada kilit ekranından play/pause tuşu kullanabileceğim? Cebimize el atıp tuş kilidini açıp pause tuşuna basmak eziyetinden kurtulmak için? Bunun yüzünden mp3 player almak istemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

Bizim emektar S2 konusu öksüz mü kalmış ne:)

Arkadaşlar bilen vardır muhakkak diyerek danışayım sizlere; S2'nin ses açma kapama yada power tuşlarından birine mp3 player'in play/pause tuşunu atayabileceğim bir program var mı? yada kilit ekranından play/pause tuşu kullanabileceğim? Cebimize el atıp tuş kilidini açıp pause tuşuna basmak eziyetinden kurtulmak için? Bunun yüzünden mp3 player almak istemiyorum :)

Play/pause için tuş atamayı görmedim ama Player Pro müzik çalar programı ile ayarlayarak kilit ekranında birçok kontole erişebiliyorsunuz.
  • Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkta ki tuşa basınca play/pause olması lazım..
  • quote:

Bu program yardımı ile yapabilirsin Rocking Shortcuts , google de ara indir
  • Beanstalk ı kurdum ama öncekilerde olduğu gibi art deyken Titanyumu kuramıyorum. data/com.kereamınals klasörünü siliyorum ama yeniden kurmayı denediğim de kurulamadı diyor. Kontrol ettiğim zaman klasör yeniden yerine gelmiş oluyor. Tekrar siliyorum yine kurulmuyor. titanyumsuz olmaz buna bir çare ustalar.
  • arkadaşlar 2.3.6 lazIM BİRİ LİNK KOYAbilirmi
  • candzh kullanıcısına yanıt
    En son versiyou kurmayı dene.Eski versiyonları kabul etmiyor.

Bu arada son skorum. Bu rom bir harika dostum

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

quote:

Play/pause için tuş atamayı görmedim ama Player Pro müzik çalar programı ile ayarlayarak kilit ekranında birçok kontole erişebiliyorsunuz.

Programı indirip kurdum teşekkür ederim.

Sizin önerilerinizi de deneyeceğim teşekkürler. @Hayalci @prisonbrk
  • quote:

Bu romun adı ve sürümü nedir kardeşim
  • quote:

O romda sanal tuşları açma/kapama özelliği var mı? Özelliklerde gözüküyor ama sonrasında hepsi henüz yok diyor Home tuşu bazen algılamıyor benim o yüzden sanal tuş mecburiyetim var
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Ben onu kullanmıyorum ama sordun diye baktım ve çalışıyor sorun yok.
  • Arkadaşlar bu rom nasıl :)
    SuperNexus-4.0-i9100-BUILD1.zip
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2583611

Daha henüz bugün çıktı, indiriyorum dosyalarını, android 4.4.2 sürümü ile geliyor.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    bende pil ömrü için bu romu denemek istiyorum şuanda nordic sock rom siyah kernelin son beta sürümü ile kullanıyorum. kurulum yaparken:
    ilk önceapollo kerneli beta1 flashlıyacağım daha sonra cwm-kitkatcompati... yazan dosyayı.
    daha sonra beanstalk yazan romu flashlıyacağızve en son olarakta pa_gapps yazan dosyayı flashlıyoruz değil mi?
    rom bir de carbon yazan var yoksa onu mu flashlıyacağız?
    birde bu pit dosyası ile hafızayı arttıran bir yöntem gösterilmişti benimde şuanda 4gb hafıza acaba bir sıkıntı çıkartır mı?

edit: birde bu romda otg desteği yoktur değil mi? ne biliyim olsa güzel olurdu zırt pırt rom güncellemekten her seferinde tekrar kurulumdan sıkıldım:) bir de arkadaş titanium backup ile ilgili bir sıkıntı var demiş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newcherry -- 25 Aralık 2013; 15:02:23 >
  • newcherry N kullanıcısına yanıt
    Ouuvv dur tersten gittin hep

Önce CWM kitkat flaşlanacak sonra recovery yeniden başlatılacak. Sonra wipe işlemleri yapılacak.Ondan sonra sırası ile ROM+GAPPS+KERNEL ve SUPERSU flaşlanacak. PIT dosyasını denemedim ama şunu biliyorum henüz kitkat için swap dosyası çıkmadı.Hafıza değişmiyor ama gelir yakında.
  • 
Sayfa: önceki 44934494449544964497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.