Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mordeaur

KG2 yükledikten sonra telefon kilit ekranındayken FM radyo çalışıyor? Sürekli otomatik olarak çalışıyor. Üstüne ayarını da yaptım başlamasın diye ama anlamadım. Acaba bir uygulama mı sebebiyet veriyor?

Güncel.
  • arkadaşlar telefonun internet ayarları gidiyorya etc ye geçince bunları elle tekrar girmek istiyorum.ayarlar nedir acaba apn ayarları vs?
  • Hakan911
    5. soru
    hiç kendini yorma aldığın Aux-Post kablosu asla işine yaramayacak.zira cihazın Aux çıkışı sadece ses için üretilmiş
    yani o delikte video out özelliği yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesiniay -- 20 Temmuz 2011; 9:42:37 >
  • @onbeskarakterli
    Hafıza kartına 4gb üstü veri aktarımı ile ilgili yazdığın, kartı ext2 veya ext4 olarak formatlamayı yapıp telefonda denedinmi hiç?
    Ben ext3 olarak formatladım fakat telefon görmedi ve telefon üzerinden yeniden fat32 olarak formatlamak zorunda kaldım. Ext2 veya ext4'de böyle bir sorun olmuyorsa
    onu da denerim.
  • pc den system klasörüne vs oralara ulaşabiliyormuyuz, ustadlarımdan biri app klasörünün içini flashlar öncesi kopyala yapıştır yapıp yedeğini alıyorum demişti bu işlemi nasıl yapıyoruz...
  • quote:

KG2 yükledikten sonra telefon kilit ekranındayken FM radyo çalışıyor? Sürekli otomatik olarak çalışıyor. Üstüne ayarını da yaptım başlamasın diye ama anlamadım. Acaba bir uygulama mı sebebiyet veriyor?

Bendede aynı anlattığın problem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Bendede aynı anlattığın problem var

dün aksam kg2 romunu yükledim herhangi bir sorun yok, fm radyo calısıyor demişiniz kulaklık olmadanmı çalısıyor yoksa kulaklık takıldıktan sonramı o sorunu yaşıyorsunuz
    bu arada kg2 wipeli olanı yüklemiştim.
    en iyisimi *2767*3855# telefon temizlensin büyük ihtimal bir sorun kalmaz, ama telefonunuzdaki yüklediğiniz bütün uygulamalar silinir, rehberiniz telefondaysa yedekleyin.
    iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kean0025 -- 20 Temmuz 2011; 10:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

arkdaşlar biliyorum forumu bu ölü pixel meselesiyle biraz bulandırdım gerçekten özür dilerim ama herkesi ilgilendirebilir diye detaylı paylaşmak istedim özellikle yeni alacakları .

azbuçuk ingilizcemle xda daki sgs2 ölü pixel konusunu biraz okudum. benimki normal bir ölü pixel değildi gece uyumadan önce telefonu kapatırken o en son gelen titreşimden önceki siyah ekranda farkettimiştim siyah çizgiyi. daha sonra
    linkini verdiğim

http://www.appbrain.com/app/dead-pixel-detect/vidyaworks.oxeye

siteden bir test programı indirdim. ordaki siyah ekrandada normalde bakarken hiçbirşey yok. ama tamamen karanlık bir ortamda gözlerde karanlığa uyum sağladıktan sonra programı çalıştırınca siyah ekranda telefonun sağından soluna doğru uzanan çizgiyi dahda iyi farkettim(home tuşunun bir parmak kadar üzerinde)ve ekranın bikaç yerinde sihay lekeler vardı.

xda daki bikaç kişi aynı sorunun birebir benim yaşadığım haliyle kendilerinde olduğunu söylüyor. yani normal bir anda yapılan testle herşey normal ama sadece tam karanlık bir ortamda farkedilebiliyor. dilerseniz sizde deneyin.

vatanbilgisayarın müşteri hizmetlerini aradım. beni telpa müşteri hizmetlerine yönlendirdi. onları aradım telefonu gönderin bakalım dediler. benim bulunduğum şehirde telpa yetkili servisi yokmuş o yüzden istanbula göndermem gerekiyor.gelde şimdi telefonsuz kal.
  • KF3'e güncelleme yaptım ancak Kies'e bağlanmıyor artık...

kies güncellemesi falan da yaptım...

başına gelen oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

KF3'e güncelleme yaptım ancak Kies'e bağlanmıyor artık...

kies güncellemesi falan da yaptım...

başına gelen oldu mu

Kies hiç bir zaman randımanlı çalışmıyor zaten.Kafasına göre bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor.Henüz tam randımanlı çalışmıyor,Bir şey aktaracaksan depolama modunda bağlan.
  • http://urun.gittigidiyor.com/Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG-adaptor-kablosu_W0QQidZZ42307320

bu kablo bize uyarmı ? usb girişini biraz yontarım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

http://urun.gittigidiyor.com/Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG-adaptor-kablosu_W0QQidZZ42307320

hocam 2 arkadas micro usb kısmını eyeleyerek kullanabildigini soyluyor ama direk oturmuyormus dediklerine gore
  • arkadaşlar bana çok acele rootsuz romsuz telefon için yedek alma programı önerebilirmisiniz ? telefonu birazdan servise göndericem.
  • bu arada kg2 de bi bug buldum sarja koydum sabah doldu ses uyarısı verdi sol yukarıda %100 gosteriyordu çektim sarjdan %97 de bırakmış sarjı tekrar taktım sarj almaya devam ediyor(dunde aynısı oldu önemsememiştim ) . Deneyebilecek var mı bunu genel bisey mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ho0k

bu arada kg2 de bi bug buldum sarja koydum sabah doldu ses uyarısı verdi sol yukarıda %100 gosteriyordu çektim sarjdan %97 de bırakmış sarjı tekrar taktım sarj almaya devam ediyor(dunde aynısı oldu önemsememiştim ) . Deneyebilecek var mı bunu genel bisey mi acaba

Bendede oldu.
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG-adaptor-kablosu_W0QQidZZ42307320

Cepten göremedim eğer n8 için ise
    üst tarafını eğeliyerek benkullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Cepten göremedim eğer n8 için ise
    üst tarafını eğeliyerek benkullanıyorum

Evet, N8 için olan koblo bu. N8 için olan bu kablonun ucu tam bir dikdörtgen şeklinde, onun için micro usb girişini uymuyor., bunu gerekli iki köşesini eğeliyerek yamuk haline getirmek gerekiyor.
    Yalnız, 18 TL mi, bir de kargo masrafı +3TL en az. 21 TL toplam. o kablo için pahalı geldi.
  • Bende Zagg tan sipariş vermiştim.

Kod göndermişler belki işine yarayan olur.

These discount codes expire in 7 days, so notify your friends today!

yjf8wwpd
    y8fjwwpb

This is a limited time offer so please check out ZAGG.com before it expires on July 26th, 2011 at Midnight MDT (GMT -0600).
  • arkadaşlar lütfen acıl cevap...1650tl 10 taksit garatili nasıl?yoksa ankarada daha iyi fiyat oneren var mı?bugun alacagım acil cevap lütfen şehir dısına cıkıyorum cünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Dün Litening Rom 3.0' ı kurdum. Gece yatmadan önce saat 3:15' te baktığımda şarj %77'ydi. 15 dakika önce uyandım ve şarj %3' tü. Başka bir rom' a geçmeyi düşünüyorum. O kadar da şarj' ı uzun gitsin diye bazı şeyleri kısmıştım veya kapatmıştım.

Normal degil tabiiki bende 2 gun kullandim bu kadar cabuk gitmiyordu
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.