Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben beceremedim
  • KG2 kurdum, rootladım. Şimdilik her şey düzgün, bir soruna rastlamadım. Gün geçtikçe olan biteni ve izlenimleri paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadChild

quote:

Orijinalden alıntı: lakin1907

Arkadaşlar telefonum bugün 1 saat içerisinde mobil internette gezinirken %40 pil harcadı ve birden bire arama yapamaz mesaj atamaz oldum, arama yapmak istediğimde 'mobil ağa erişilemiyor' diyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba ?

Not:ke2 var telefonumda ve rootlu hiçbir rom falan yüklemeden oldu.

imei ni kontrol ettir teller kayıt dışı kaldıgında verir o hatayı

evet öyle olmuş hocam malesef teşekkürler :(
  • galeriye girdiğimde,kontör olmayan bir hat taktığımda "yükleniyor" yazısı takılıp kalıyor.Ya uçak moduna alacaksınız yada wifi'yi açacaksınız.Nedir bunun çözümü ?İnternet bağlantısı olmayınca galeriyi görüntüleyemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

arkadaşlar daha öncede sordu kimseden cevap alamadım telefonu yarın alıyorum.. telefonu alınca bataryayı bitirp şarja takıyoruz ya, batarya az diyince mi takayım? yoksa telefon kapanınca mı takayım? eski telefonumda 5800 fark etmişti...

Yüzde 20 nin altına düşünce tak ve dolduğu zaman beklemeden çıkar.Ne kadar sık şarz edersen o kadar kısa zamanda batarya kendine gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

Orijinalden alıntı: JR

selamlar,

şirketin verdiği iphone 4'ü abime verip galaxy s2 aldım, gerçekten muhteşem bir aletmiş.

Hocam hangi şirket çalışanlarına iPhone 4 veriyormuş. Apple bile vermiyordur. İyiymiş valla.

şirket ici statüsü yuksektir muhtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

arkadaşlar daha öncede sordu kimseden cevap alamadım telefonu yarın alıyorum.. telefonu alınca bataryayı bitirp şarja takıyoruz ya, batarya az diyince mi takayım? yoksa telefon kapanınca mı takayım? eski telefonumda 5800 fark etmişti...

Nerde priz görürsen tak :) hiçbişiyi bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

bu wallpaperlari yapabilen oldu mu?
    ben beceremedim

Telefonunu pc ye bağlayıp depolama modunda telefon hafızasına yada hafıza kartındaki DCIM klasörüne mesela duvar kağıtları isminde bir dosya ile at.Sonra ana sayfadayken en altta soldaki menüye tıkla duvar kağıdı seçeneğine tıkla galeriye tıkla açıulan sayfada tekrar galeriye tıkla ve istediğin fotonun üstüne tıkla parmağıonla büyüklüğünü ayarlayıp kaydet de tamamdır.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefonum bugün 1 saat içerisinde mobil internette gezinirken %40 pil harcadı ve birden bire arama yapamaz mesaj atamaz oldum, arama yapmak istediğimde 'mobil ağa erişilemiyor' diyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba ?

Geçmiş olsun çözüm olarak kesinlikle kayıt ettir imei çaktırma yöntemini deneme telin açılır ama rom olaylarına veda etmen gerekebir kesinlikle pasaport kaydıyla çözmeyi dene meseleyi
  • imei caktırma ile rom degistirmenin bi alakası yokta en mantıklı yol pasaport kaydı ..
  • arkadaslar cevap vericek olan kimse yokmu ? telefona litening rom kurdum fakat galeriye girince hafıza kartımdaki resimleri göremiyorum
  • teşekkür ederim yardımlarınız için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

bu wallpaperlari yapabilen oldu mu?
    ben beceremedim

Telefonunu pc ye bağlayıp depolama modunda telefon hafızasına yada hafıza kartındaki DCIM klasörüne mesela duvar kağıtları isminde bir dosya ile at.Sonra ana sayfadayken en altta soldaki menüye tıkla duvar kağıdı seçeneğine tıkla galeriye tıkla açıulan sayfada tekrar galeriye tıkla ve istediğin fotonun üstüne tıkla parmağıonla büyüklüğünü ayarlayıp kaydet de tamamdır.

klasor icinde atinca olmuyo. cektigim fotolar cikiyor ama o yeni klasor cikmiyor
    sen yapabildin mi bu sekilde?
  • KG2 ile qudrant skorları daha iyileşmişi gibi, gerçi KG1 ile deneme yapmamıştım sanırım. KG2 yükledikten sonra 10 civarında deneme yaptım, overclocksuz olarak 3.400 - 3.950 arası değerler verdi.
  • Evet bende de artış var, oc siz kg1 ile maximum 3140 alıyordum kg2 ile 3300 alıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun çözüm olarak kesinlikle kayıt ettir imei çaktırma yöntemini deneme telin açılır ama rom olaylarına veda etmen gerekebir kesinlikle pasaport kaydıyla çözmeyi dene meseleyi

Hocam zaten bu forumdan bir arkadaşa 100 tl karşılığında yaptırmıştım kaydımı şimdi söyledim durumu kontrol edecekmiş arkadaş umarım çözer telefonsuz kaldık eski telefonu da geçen hafta satınca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Evet bende de artış var, oc siz kg1 ile maximum 3140 alıyordum kg2 ile 3300 alıyor.

bende birazdan lite yükleyip overlock yapcam aldığım sonucu yazarım
  • arkadaşlar ne yazıkki telefonumun geçn gün bahsettiğim durumdan korktuğum başıma geldi ve ekranımda siyah ekranda boydan boya uzanan çizginin ölü pixel olduğundan emin oldum. moralim acayip bozuldu şu anda.

ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun telefonum telpa garantili ve vatan bilgisayardan almıştım. yol gösterin arkadaşlar lütfen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 20 Temmuz 2011; 0:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

arkadaşlar ne yazıkki telefonumun geçn gün bahsettiğim durumdan korktuğum başıma geldi ve ekranımda siyah ekranda boydan boya uzanan çizginin ölü olduğundan emin oldum. moralim acayip bozuldu şu anda.

ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun telefonum telpa garantili ve vatan bilgisayardan almıştım. yol gösterin arkadaşlar lütfen :(

Arkadasim neden kendini uzuyorsun vereceksin aldigin yere problemi gostereceksin o kadar ne bileyim saglik olsun degmez tamam hepimiz para verdik bendr iki keren dusurdum kasa icine gecti arkadasim seninle kaynaklanan bir durum drgil cunki
  • Arkadaşlar, sizden Amazon'dan alabileceğim kılıf ve ekran koruyucusu önerisi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.